Некомильфо• 01 ноября 2023
Сокур Марія відзив про лікаря
Підкажіть будь ласка, номер телефону і загальні враження про лікаря Сокур Марія ?
Оле Лукойе• 01 ноября 2023
Ответ дляПум пум
О ,педагоги тут як тут!
І що тут погано? Людина покращить мову і буде знати, що немає такого слова, а є відгук.
Не против• 01 ноября 2023
Ответ дляПум пум
О ,педагоги тут як тут!
На многое можно закрыть глаза и пройти мимо, но такое как «відзив» или «командирівка» точно надо исправлять, чтоб человек не позорился дальше.
Не против• 01 ноября 2023
Ответ дляПум пум
А якщо людина звикла, та діє за принципом як слихім так і піхім?
Людина спілкується не сама із собою, а з іншими. А вони не забовязані підлаштовуватися під неї і можуть не сприймати ці «піхім та міхім» і робити зауваження.