natali6141• 01 ноября 2023

Чи можна під час навчального року вступити до Польського вишу?

Якщо студент першого курсу виїде до Польщі як біженець, чи можна якось вступити чи перевестися до університету на безкоштовне навчання?
jumbo2• 01 ноября 2023
Можна, є зимовий набір. Але вибір спеціальностей менше.
автор natali6141 • 01 ноября 2023
Ответ дляjumbo2
Це з березня?
jumbo2• 01 ноября 2023
Ответ дляnatali6141
Це з березня?
Набирають з грудня, навчання з лютого. Конкретні дати і спеціальності треба дивитись на сайті вузу. А як з мовою?
автор natali6141 • 01 ноября 2023
Ответ дляjumbo2
В минулому році пройшла курси В1.
автор natali6141 • 01 ноября 2023
Ответ дляjumbo2
А цей набір у всіх закладах чи ні?
jumbo2• 01 ноября 2023
Ответ дляnatali6141
А цей набір у всіх закладах чи ні?
Думаю не всі, але досить багато
https://www.uczelnie.pl/artykul,uczelnie-rozpoczel...
автор natali6141 • 01 ноября 2023
Ответ дляjumbo2
Думаю не всі, але досить багато
Дякую Вам)
slpplp• 01 ноября 2023
Ответ дляnatali6141
Дякую Вам)
Просто так посеред навчання ніхто не візьме. Шукайте інформацію на сайті вузу до якого хочете вступати про терміни рекрутаціі .
jumbo2• 01 ноября 2023
Ответ дляslpplp
Це не посеред навчання, просто є зимовий набір. Тільки він набагато менший.
jumbo2• 01 ноября 2023
Ответ дляnatali6141
Дякую Вам)
Нема за що. Відштовхуйтеся від спеціальності, вузу приблизно за інформацією минулого року. І вже на сайті універів дивіться може вже зараз є терміни і пропозиції. Тому що на студія першого ступеня не багато пропонується .
candy325• 01 ноября 2023
Для безкоштовного навчання в польському ВУЗі має бути підтверджений сертифікатом рівень мови С1. З рівнем В1-В2 маєте право навчатись платно.
автор natali6141 • 01 ноября 2023
Ответ дляcandy325
Для біженців є безкоштовне навчання
jumbo2• 01 ноября 2023
Ответ дляcandy325
Поки діє захист якщо є статус можна вчитись безкоштовно і з рівнем в1-в2.
автор natali6141 • 01 ноября 2023
Ответ дляslpplp
Дякую, пошукаю
candy325• 01 ноября 2023
Ответ дляjumbo2
Дякую за інформацію. Можливо це не в усіх закладах, бо в тих, що ми розглядаємо, не бачила. Але ж захист наразі лише до березня 2024 здається. Можуть же не подовжити...
jumbo2• 01 ноября 2023
Ответ дляcandy325
В державних повинно бути в усіх, можливо не пишуть на сайтах, треба зв´язуватися з відділом рекрутації. Так, можуть не продовжити.