Некомильфо• 01 ноября 2023

Сокур Марія відзив про лікаря

Підкажіть будь ласка, номер телефону і загальні враження про лікаря Сокур Марія ?
Пишу, не читаю• 01 ноября 2023
Відзив це взагалі що таке?
Ля-ля-ля• 01 ноября 2023
Відгук. Не можна викладати особистий номер лікаря.
ШанельКуКу• 01 ноября 2023
Анонім шукає приватну інформацію
Прекрасно все
Пум пум• 01 ноября 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Відзив це взагалі що таке?
О ,педагоги тут як тут!
Иванка Бур• 01 ноября 2023
Відзив 😁😁😁😁😁
Оле Лукойе• 01 ноября 2023
Ответ дляПум пум
О ,педагоги тут як тут!
І що тут погано? Людина покращить мову і буде знати, що немає такого слова, а є відгук.
Не против• 01 ноября 2023
Ответ дляПум пум
О ,педагоги тут як тут!
На многое можно закрыть глаза и пройти мимо, но такое как «відзив» или «командирівка» точно надо исправлять, чтоб человек не позорился дальше.
Пум пум• 01 ноября 2023
Ответ дляНе против
А якщо людина звикла, та діє за принципом як слихім так і піхім?
Не против• 01 ноября 2023
Ответ дляПум пум
Людина спілкується не сама із собою, а з іншими. А вони не забовязані підлаштовуватися під неї і можуть не сприймати ці «піхім та міхім» і робити зауваження.