Ні грама• 31 октября 2023
Кого бросал муж беременную или с грудным ребенком?
Как справились и выкарабкались?
Пэрисхилтонша• 31 октября 2023
Родителям отвезла малыша, а сама на работу пошла. Устроила личную жизнь, забрала ребёнка обратно. Живём семьёй. Всё хорошо. С папаши стрясла алименты.
Ду да ду да ду• 31 октября 2023
Ответ дляСамохвалова
Знайшов іншу, коли я була вагітна, типу беріг мене і не казав, поки не народжу. А коли народила, то одразу поговорили, бо я ж не дурна і про все здогадувалася. До речі син народився за день до мого дня народження і якраз на мій день народження ми і розійшлися, я тоді ще у пологовому була. Так що, життя - весела штука з купою сюрпризів)
Боже, як це жахливо. Не знаю, чи змогла б я це пережити. Навіть не уявляю... як можна під час народження дитини піти до іншої...знайти іншу, коли дружина вагітна...і не розумію, як можна зустрічатися з чоловіком, знаючи, що у нього вагітна дружина. Цей світ не перестає мене дивувати в поганому сенсі.
Ужгород• 31 октября 2023
Ответ дляСамохвалова
Мы разошлись с мужем в роддоме, спасибо маме, она была постоянно рядом. Ну и бывший муж, оказался, на удивление хорошим папой, он постоянно помогал с ребенком.
Як це? Прям під час пологів?
Чучело-Мяучело• 31 октября 2023
Ответ дляДу да ду да ду
К сожалению таких тварей много. А потом еще и расскажут, что ребенка не хотел, он просто так получился.
Мне еще и рассказывал как тот ребенок получился. Мол он в ванну зашел, а женщина мылась и он решил вдуть.
Фу, до сих пор как вспомню, аж тошно.
Єдина Країна• 31 октября 2023
мой бросил меня в полных 3 месяца, я еще с сильнейшим токсикозом была.
Истерик не закатывала, вернуться не уговаривала. Порыдала, конечно, сама не мало, но потом взяла себя в руки (волноваться ведь вредно) и дальше шаг за шагом ))
всё сложилось прекрасно ) семья очень помогала, конечно
Мао_Мяо• 31 октября 2023
Моя приятельница в 19 лет осталась одна беременная. , родителей не было, на тот момент я ей нашла работу, где она могла ночевать, у меня немного жила, потом сняла комнату у бабушки. Через 15 лет я оказалась в ее ситуации, но у меня была квартира.она к тому времени уже купила квартиру и машину, держала магазин. Вот она меня снабдила вещами и памперсами на несколько лет вперед. Первые десять лет было очень трудно, ребенок постоянно тяжело болел, теперь у меня все хорошо. Не падайте духом, автор, если карабкаться в жизни, то можно всего добиться
Звоночек• 31 октября 2023
Муж умер, когда я была на 9м месяце, до этого все запасы денег потратили на его лечение. Квартира съёмная, из родных папа за 1000 км и все.
Почти год работала удаленно по ночам, пока ребёнок спал. Потом наняла няню и вышла на работу в офис.
Самохвалова• 31 октября 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Саме цікаве, що коханкою виявилася моя колега і типу подруга, яка дуже зі мною хотіла подружитися. Ось так, він довго її ховав, щоб ніхто не знав хто вона, але ж все одно все вияснилося.
Тоскующая• 31 октября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Я сама покинула, коли доньці було 10 міс. Змушена була продати СВОЮ квартиру з немовлям на руках. Бо не давав жити, штовхав, погрози, матюки.
Поїхала до батьків, поклала гроші на доларовий депозит, з %жила, і організувала бізнес як малій був рочок, з колясочкою на пошту, туди-сюди.
Чоловік прозрів, думав я здохну, втоплюся в сльозах, а ні
Ви супер-жінка 👍♥️👏 ваш коментар, як приклад
Тоскующая• 31 октября 2023
Ответ дляИщу Аленя
А як у вас зараз? Ще з батьками живете? У мене схожа історія, тільки без продажу квартири. Підробітками вигрібаю, але не шикуємо звичайно. З мамою жити морально складніше, але з дитиною 4 років чи далеко підеш. Хоча своє житло є ( в аренді). Думаю, чи іти на вільні хліба чи ще трохи пожити з мамою..
Ищу Аленя• 31 октября 2023
Ответ дляТоскующая
Через рік я купила свій будинок (80 м2) , з батьками жити пекельно :).
Зараз в Німеччині, доньці 11. Розповісти про свої досягнення, ніхто не повірить. З останнього - продала свою наукову працю для перекладу на китайську видавництву в Китай . Отримала гонорар, через пів року решту. Працюю в нім.садочку стаціонарно, + пвдробітки в нахбаршафсхільфе. І це мені 45, в 30 сил було більше.
В кожній з нас є сила, головне не бути жертвою
ЧупакабраЗеБест• 31 октября 2023
Ответ дляНі грама
Жилье отсудили братья,родители даже не знаю где
очнеь сочувствую. когда я развелась со своим уродом нашему ребенчоку было 3 мес.
я была безработная студентка, кормила грудью и жила в студ общаге.
мне кое чем из денег помогали родители. без этих денег наверное умерла бы от голода,