Кривая спроса• 01 ноября 2023

Хто працює керівником? Як заставити лінивих працівників працювати?

Буди сварливою стервою не хочеться, по-хорошому не розуміють, геть розслабились, такі що, хочуть відсидіти, кава/чай, побалакати і аби додому скоріше, аби нічого не робити...
Зайканалужайке• 01 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
Якщо Ви використовуєте слово ’заставити’, чи ’примусити’, то або Ви поганий керівник, або компанія в цілому погано розробила всі процеси та систему мотивації.
++ лексика не профи... похоже что Автор не в теме управления
Зайканалужайке• 01 ноября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Ну яка голова таке і тіло. Йдіть на курси вчить методи мотивації. Цьому між іншим навчаються аж 6 років…. А ви так просто бажаєте інфу отримати.
++ ага! Тут уже были ’начальницы’ вчера назначили - а сегодня на форуме спрашивали как ей работать и ШО делать надо.. и ничего плохого в этом не видели..
Бавовнятко• 01 ноября 2023
Ответ дляМіняйловна
Нет, это работает несколько иначе. Не для всех стимуляцией будут деньги, кому то важно общественное признание, для кого важна идеология а на кого то и никая стимуляция не действует , и стимулирование таких людей деньгами, пустая трата денег , первые от этого лучше не заработают, последние примут как должное
В цілому Ви праві, але все працює тільки тоді, коли оплата праці плюс-мінус середньоринкова, або вище.
Якщо ж платять копійки, то хоч обстимулюй, - краще працювати ніхто не стане. Та й взагалі хороших кваліфікованих спеціалістів навряд можна буде знайти на цю вакансію.
Бавовнятко• 01 ноября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Так, в одній такій темі я запитала у автора, чи віддасть вона мені свою зарплату, якщо я зроблю за неї її роботу, - то вона ще й образилася.
Зайканалужайке• 01 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
++Мотивировать и обдирать (доить на ресурсы) это разные вещи... надо вовремя и качественно платить всегда и за все... чтобы люди работали. А у автора ’заставитЬ’ - ну-ууу тему можно закрывать..
Зайканалужайке• 01 ноября 2023
Ответ дляБавовнятко
+++ как ВЫ могли? Она начальница! А Вы просто аноним и претендуете на деньги? Мда... вопросов нет... полный абзац... дно... Вот так и на работах ’ты же умеешь! давай делай, а зарплату мы не дадим... ты же в рабстве!’
Файна_зупка• 01 ноября 2023
Ответ дляNo problems
Люди ходять на роботу, щоб заробити гроші) Це головна мотивація
Люди ходять на роботу, щоб працювати і заробити гроші за свою роботу. Чи не так?
Файна_зупка• 01 ноября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Може автор платить по пʼять тисяч, а вимагає працювати на тридцять пʼять
Може. А може і з точністю до навпаки)
KaVika29• 01 ноября 2023
Я требовала мини отчеты о проделанной работе - обед / вечер . Сдал отчеты / ушел домой . Тогда все под более менее контролем .
Физрукая• 01 ноября 2023
Я керівник невеликого відділу і у мене на цю тему була трохи смішна історія.
Дівчина в цілому нормально працювала, але ось вона вийшла заміж і просто почала забивати на роботу. Розмови, опрацювання якихось проблемних місць не допомагало. Її звільнили.
Як потім я дізналася від спільних знайомих, вона після заміжжя хотіла сісти вдома і щоб чоловік її утримував. Але просто сама піти з роботи не наважувалися. А так ’оті падли’ її звільнили, вона ні вчому не винна, трохи відпочине вдома і колись почне шукати нову роботу)
Шальная коклетка• 01 ноября 2023
Ответ дляФайна_зупка
Може. А може і з точністю до навпаки)
А автор все мовчить…
Схоже, що просто троль
Виправлялочка• 01 ноября 2023
Валентина Петровна, вы?
Бавовнятко• 01 ноября 2023
Ответ дляФайна_зупка
Може. А може і з точністю до навпаки)
Враховуючи, що автор не назвала ні вид роботи, ні рівень зарплати, ні навіть сферу діяльності, а вона ’працює керівником’, - то ’з точністю до навпаки’ малоймовірно.
No problems• 01 ноября 2023
Ответ дляФайна_зупка
Так. Але ж автор не написала, що зовсім не працюють. Правда? Завдання зробити так, щоб працювали швидше, ефективніше. Значить потрібна мотивація. Всі знають, що люди працюють по різному, коли оплата від виробітку і відпрацьованих годин.
Зашла на 5минут• 01 ноября 2023
Этих никак.
Только набрать новых
тяжкаялюдина• 01 ноября 2023
я працювала керівником ще років 6 назад.
- є план роботи на день (але перед цим треба оцінити задачі і розуміти скільки людина встигне за день зробити)
- звіт за день в письмовій формі коротко. якщо якусь задачу невдалось зробити - опис причини

