Mihalna• 31 октября 2023

Human. 5 клас...чи подобається форма навчання через хюман

Хочу почути думку кожної. Чи подобається вам навчання через хюман. Яи є у вас в батьківських групах сперечання щодо навчання через цю платформу. Дякую
Пампушечка• 31 октября 2023
В старой школе был онлайн через Тимс - красота, четко видно когда какой урок будет, на когда какое задание задано, полученные оценки. В новой школе сейчас смешанное - и онлайн через гугл класс + зум - это просто мрак...
dulenok• 31 октября 2023
у нас просто бардак: в прошлом году был Хьюман+Зум+Классрум. Ни в одном из не было полной информации, все раскидано. Теперь убрали Хьюман и сделали ’Нові знання’...все равно бардак.
Моль Моллівна• 31 октября 2023
У нас Хьюман, все ок, тільки що вчителі не вчасно ставлять оцінки. Або виставляють сидячи в телефоні на уроках.
Корсет_на_шурупах• 31 октября 2023
в минулій школі був Хьюман - зе мега зручно і учням і батькам і вчителям. Тільки оцінки не всі вчасно виставляли. Все видно, яке завдання отримано, яке здано, що доробити.
В цьому році син змінив школу на кращу - а тут такий бардак, кожний предмет - група у вайбері, розклад та оцінки - в Єдиній школі, але не видно, чи здала дитина те завдання, чи ні. Короче, Хьюман набагато зручніше!
автор Mihalna • 31 октября 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Таж сама біда...оцінки приходять через місяць. Коли, за шо та двійка...а хрен його знає. І хочеш виправити і хрєна