Додаю напруги• 03 ноября 2023
H&M Польша коли повертають кошти за відсутній товар в замовленні?
Я в Україні! Зробила замовлення на сайті, оплатила, через декілька днів зайшла на сайт а одну позицію вони закреслили в замовленні і написали що "Цей продукт не може бути доставлений. Суму буде повернено на баланс вашого початкового способу оплати". Замовляла 25 жовтня. В довідку писала вони відповіли що повертають впродовж 2-5 днів, але зараз трапився збій. Можливо хтось стикався з такою ситуацією? Коли очікувати на повернення коштів і чи очікувати взагалі?
Телепузик• 03 ноября 2023
мне возвращали примерно за месяц, но я случайно заметила, потому что смс не пришло о пополнении карты, сумма была не очень большая и по балансу я не определила, что деньги пришли. Увидела в выписке, которую делала вообще для других целей
Оскорбляю всячески• 03 ноября 2023
да смс не будет, мониторте счет
они пишут вроде 14 раб дней но мне бистро возвращали
Додаю напруги
• 03 ноября 2023
Ответ дляТелепузик
В мене таке вдруге, но минулий раз сума була близько 100 грн, то я і не слідкувала чи повернули чи ні. А цей раз дороговартісна річ, шкода якщо не повернуть.
Додаю напруги
• 03 ноября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
да смс не будет, мониторте счет
Я передивляюсь рахунок. Але техпідтримка написала що впродовж 2-5 днів, а вже минуло 8 днів.