керівник має бути не стервою, а адекватною людиною, вимогливою але і без друзів/подружок серед підлеглих.
Теща дочки• 01 ноября 2023
в моем коллективе вопрос решили штрафы) За перекуры, гонять чаи, кофеи и есть полдня - все сразу ушло)))
Тепличная• 01 ноября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Этих никак.
Только набрать новых
Ага, и если при этом бросать понты, не подходит возраст, комплекция, цвет глаз и волос, наличие детей и тому подобное, то опять наберёт таких же.
Нічний дожор• 01 ноября 2023
Ответ дляШальная коклетка
З багатьох причин-наприклад, робота не напряжна, працювати багато не треба
Як це? Автор ж пише, що треба працювати, а вони не хочуть
миссАрфография• 01 ноября 2023
Виключно матеріально. Працюєш - отримуєш, не працюєш - мінімум. Далі не працюєш - звільняєшся
Продаю витрішки• 01 ноября 2023
Тролик
Баррикадница• 01 ноября 2023
А які у вас інструменти доступні? Як ставите задачі?
Якщо без нагнітання, криків, штрафів і матюків, встановіть на команду прогу-планувальник.
Мабуть, вам і трелло підійде.
Кожна задача оформлюється вами, призначається відповідальний, ставиться дата виконання. Дату можете змінювати тільки ви, якщо виникла проблема і вона озвучена.
Якщо регулярна провалюються дати - розмова 1:1. Призначається випробувальний термін. Продовжує валити терміни - прощаєтесь.
Робіть 5-хвилинки по задачах відділу - хай кожен розказує за півхвилини, що робив вчора, що робить сьогодні.
Ви теж, доречі)
Прозоро, ясно, чітко. І колеги будуть бачити, хто відстає і гуляє.

І не треба глотку драти. Ні вам користі, ні колективу.

Звільните 1-2 за погану роботу, інші мобілізуються.
ЛеньГуглить_правда• 01 ноября 2023
Ответ дляОно само купилось
Какая работа и оплата?
яке це має значення? її ж там не в рабстві тримають)
ЛеньГуглить_правда• 01 ноября 2023
ставити чіткі конкретні завдання, і проговорити наслідки невиконання.
Зроблять швидше - нехай п´ють собі каву)
Скорая помощь• 01 ноября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Особистим прикладом
В нас коли був керівник який з нами пліч о пліч працював весь день і ще довше ( а не каву пив по пів дня) то і не було навіть соромно менше і не так продуктивно працювати як він
А то коли співробітники працюють а керівники по пів місяця на курортах прохлождаються діла не буде
Описали мою першу роботу, коли керівниця постійно приходила після обіду, а перед перевіркою всім доводилось «ночувати» на роботі, щоб привести все до ладу.
Оно само купилось• 01 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Кого? Авторку? Чи працівників?
Вакцениро Вона• 01 ноября 2023
Автор - оптимізатор з недавньої теми? Все-таки шукає шляхи підвищення доходу через скорочення розходів?
как тебе такое илон маск• 01 ноября 2023
Я ленивая. И даже премия меня не смотивирует . Но у ленивых есть одно очень важное качество которого нет роботящих. Мы - живые. А значит очень преданные тем, кто проявляет к нам снисхождение. Моя бывшая начальница проявляла снисхождение ко мне и периоды кризиса я всегда готова была быть рядом и поддержать ее. Да, я ленива, но когда надо я оставалась с ней и работала сверхурочно. В то время как РОБОТящие предали ее и сбежали во время кризиса. Но это я такая. Если вам нужны РОБОТящие это просто машины знаю, что говорю. Да они пашут, но при случае сдадут вас с потрохами. Я делаю все очень медленно и лениво но не предам.
Скорая помощь• 01 ноября 2023
Автор, Ау
ЛеньГуглить_правда• 01 ноября 2023
Ответ дляОно само купилось
Кого? Авторку? Чи працівників?
є з/п і функціональні обов´язки, якщо вас це не влаштовую, ви просто звільняєтесь і шукаєте кращу роботу.
Але виправдання ’мені мало платять, то я так і працюю’ - ну таке собі. Вам так не здається?