Кривая спроса• 01 ноября 2023
Хто працює керівником? Як заставити лінивих працівників працювати?
Буди сварливою стервою не хочеться, по-хорошому не розуміють, геть розслабились, такі що, хочуть відсидіти, кава/чай, побалакати і аби додому скоріше, аби нічого не робити...
Бибер-анонимер• 01 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
автору фирму закрыть под увольнение лентяев? как ваш пример поможет в данной ситуации?
Я автору ничего не советовала, комментировала ответ про то, что увольнение лентяев чревато последствиями
Бавовнятко• 01 ноября 2023
Якщо Ви використовуєте слово ’заставити’, чи ’примусити’, то або Ви поганий керівник, або компанія в цілому погано розробила всі процеси та систему мотивації.
Домашня Зюзя• 01 ноября 2023
Особистим прикладом
В нас коли був керівник який з нами пліч о пліч працював весь день і ще довше ( а не каву пив по пів дня) то і не було навіть соромно менше і не так продуктивно працювати як він
А то коли співробітники працюють а керівники по пів місяця на курортах прохлождаються діла не буде
Міняйловна• 01 ноября 2023
Автор, вы реально считаете что есть один действенный метод для всех? Нет,так это не работает, нужно у каждому индивидуальный подход с учётом его типа стимулирования, плюс задачи подбирать соответствующие
Криниця щастя• 01 ноября 2023
Ну яка голова таке і тіло. Йдіть на курси вчить методи мотивації. Цьому між іншим навчаються аж 6 років…. А ви так просто бажаєте інфу отримати.
КинДза• 01 ноября 2023
основной совет - уволить))))
а учить кто будет новых и не факт что новые будут не такими ленивыми.
мотивировать деньгами, лишними выходными.
я сама себе директор и то ленюсь. так как из-за стресса внимание собрать в кучу все сложнее(
Шальная коклетка• 01 ноября 2023
Ответ дляЛісАпетная
Якщо людина йшла на 5тис з певними обов´язками, то які тепер претензії?
Ми не знаємо претензій автора, окрім тих субʼєктивних, які вона озвучила. Це ж не рідкісне явище- йдеш на одні умови, а в процесі тебе впрягають і дивуються, що ти цим не дуже задоволений
Бавовнятко• 01 ноября 2023
Ответ дляОно само купилось
Какая работа и оплата?
Нарешті перше розумне запитання в цій темі. )))
Админко• 01 ноября 2023
Автор,очень мало вводных данных.Может у каждого из них небольшие должностные обязанности и свою работу они делают быстро,а уйти раньше не могут,поэтому имитируют бурную деятельность оставшееся время.А вообще,80% сотрудников работают согласно своей зарплате,10% исключительно плохо и это от оклада не зависит,а 10% всегда хорошо.Но последние 10 процентов умнеют с каждым годом и не хотят на себя брать работу других сотрудников за такую же оплату.А еще согласна с тем,что не могут все не работать,а Вы одна за них все делать.Чего-то Вы не договариваете
Шальная коклетка• 01 ноября 2023
Ответ дляPepsiloka
Отлично! А тех кто не работает просто платить зп?
Треба принаймі спробувати ввести таку практику, а тоді корегувати
Я не Тролль• 01 ноября 2023
Ответ длявкрации
Звільнити и набрати нових
наступні теж будуть ’ліниві’, з автора такий керівник, як з Арестовича белеріна
Хропочка з гривкою• 01 ноября 2023
Яка зараз зп у працівників, чи справляються із своїми обов´язками і завданнями?
No problems• 01 ноября 2023
Ответ дляМіняйловна
Є одна спільна мотивація - це гроші. Якщо працівник знає, що заробітна плата не відрізняється від того чи працюєш багато чи сачкуєш, то звісно ніхто не напрягається. А якщо є можливість заробити більше ( дадуть премію), або за не виконану роботу вчасно заплатять менше, то всі будуть працювати. Але все повинно бути зрозуміло і чесно в нарахуванні зарплати.
Бавовнятко• 01 ноября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Особистим прикладом
Погана у Вас порада.
По-перше, якщо керівник сам перепрацьовує (тобто працює більше ніж робочий час), то це взагалі крива система як така.
По-друге, у керівника і зарплата більша, і часто він є одним з власників (якщо компанія невеличка), тож він буде для своєї компанії робити більше, очевидно. А найманим працівникам це навіщо?
Саджу все зарання• 01 ноября 2023
Мати заміну на їх місто, платити хорошо. Платити за результат.
Уходя дверю не хлопать• 01 ноября 2023
Лінь - це відсутність мотивації.
Ввести бонусну систему оплати і якимось чином фіксувати реальний час виконання робочих задач (тут складніше, існують спеціальні програми, але не завжди це можливо реалізувати і контролювати.
Але тут важливо не перестаратися і реально дивитися на речі, якщо рівень вимог перевищує рівень зп, то можна залишитися і без давніх кваліфікованих працівників, і нові підуть не охоче.
Шальная коклетка• 01 ноября 2023
Ответ дляСпасу мир
На людей діють тільки штрафи. І чіткі правила.
Автор не признається які зарплати, мабуть там нема з чого штрафи вираховувати
ТочноБудет• 01 ноября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
КРІ ввести. І нехай роблять, що хочуть. Не будуть виконувати - в сад цих і набрати нових.
У нас ввели, за год научились писать правильно. По факту реальной работы туда моло пишется
Міняйловна• 01 ноября 2023
Ответ дляNo problems
Нет, это работает несколько иначе. Не для всех стимуляцией будут деньги, кому то важно общественное признание, для кого важна идеология а на кого то и никая стимуляция не действует , и стимулирование таких людей деньгами, пустая трата денег , первые от этого лучше не заработают, последние примут как должное
Майор Медуза• 01 ноября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
так, це працює, у нас до kpi прив´язана премія, добре працюєш- більше отримуєш. дуже мотивую! та відкрита статистика по усім, хто свільки часу и де робив.
Несемо світло разом• 01 ноября 2023
Мій чоловік звільняє. Багато раз попереджає, а потім на вихід. Тонус для всього колективу. Бонуси і дод. виплати тільки тим, що гарно працюють.
ЛісАпетная• 01 ноября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Так ми не знаємо і претензій працівників. Це ж не рідкісне явище, коли ранкова кава поступово перетікає в перекур, потім обід, пообдній чай/кава/перекур. А там вже й кінець робочого дня. І між цим усім керівник чогось біситься, що робота не зроблена, і треба ще у цьому щільному графіку виділити час, щоб обговорити це з колегами
No problems• 01 ноября 2023
Ответ дляМіняйловна
Ті хто хочуть визнання, то і так будуть старатися, щоб довести це. Тут повинні бути якісь плюшки. Або гроші, або додаткові вихідні. Або наприклад є об´єм роботи, який потрібно зробити, і якщо сказати, зробиш і можеш бути вільний, то будуть старатися зробити швидше, а не розтягувати. Бо зазвичай, як зробиш швидше, то підкинуть ще якусь роботу, яка не оплатиться додатково і тоді нема сенсу спішити. Має бути якась зацікавленість працювати більше, швидше, ефективніше. Мотивація.
Зайканалужайке• 01 ноября 2023
Ответ дляПланшетница
Выучить основы менеджмента.
++Я одна не уловила.. Автор - начальник который не умеет управлять персоналом? Автор, пардон, у Вас там все работать не умеют-не хотят? Давайте вакансии сюда! Найдем новый персонал и нового начальника... (ржу) но если серьезно... странный вопрос для руководства... мда