Метелики на душі• 01 ноября 2023

Мами дітей початкової школи, де ви працюєте?

Якщо немає групи продовженого дня, бабусь, дідусів, чоловік працює з ранку до вечора.
Нещодавно переїхали до Бучі і склалась така ситуація, окрім школи ще й гурток два рази на тиждень.
Раніше працювала оператором 1с (обліковець), шукаю щоб віддалено, розмістила резюме але глухо. Я вже просто у відчаї, робота потрібна.
Женщинас• 01 ноября 2023
Ответ дляГейТуда
А додому як дитина потрапляла? Напевно ж хтось приводив?
В мене обідня перерва годину-я вспівала в школу і завести додому і знов на роботу.1-2 роки водила,далі самі.Почаикова школа уроки кінчалися в 12.50,було прекрасно мені по часу.
Женщинас• 01 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Пару годин це з 12 до 18. Це ви вважаєте пару годин? Це пів дня! А як дитині 6-7 років зі школи добраться? Я б посивіла
Ні,я дома в 16.30,3 години самі.Сивійте,то ваші проблеми,мені нема чого.
сою не люблю• 01 ноября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Я же написала.. что. И я например не могла ребенка не забирать из школы, т.к 3 дороги нужно было переходить с большим потоком машин. Ну и да покормить надо было, помочь с домашним заданием
Светофоров нет
сою не люблю• 01 ноября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Прийти со школы самостоятельно ребенок может в 6 лет?
Более чем
сою не люблю• 01 ноября 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Если это начальная школа, то там возраст от 6 лет. Естественно ребенок не может остаться дома сам
Почему не может? Что ему мешает?
АБВГДэшница• 01 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Более чем
Та не гоните…
РойЛеля• 01 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Более чем
Цікаво, що за коодоном вважають, що до 12 не може. А тут війна, ракети літають і в 6 може бути сама дитина вдома. Сюр
РойЛеля• 01 ноября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Та не гоните…
Таке враження, що як бур´яни можуть ті діти рости і хоть би що
АБВГДэшница• 01 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Та капец
сою не люблю• 01 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Мы не заграницей.
12 лет это только про сша
сою не люблю• 01 ноября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Та не гоните…
Если ваш ребенок не знает дорогу домой в 6 лет и не может сам открыть двери - мне вас жаль
АБВГДэшница• 01 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Моему ребёнку уже 13 и все знает и самостоятельная , но в 6 точно сама нигде не ходила.. Всему свое время..
Всім шампаньського• 01 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Более чем
Я поражаюсь Вашей беспечности ☹️
РойЛеля• 01 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Мы не заграницей.
12 лет это только про сша
Ну да, ми всього лиш в країні, де війна
Хата на мати• 01 ноября 2023
Не працюю( Школа онлайн, дитину ні з ким залишати.
А поговорить?• 02 ноября 2023
У мене теж немає вже нікого - ні мами, ні тата, ні чоловіка.
Працювала чиновником в міністерстві. Тобто, з 9 до 18 як штик в офісі. І зп невеличка була, ставка 9. Шукала недорогу няню за півтора місяці до 1 вересня по знайомих, сусідах, на фб. Знайшла - мама приятельки, нудьгуюча активна пенсіонерка.

Вона забирала старшу зі школи, потім молодшого із садочка, приводила додому і чекала годинку, поки я повернуся. Годувала, могла з ними на майданчику посидіти. На канікулах сиділа з ними повний день. Могла при хворобі сидіти - це було дешевше, ніж я би брала лікарняний. Я платила їй досить небагато, але все одно це була третина-половина від зп. Але ми так перебилися два роки, поки старша не почала сама їздити. Потім няня захворіла і я знайшла старшокласників з нашої школи. Вони по черзі забирали молодшого і заводили його додому. Якось так викрутилася. Без няні ніяк.
А поговорить?• 02 ноября 2023
З 7 років старша іноді лишалася сама вдома. З телефоном і їжею на плиті. Все норм.