ЕлькиПальки• 02 ноября 2023
Удалились вкладки в Сафари
У меня было открыто очеень много вкладок в сафари, которые совершенно странным образом исчезли, а там было много нужной информации!! Кто знает как восстановить?
Как нефиг делать• 02 ноября 2023
Коли відкриваєте нову вкладку - плюсик зажміть - там будуть в списку нещодавно закриті вкладки. Але вже по одній відкривати прийдеться.
Теж таке було, колись випадково закрила всі. Особливо важливі в історії пошукайте.