Marynavladi• 31 октября 2023

Йемен начала бомбить Израиль ракетами.

Ужас, что творится в мире.
LudaSHS• 31 октября 2023
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
Ну бути ’людиною ’ це непогано.

4мама• 31 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну бути ’людиною ’ це непогано.
Та це класно. Але, нажаль, невдячна справа в цій реальності.
viter33• 31 октября 2023
Ответ для звездная галактика
что вы не думаете?
Не думаю, що такий напад став аж такою несподіванкою для керівництва Ізраїлю та ЦАХАЛу зокрема
І по швидкості реагування (та розгортанню резервістів) - вони знають, що робити в таких ситуаціях.
-Инга-• 31 октября 2023
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
я даже дважды перечитала ваш комментарий. Не могла поверить....
4мама• 31 октября 2023
Ответ для-Инга-
Ви читайте в контексті діалогу.
Про складні історичні відносини.
-Инга-• 31 октября 2023
Ответ для4мама
Ви читайте в контексті діалогу.
Про складні історичні відносини.
нет слов
4мама• 31 октября 2023
Ответ для-Инга-
нет слов
Лише емоції?
Oksiz• 31 октября 2023
Ну арабы в своём репертуаре - бьют кучей, по одному сцыкотно
ішо• 31 октября 2023
Ответ дляGipo-po
Да, странно, что Израиль не дал нам помощь... Вроде верующие люди, нужно помогать просящему.
а вони колись комусь безкоштовно допомогали?

Oksiz• 31 октября 2023
Ответ дляВолшебная лампа
Где Йемен и где Израиль
Ракеты летят над всей Саудовской Аравией?
Йемен - сателлит Ирана, ручная собачка, поэтому и не удивительно.
Oksiz• 31 октября 2023
Ответ дляnatella579
можливо саудіти їх спонсорують бо самі прямо вони не полізуть - це сірі кардинали Сходу. Цікаво що військові і східні експерти кажуть
Сауды не пойдут против Израиля - они в контрах с Ираном и на подсосе у Штатов, восток дело тонкое.
Irina-5d24• 31 октября 2023
Ответ дляMarynavladi
Йемен объявил войну Израилю

Об этом заявил официальный представитель ВС Йемена бригадный генерал Яхья Сарие Ану:
Перед лицом того, чему подвергся сектор Газа из-за варварской агрессии Америки и Израиля, мы должны выполнить свой долг, помочь нашим палестинским братьям.
Мы выпустили большое количество баллистических и крылатых ракет, а также большое количество беспилотников по различным объектам противника
С...а, жрать нечего, а туда же, ракеты они бросают... дебилы
Oksiz• 31 октября 2023
Ответ дляБізешка
🤯Представник хуситів Ємену пише, що найближчим часом Ізраїлю готується великий сюрприз...
На заборе тоже пишут
Oksiz• 31 октября 2023
Ответ для-Инга-
Иран станет председателем Совета по правам человека в ООН в ближайший четверг.

Остановите планету, я сойду.
Сюр, особенно права женщин Иране и забитая девушка полицейскими не так давно
Oksiz• 31 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Коли це Іран так високо взлетів?
Вам на заметку - Иран очень серьёзный игрок в регионе - как Германия в Европе. Его все не любят, но с ним очень считаются. Там людей как в рашке
Oksiz• 31 октября 2023
Ответ для4мама
Ага, панять, прастіть, абнять і атпустіть.
Підставити другу щоку.
Просто пєрєстать стрєлять.
Дагаварівацца.
Що там ще?
У Израиля другая вера - око за око, про щеки это религия рабов последователей Христа.
viter33• 31 октября 2023
Ответ дляOksiz
Ну трохи менше, ніж в раші)))
Але в регіоні - так, впливовий, конкуруючи з Туреччиною та саудитами.
Але там весь регіон - ’не приведи Господи’(((
Пошвидше би закінчилася ’ера нафти’ і всі тамтешні племена повернулися би до ’світлого минулого’ на своїх верблюдах))
Анна_Бель• 31 октября 2023
Ответ дляtarveldy
А можна було просто дати нам достатньо зброї...
Можна було не майданити
звездная галактика• 31 октября 2023
Ответ дляviter33
странно. для всех стало неожиданностью, и только для вас - не стало

Oksiz• 31 октября 2023
Ответ дляviter33
Ну трохи менше, ніж в раші)))
100%, они только лет 40 как с землянок вылезли. Даже не с землянок - они тупо жили на песке под листьями пальм - даже домов у них не было. Адовая жесть
звездная галактика• 31 октября 2023
Ответ дляOksiz
Если б у Израиля была другая вера, они б размазали Хамас еще в 2007. Не говоря о том, что никто б не выходил из Газы в 2005. Зачем вы даете оценку тому, чего вообще не понимаете?
Anastasiya-f052• 31 октября 2023
Ответ дляMarynavladi
Я так понимаю, что Израиль вообще не заинтересован в мире?!?
Увы, слишком мало заинтересованых в мире. Ну или они слишком долго бездействуют
Piracanta• 31 октября 2023
Ответ дляOksiz
А сама ООН разве не сюр?
viter33• 31 октября 2023
Ответ дляOksiz
Так вони і цікаві всьому світу лише тим, що регіон Бл.Сходу багатий нафтою ( і диктує ціни на неї)
Не було би нафти - інтерес би був до них - як до Ефіопії чи Еритреї - ’хоч всі одне одному горла поперерізуйте, ми висловимо стурбованість’
Ізраїлю - окреме співчуття - не поталанило з сусідами((( - але вони собі дадуть раду, мають 2+ тис. років досвід
LidiyaZi• 31 октября 2023
Ответ дляDid Panas
Господи, як просто хочеться спокійно пожити. Як вже ці війни задовбали. Коли закінчиться весь цей жах(((
Не у найближчому часі. Наче як через те що світовий порядок порушено, більше не існує працюючих важелів стримування та впливу, не працюють домовленості, то має відбутися декілька війн перш ніж з´являться нові правила та домовленості.
Нажаль, людство нічому не навчилося і ходить по колу, тому маємо повторення знову й знову: череда локальних війни - глобальна велика війна - новий суспільний договір - мир років на 100 приблизно.
Piracanta• 31 октября 2023
Ответ дляviter33
Ну трохи менше, ніж в раші)))
Не говоріть). А колись таки закінчиться.
snejs• 31 октября 2023
Ответ дляtarveldy
Дали и чем бы это Израилю помогло?
Anastasiya-f052• 31 октября 2023
Ответ дляDid Panas
Як хочеться щоб вже швидше все це жахіття закінчилось. От тільки мої бажання нікого не цікавлять. І іноді такий розпач накриває. І тоді здається що єдиний вихід з його кошмару то вперед ногами бо це вже ніколи не закінчиться
Anastasiya-f052• 31 октября 2023
Ответ дляviter33
Європа взагалі відірвана від реальності (((
80 років миру далися взнаки - люди не розуміють, що таке війна і уявлення не мають, як її можна зупинити (хіба здатися)
+ наплодилася куча абсолютно імпотентих організацій, які лише ’освоюють кошти та висловлюють глибоку стурбованість’
natella579• 31 октября 2023
Ответ дляOksiz
раз в контрах с Ираном и раскланиваются с США, надо идти против кацапов!, щоб кацапи всі повиздихали!