Жінка з перцем• 01 ноября 2023

кто недавно покупал на Нотино?

какая сумма конвертации вышла и какая была сумма корзины?
Olenka_y• 01 ноября 2023
Вони дуже доставляють довго, мало не місяць. Не зв.язуйтесь

Бочка порохУ• 01 ноября 2023
Ответ дляOlenka_y
На макеап мії тональний 800, на нотіно 255. Є сенс почекати
Olenka_y• 01 ноября 2023
Ответ дляБочка порохУ
Ого! А це в якому бренді така різниця?
Бочка порохУ• 01 ноября 2023
Ответ дляOlenka_y
Ого! А це в якому бренді така різниця?
Fusician formula
Чемна панночка• 01 ноября 2023
У Київ доїжджає за тиждень, оплатити можна при отриманні, і тоді не потрібно буде переплачувати за подвійну конвертацію
автор Жінка з перцем • 01 ноября 2023
Ответ дляЧемна панночка
Немає можливості оплатити готівкою(( Чи у кур´єра є термінал і можна карткою?
Чемна панночка• 01 ноября 2023
Ответ дляЖінка з перцем
На НП чи Міст пошта можна оплатити карткою. Ви ж при замовленні обираєте, чим доставити. Здається при будь-якому варіанті є можливість оплатити карткою
Анонимарик• 01 ноября 2023
Годину тому замовлення на 1710, зняло 1761
спальное место• 01 ноября 2023
Я оплачую, коли доставлять. Конвертації нема, доїжджає за тиждень

Анонимарик• 01 ноября 2023
Ответ дляЧемна панночка
Реально, якби обрала оплата кур´єру, то не було б подвійної конвертації? Не знала і оплатила одразу, з нею
І 90 ха доставку кур´єром, хоч мені НП зручніше, але не було такого варіанту
спальное место• 01 ноября 2023
Ответ дляOlenka_y
10 днів максимум мені доставляли
Істеріомама• 01 ноября 2023
Ответ дляOlenka_y
Це рідко так буває. Мені минулого разу вони надали подарунок за очікування - 300 грн на наступну покупку. Десь три тижні чекала замовлення
Olenka_y• 01 ноября 2023
Ответ дляІстеріомама
А мені ніц не дали і майже місяць чекаоа. Ппц зла була
Я такая - жду трамвая• 01 ноября 2023
Была долгая доставка перед какими то праздниками, а так неделя или полторы. За конвертацию не помню, не подскажу. Заказала два набора пробников - довольна
Добрая свекровь• 02 ноября 2023
Ответ дляOlenka_y
Ви перебільшуєте.Так,є вказаний час доставки.Замовила на вихідних.Посилка вже в Україні.На деякі позиції ціни нижчі ніж на мейк ап.Є сенс почекати.
Мудрецыха мира• 02 ноября 2023
Ответ дляЧемна панночка
Я делаю так же👍
Подмигашка• 02 ноября 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Закажите на отделение нп