Клин_Кляйн• 01 ноября 2023
Пришло уведомление с хелси ,что был прием,а его не было
Мужу пришло направление, и тут же уведомление ,что ваш прием окончен. Что это такое? К врачу он не собирался.
Ответ дляТам-тарарам
Так у нее не было семейного врача, через полгода подписали с другим не переживайте
Це дуже добре, що не було сімейного лікаря: людина могла користуватись безоплатною медичною допомогою. А заключаючи декларацію з лікарем ми повідмовлялись від медичної допомоги, замінивши медичними послугами.
Не просто так всіх примушують підписати договір з лікарем. Потім важко розірвати декларацію, а видалити персональні дані з системи взагалі неможливо.
Там-тарарам• 01 ноября 2023
Ответ для-Ань-
У вас все очень сложно, у нас нет семейного врача в данный момент, в хелси пусто - врач уволилась)
Блондинка в Шоколаде• 01 ноября 2023
Ответ для-Ань-
Почему декларацию трудно разорвать? это дело трёх секунд.
Блондинка в Шоколаде• 01 ноября 2023
Ответ для-Ань-
Ви не розумієте, куди вас і вашу дитину затащили. Коли людям починаєш відкривати очі - вони починають закривати вуха.
Вы из чата Гуры?
Там-тарарам• 01 ноября 2023
Ответ для-Ань-
Та вы шо? Мы полтора года не живем в Украине) Затащили нас в ЕС) Та и ’дитя’ уже очень взрослое)
Там-тарарам• 01 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Вы из чата Гуры?
Надо было брать еще выше и отказаться от ИНН и банковских карт
Там-тарарам• 01 ноября 2023
Ответ для-Ань-
В прекрасному ЄС, де теж примушують людей підписувати документи. А люди навіть не розуміють, що примусу не має бути. Примус незаконний.
Да, везде враги и заговоры
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Від конкретних медиків залежить. Не люблять вони розривати декларації. Купа випадків, що лікар звільняється, а пацієнта перекидають на іншого лікаря. Підробивши документи - перезаключивши декларацію з іншим лікарем, підписавшись за пацієнта.
А якщо навіть розривають декларацію - то не видаляють ваші персональні дані. Хоча якщо декларація розірвана - вони не мають права продовжувати обробляти і зберігати ваші персонавльні дані. Але ще нікому не вдалося добитись, щоб видалили персональні дані.
Блондинка в Шоколаде• 01 ноября 2023
Ответ для-Ань-
Когда вы разрываете декларацию вы не спрашиваете у врача хочет он этого или не хочет , это делается в одностороннем порядке
А вот недавно• 01 ноября 2023
Вчора теж СМС направлення прийшло. Подумала,що помилка. Зайшла на Helsi і дійсно, у мене був сьогодні прийом у терапевта. А я і не знала
То навіть не вакцини, а експерементальні препарати. Це не вакцинація від ковіду, а великий медичний експеримент. Навіть українські суди це підтверджують!
Рішення суду від 28.12.21.
Всі уколи ’щеплення’ від К-19 під публічною назвою ’Вакцина від К-19’ знаходяться в стадії клінічного дослідження і є частиною медичного експеримента в Україні.
Іллічівський міський суд Одеської області
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
МОЗ не може примусити отримати укол від К-19, так як вакцинація можлива ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ ПРЕПАРАТАМИ. Ніхто не може бути звільнений! Зарплату за період відсторонення нарахувати! Наказ про звільнення анулювати!
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Липовецький районний суд Вінницької області.
Карантина юридично в Україні нема.
Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’..
На поліцейських було покладено обов´язок всім говорити, щоб не носили маски.
Ті, хто примушують одягати маску, підлягають кримінальному переслідуванню.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Зіньківський районний суд Полтавської області.
Тут вам одразу консультація юриста, адвоката, поліцейського, прокурора і судді в одному документі. ОФІЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ.
Ссилки на Єдиний державний реєстр судових рішень.
Рішення суду від 28.12.21.
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Карантина юридично в Україні нема.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Рубаю олівлє• 01 ноября 2023
Ответ дляМанка Я
Мне тоже пришло направлкние .а как узнать- к кому и когда?
Зайдіть в особистий кабінет і там побачите до кого
Там-тарарам• 01 ноября 2023
Ответ для-Ань-
А ви хіба не помітили, що в останні роки людей масово знищують?! Масовіше ніж раніше?
Раньше ютуба не было, откуда вам знать что творилось, это ж ваш основной источник информации
На счет вакцин - не делала и не собираюсь и никто в моей семье не делал
Верю только себе
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Так, пацієнт може розірвати декларацію в односторонньому порядку. Але мало хто знає і вміє це робити.
Більшість піде до лікаря з питанням, як розірвати декларацію. І вислухає від лікаря купу брехні.
Особа в білому халаті, яка вносила ваші персональні дані в систему (при заключенні декларації) НЕ МОЖЕ ВИДАЛИТИ ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ, якщо ви розриваєте декларацію.
Там-тарарам• 01 ноября 2023
Ответ для-Ань-
Чего вы так схватились за ваши персональные данные? Вы ж не Кейт - это ей нельзя давать автографы, чтобы не подделали подпись)
Ответ дляТам-тарарам
Верю только себе
Раніше книги були. Але тільки для ізбраних. Наприклад, в Києві багато десятиліть тому надрукували книгу, в якій написано що від щеплень помирають діти і дорослі. Але хто мав доступ до цієї інформації? Тільки деякі лікарі. А для всіх інших безліч разів повторювалось, що це точно не від щеплення, що від щеплень не помирають.
Там-тарарам• 01 ноября 2023
Ответ для-Ань-
А какие это вакцины делали взрослым до короны?
Ответ дляТам-тарарам
А може навпаки. Вона легко зможе притягнути до відповідальності всіх, хто підробить її підпис.
А якщо ваш підпис підроблять - ви нікому нічого не доведете.
Хто їй заборонить роздавати автографи? Вона вільна дієздатна людина, вона сама вирішує, робить вибір роздавати чи не роздавати.
Звідки у вас ця меньшовартісність. Якщо вона людина і ви людина - то ви рівні люди.
Інша справа якщо порівнювати людину і особу.
Там-тарарам• 01 ноября 2023
Ответ для-Ань-
Так что секретного в ваших персональных данных? У вас нет ИНН? Если есть ваши данные давно и везде внесены, биометрия с отпечатками пальцев прикиньте, а вы тут с каким-то хелси