Клин_Кляйн• 01 ноября 2023

Пришло уведомление с хелси ,что был прием,а его не было

Мужу пришло направление, и тут же уведомление ,что ваш прием окончен. Что это такое? К врачу он не собирался.
-Ань-• 01 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
А какие это вакцины делали взрослым до короны?
Всякі різні. Щодо України читайте наказ МОЗ № 595 від 16.09.2011 ’Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів’:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1159-11#Text

Блондинка в Шоколаде• 01 ноября 2023
Ответ для-Ань-
Так, пацієнт може розірвати декларацію в односторонньому порядку. Але мало хто знає і вміє це робити.
Більшість піде до лікаря з питанням, як розірвати декларацію. І вислухає від лікаря купу брехні.
Особа в білому халаті, яка вносила ваші персональні дані в систему (при заключенні декларації) НЕ МОЖЕ ВИДАЛИТИ ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ, якщо ви розриваєте декларацію.
а что в моих персональных данных такого тайного?
ну если кто не знает, там пусть узнает. мало ли кто чего не знает, что за всех переживать?
Там-тарарам• 01 ноября 2023
Ответ для-Ань-
Я никогда во взрослом возрасте ничего не делала и в школе отказалась в 10-м классе
-Ань-• 01 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Тому що дорослих людей важко примусити. Інша справа молоді мамочки, які постійно приносять дітей до лікарів на огляд, і яких легко залякати.
-Ань-• 01 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Так что секретного в ваших персональных данных? У вас нет ИНН? Если есть ваши данные давно и везде внесены, биометрия с отпечатками пальцев прикиньте, а вы тут с каким-то хелси
Для людей скрізь розставили пастки: хтось там попадеться, хтось там.
Щоб перетворювати людей на фізичних осіб і безнаказано грабувати їх.

Врешті решт всі бази і реєстри поєднають в одну.
Айболитная• 01 ноября 2023
А если я пришла, нг меня не принял врач,а в приложении показано ’прием окончен’, это типа деньги за меня получит, но не приняла
Айболитная• 01 ноября 2023
Ответ дляТантрический кекс
Це лікарі собі зарплату ’напрацьовують’
Они и работают до 2-3 максимум
-Ань-• 01 ноября 2023
Хто ще ніколи не заключав декларацію з лікарем - не заключайте. Не міняйте гарантовану Конституцією медичну допомогу на платні медичні послуги.

У кого є паперовий паспорт-книжечка - бережіть його, не міняйте на пластик.
Зараз існує 2 окремих законодавства про паспорт: можна зробити пластиковий в 14 років, а можна отримати паперовий паспорт-книжечку після 16 років (не в 16, а після 16 - це може бути і 20, і 48, і 77 років). На ваш вибір.
Але паперовий паспорт тільки через суд. Щось хороше треба добувати, докладаючи зусилля.
-Ань-• 01 ноября 2023
Ответ дляАйболитная
Тому що це велика афера: заключення декларацій і електорнні системи з персональними даними і з медичними даними.
Радійте, якщо вам діагноз не поставили заочно. Щоб потім примусово лікувати і відбирати майно.

Там-тарарам• 01 ноября 2023
Ответ для-Ань-

Та ладно в магазине НДС 20% без всяких персональных данных
Грабеж
-Ань-• 01 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Грабеж
Це тільки 1 із безлічі варіантів пограбування українського народу.
Там-тарарам• 01 ноября 2023
Ответ для-Ань-
Вас приковали? Хотите в Германию где налог с зп 40%?)
-Ань-• 01 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
В різних країнах по-різному знущаються з людей.
Айболитная• 01 ноября 2023
Ответ дляТантрический кекс
Так мова йде про запис, а не направлення. Вони фіктивні, і це ще нічого, якщо насправді нікого немає з пацієнтів. Бо є історії , що записатись не можеш, бо ніби то вже все зайнято, а насправді це отакі несправжні записи, як в автора. Лікар чай п´є, відпочиває, а ти записатись не можеш на прийом
Да, коридор пустой, а она говорит у меня куча людей на сегодня записано и где же они все???
Фиона Шрековна• 01 ноября 2023
Муж проходит комиссию в военкомате , и у него в хелси сейчас полный бардак . Только у стоматолога он был раз десять за последний месяц (на самом деле один раз его смотрели пару минут) ,у Лора ,хирурга ,дерматолога ,невролога по 5 раз (на самом деле по одному разу ) В общем за месяц я насчитала в хелси около 45 приемов ,хотя его смотрели всего 8 врачей . Получается что 37 раз это фальсификация .И что с этим делать не понятно ,в службу поддержки хелси написали ,ни ответа , ни привета
Почемучечка• 02 ноября 2023
Что автор хочет? В чём смысл темы?
Как для меня - отмена такой реформы в Украине - поголовное нае..во, воровство - ничего не меняется(
Что касается медицины - Супрун накуролесила и съе...сь Ей уже пофиг..
Я не активистка, но нужно референдум или петицию по этой теме - раз такая хрень происходит...
Что сомнительно, в такой период(
Власть имущие ищут новые заходы - все на фронт(
Почемучечка• 02 ноября 2023
Удалено администрацией...
автор Клин_Кляйн • 02 ноября 2023
Ответ дляПочемучечка
Что автор хочет? В чём смысл темы?
Что сомнительно, в такой период(
автор ничего не хочет,зачем вы вошли в тему?