Морожена_курка• 01 ноября 2023
Раз в рік буває не тільки день народження!
Пройшла я сьогодні гінеколога, мамолога і ендокринолога. Всі аналізи здала.
Можна видихнути на рік.
Найщасливіша• 01 ноября 2023
Я завтра иду к гинекологу. Мля, воистину тот возраст, когда уже боишься получать результаты, а не сдавать анализы и мазки.
Завжди мало• 01 ноября 2023
Ответ дляНайщасливіша
Это какой же? 50+?
Найщасливіша• 01 ноября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Это какой же? 50+?
Около 50. Имею плохую наследственность и иные поводы переживать.
Джага-джага• 01 ноября 2023
Це ви вже третю чи четверту тему створюєте - чи можна на 11 день здати тести та аналізи?
Морожена_курка
• 01 ноября 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
А після всіх цих процедур гроші на ДР залишилися?
День народження наступного місяця. Листопад місяць здоров´я.
Кондуктор маршрутки• 01 ноября 2023
В мене це було у березні - гінеколог, УЗД ціцьок та ендокринолог. Намагаюсь робити це раз на рік але через війну в 2022 трохи вибилася з графіка.
Я напевно дійсно трохи втомилась, багато чого раніше було по графіку, підготовлене заздалегідь. А зараз навіть запасів колготок в дитини нема. Тих що тоненькі капронові кілька разів на рік 🤦♀️
Завжди мало• 01 ноября 2023
Ответ дляНайщасливіша
Понимаю. Здоровья вам!
Морожена_курка
• 01 ноября 2023
Ответ дляНайщасливіша
Я теж заставляю себе але що поробиш.
Морожена_курка
• 01 ноября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Молодец, что следите за здоровьем!
дякую
Морожена_курка
• 01 ноября 2023
Ответ дляБочка порохУ
випʼю сьогодні за вас! дякую за привід😂
Випийте на здоров´я, я теж вина випила.
Морожена_курка
• 01 ноября 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я чомусь люблю восени це все робити але головне робити. Всі втомилися але жити потрібно і дітям ми потрібні.
Завжди мало• 01 ноября 2023
Ответ дляНайщасливіша
Мне 30+, но тоже есть поводы переживать по поводу женского здоровья. Однако уже несколько лет не могу себя заставить пойти к гинекологу
Найщасливіша• 01 ноября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Я вот заставила уже. ЗП была на этой неделе, потому уже запланировала и иду. ((
Морожена_курка
• 01 ноября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Автор, а колоноскопію зробили?)
Для людей моєї вікової групи її в обов´язкових рекомендаціях МОЗ нема. І показів в мене проводити це обстеження також немає.
Вільний митець• 01 ноября 2023
О, я з Вами!
УЗД грудей робила весною, учора зробила флюорографію і ще йду до гінеколога після місячних.
Це треба робити, це вияв любові до себе)
Морожена_курка
• 01 ноября 2023
Ответ дляВільний митець
О, я з Вами!
Вірно Ви написали - любов до себе.
И_В_офигительных_штанах• 02 ноября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Я прочитала мамограма . Думала вам 40 є
Морожена_курка
• 02 ноября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Я прочитала мамограма . Думала вам 40 є
Є. Колоноскопія після 50.
И_В_офигительных_штанах• 02 ноября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Є. Колоноскопія після 50.
Гастроентерологи рекомендують від 40 кожні 5 років. Але це справа кожного
куркулиха• 02 ноября 2023
Дівчата, я проходжу геніколона, пап тест та мамолога щорічно
а ендокринолог це теж обов´язково? На шо він перевіряє?
Морожена_курка
• 02 ноября 2023
Ответ длякуркулиха
Щитовидну залозу