Ужас, что творится в мире.
Irina-5d24• 31 октября 2023
Ответ дляMarynavladi
Йемен объявил войну Израилю
Об этом заявил официальный представитель ВС Йемена бригадный генерал Яхья Сарие Ану:
Перед лицом того, чему подвергся сектор Газа из-за варварской агрессии Америки и Израиля, мы должны выполнить свой долг, помочь нашим палестинским братьям.
Мы выпустили большое количество баллистических и крылатых ракет, а также большое количество беспилотников по различным объектам противника
С...а, жрать нечего, а туда же, ракеты они бросают... дебилы
Ответ дляOksiz
Вам на заметку - Иран очень серьёзный игрок в регионе - как Германия в Европе. Его все не любят, но с ним очень считаются. Там людей как в рашке
Ну трохи менше, ніж в раші)))
Але в регіоні - так, впливовий, конкуруючи з Туреччиною та саудитами.
Але там весь регіон - ’не приведи Господи’(((
Пошвидше би закінчилася ’ера нафти’ і всі тамтешні племена повернулися би до ’світлого минулого’ на своїх верблюдах))
звездная галактика• 31 октября 2023
Ответ дляviter33
Не думаю, що такий напад став аж такою несподіванкою для керівництва Ізраїлю та ЦАХАЛу зокрема
І по швидкості реагування (та розгортанню резервістів) - вони знають, що робити в таких ситуаціях.
странно. для всех стало неожиданностью, и только для вас - не стало
Ответ дляviter33
Ну трохи менше, ніж в раші)))
100%, они только лет 40 как с землянок вылезли. Даже не с землянок - они тупо жили на песке под листьями пальм - даже домов у них не было. Адовая жесть
звездная галактика• 31 октября 2023
Ответ дляOksiz
У Израиля другая вера - око за око, про щеки это религия рабов последователей Христа.
Если б у Израиля была другая вера, они б размазали Хамас еще в 2007. Не говоря о том, что никто б не выходил из Газы в 2005. Зачем вы даете оценку тому, чего вообще не понимаете?
Anastasiya-f052• 31 октября 2023
Ответ дляMarynavladi
Я так понимаю, что Израиль вообще не заинтересован в мире?!?
Увы, слишком мало заинтересованых в мире. Ну или они слишком долго бездействуют
Ответ дляOksiz
Так вони і цікаві всьому світу лише тим, що регіон Бл.Сходу багатий нафтою ( і диктує ціни на неї)
Не було би нафти - інтерес би був до них - як до Ефіопії чи Еритреї - ’хоч всі одне одному горла поперерізуйте, ми висловимо стурбованість’
Ізраїлю - окреме співчуття - не поталанило з сусідами((( - але вони собі дадуть раду, мають 2+ тис. років досвід
Ответ дляDid Panas
Господи, як просто хочеться спокійно пожити. Як вже ці війни задовбали. Коли закінчиться весь цей жах(((
Не у найближчому часі. Наче як через те що світовий порядок порушено, більше не існує працюючих важелів стримування та впливу, не працюють домовленості, то має відбутися декілька війн перш ніж з´являться нові правила та домовленості.
Нажаль, людство нічому не навчилося і ходить по колу, тому маємо повторення знову й знову: череда локальних війни - глобальна велика війна - новий суспільний договір - мир років на 100 приблизно.
Ответ дляviter33
Ну трохи менше, ніж в раші)))
Не говоріть). А колись таки закінчиться.
Anastasiya-f052• 31 октября 2023
Ответ дляDid Panas
Як хочеться щоб вже швидше все це жахіття закінчилось. От тільки мої бажання нікого не цікавлять. І іноді такий розпач накриває. І тоді здається що єдиний вихід з його кошмару то вперед ногами
бо це вже ніколи не закінчиться
Anastasiya-f052• 31 октября 2023
Ответ дляviter33
Європа взагалі відірвана від реальності (((
80 років миру далися взнаки - люди не розуміють, що таке війна і уявлення не мають, як її можна зупинити (хіба здатися)
+ наплодилася куча абсолютно імпотентих організацій, які лише ’освоюють кошти та висловлюють глибоку стурбованість’
natella579• 31 октября 2023
Ответ дляOksiz
Сауды не пойдут против Израиля - они в контрах с Ираном и на подсосе у Штатов, восток дело тонкое.
раз в контрах с Ираном и раскланиваются с США, надо идти против кацапов!, щоб кацапи всі повиздихали!