Продаю витрішки• 01 ноября 2023
Какое жилье дают в Германии бесплатно?
Для временного пользования. Если я сейчас выеду сама, что будет со мной?
Продаю витрішки
• 01 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
В общагу к сирийцам итп легко отправят
А квартиру ищите сами, найдете, они просто оплачивать будут
Ух ты. Прям любую квартиру оплачивать будут? Я бы там работала , интересно сколько нашим платят на неквалифицированной работе какой-то без языка?
ЯсноВидящая• 01 ноября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Прям любую, в пределах нормы на одного человека. Если будете работать, то квартиру оплачивать придется самостоятельно.
Продаю витрішки
• 01 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
А, ок, все, работать не буду
Интересно, сложно ли квартиру найти?
ЯсноВидящая• 01 ноября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
А, ок, все, работать не буду
Интересно, сложно ли квартиру найти?
Для одного сложно. Маленьких ,не дорогих квартир гораздо меньше, чем для большой семьи.
Домашня Зюзя• 01 ноября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Хватает там предложений?
Звичайно хвата
Всі чекають поки ви прийдете, що б вам будинок і Мерседес безкоштовно дати
ничевока• 01 ноября 2023
Автор, ви не там питаєте. Знайдіть групи в телеграмі для українців у Німеччині, там більше корисної інформації. Частина земель українців не приймає, вам потрібно точно знати де ще беруть українців і туди їхати. На вулиці не залишитеся. Табір у Німеччині значно кращий, ніж у декого вдома. Гаряча вода цілодобово, пральна машинка, мікрохвильова. У мене подруга з дітьми жила, це як наш гуртожиток, тільки цивілізований. Нічого страшного там не було. Потім квартиру знайшли, соціальна служба покриває оренду, дали гроші на ремонт, меблі і т.д. Умови цілком пристойні, а не як тут люблять писати теоретики, які ніколи в тій Німеччині і не були. Зразу на роботу без мови ви навряд чи влаштуєтеся. Спочатку будете мову вчити, у цей час буде соцдопомога і допомога продуктами. Ну а вже потім і робота знайдеться.
Сладкий лимончик• 01 ноября 2023
Одному сложно. Оптом как говорится дешевле. Можно застрять в лагере надолго
Розвідка Маші• 01 ноября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Хватает там предложений?
ви тільки вилупились? чи десь там рік без інтернету сиділи? дивні питання для адекватної людини
Цирк на дроті• 01 ноября 2023
Ответ дляничевока
Это то да... Только лагеря тоже разные бывают. Здесь девочки фото скидывали. Двухярусные кровати и комнаты на много человек. и люди там могут быть не украинцы...
Квітка Миру• 01 ноября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
мінімалка 12 євро/год
після зняття податків, якщо Ви без дітей і не в церкві, то десь 9,50 буде
Грабля• 01 ноября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
подруга в восточной германии. риэлтор нашел квартиру, социал оплачивает, квартира большая - 4 комнаты, другую не могли найти. сирийцы есть, но не так чтоб прям одни сирийцыЮ, местные тоже в этом доме.
ничевока• 01 ноября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Можливо, подруга з двома дітьми жила в окремій кімнаті, не скаржилася і була задоволена.
В будь якому випадку це тимчасово, і явно краще, ніж під обстрілами. Люди не українці такі самі як українці ) Є хороші, є не дуже. Хороших більше.
вАлнуюся сильнА• 01 ноября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Ух ти - знайома виїхала в Берлін в березні 22, квартиру змогла знайти за рік. Комусь, можливо, щастить знайти швидше
Мрію про пончик• 01 ноября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я знайшла за 9 днів. Але як я шукала то ціла окрема історія. Чекати поки ’дадуть’ можна і рік і більше.
Чучало яблуні• 01 ноября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
С такими раскладами далеко уедете )))
Да, любую квартиру дают, виллу и рабов с опахалами, и на работу без языка через 5 мин. берут )))
Чучало яблуні• 01 ноября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
А, ок, все, работать не буду
Интересно, сложно ли квартиру найти?
практически нереально неработающем беженцу
Кусман Сиру• 02 ноября 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Ще й самій без дітей )
Працювати відправлять аж бігом )