Инста_Богиня• 30 октября 2023
Какое средство можете посоветовать ребенку 2 месяца от дерматита на лице?
Элька-Карамелька• 30 октября 2023
А врач что советует? Есть анке новорожденных, их не нужно трогать, а идеале максимум до 5 месяцев очищается лицо
Всех в сад• 30 октября 2023
Скорее всего вы о грудничковом акне и оно пройдёт само собой. Если же это атопический дерматит - только подбором подходящего эмолента из аптечной косметики, всем подходят разные
ДА да да• 30 октября 2023
Якщо харчується мамою, то мамі -жорстка дієта, а за рецептом мазі - до лікаря
Инста_Богиня
• 30 октября 2023
Доктор говорит что это реакция на смесь и это нормально,мазать просто детским кремом для увлажнения.Но с каждым днём становятся эти пятна больше и крем как то совсем не помогает никак.
Прикуси Язика• 30 октября 2023
Ответ дляИнста_Богиня
А змінити суміш не радить?
Элька-Карамелька• 30 октября 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Ні
Детский крем создает пленку на коже, он не увлажняет. Уберите крем и посмотрите пару дней
Прикуси Язика• 30 октября 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Ні
Дивно. Бо, якщо є реакція, то суміш змінюють. Мої діти теж мали реакцію, але і на моє молоко (одне дитя). Іншому було складно підібрати суміш, на той час тільки підійшла НАН безлактозний. Зараз великий вибір є.
Инста_Богиня
• 30 октября 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Посмотрев доктор ребенка сказала это норм,смесь на основе молока и это привыкания организма когда произойдет тогда все наладится.Но я смотрю на ребенка и меня это пугает.
Прикуси Язика• 30 октября 2023
Ответ дляИнста_Богиня
А яку суміш ви купуєте? Чим в роддомі кормили?
Як какає дитина?
Инста_Богиня
• 30 октября 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Як какає дитина?
Смесь Hunama,она была и в роддоме.Ничего не меняли с первых дней.Стул нормальный без крупинок,жидковатое.
Прикуси Язика• 30 октября 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Можливо ваш лікар і правий, що не спішить змінювати, якщо все з випорожненням ок. Поспостерігайте. Животик не турбує? Десь до 6 місяців у дітей налагодження перетравлювання відбувається. Якщо не підходить суміш, то дитину сипле не тільки на обличчі, випорожнення рідкі і часто, можуть бути зеленкуватого кольору, зригування. Ось такі часті симптоми. Якщо не попадає під список, то можливо все норм. Щічки зволожуйте. Мені найбільше подобаються саме ті марки які я написала. У нас завжди дома щось є, бо діти теж атопічну шкіру мають. Зараз користуюся Біодермою, хоча мої вже на багато старші, але треба мастити.
Инста_Богиня
• 30 октября 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Срыгивания есть но говорят для такого возраста это нормально,позже пройдет.Сейчас мажу кремом от фирмы La Roche-Posay успокаивающий, восстанавливающий, для раздраженной кожи и он подходит и для деток но как то ефекта не вижу.
Прикуси Язика• 30 октября 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Залежить які зригування і в якій кількості. Так як ви кормите з пляшечки, то по ідеї, фонтана не повинно бути, нема переїдань як грудного молока. Якщо трошки через повітря, то да - норма. А якщо таким вже наче кислувато з комочками через час, то вже не ок.
З Ля рош тільки цикапласт відомий, але якщо там є позначка для атопічної шкіри - годиться, якщо нема - шукайте інші. Але без сечовини, щоб дитині не пекло.
Фрикаделька• 30 октября 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Бипантеном мазала. Не мазь, а именно крем, и не бипантен плюс, он сушит. Не заменяйте пантестином, это самое ужасное, что я держала в руках.
Морковна• 30 октября 2023
У вас дивний лікар, я би змінила. Якщо це акне новонароджених, то кремом мазати не потрібно, воно саме пройде. Якщо це атопічний дерматит, то має бути адекватна підтримка. А якщо не підходить суміш, то треба суміш змінювати. Ну реально, ви прийшли до лікаря, бо у вас реакція на бобові, припустимо, а лікар вам каже «їжте далі і спостерігайте». Серйозно? Ви б бігли звідти, тапки б губили, а дитина чим відрізняється?