вентиляторная• 02 ноября 2023
Квартиранти сказали щоб я більше до них ніколи не приходила
Прийшла за грошима , вони двері перед носом щойно закрили і сказали ‚не приходьте сюди‘. Кажу ‚але ж це моя квартира’ , вони ‚тепер наша’. Я повернулась і пішла, але що це було?
Викликали поліцію? Знімає сімейна пара без дітей
Пэрисхилтонша• 02 ноября 2023
Прикольно вы квартиры сдаете, конечно... Если вы снимаете номер в отеле - соблюдаете правила, тишину, порядок и прочее (ну есть конечно, уникумы, но сейчас не про них), а то админ может и полицию вызвать, и штраф заплатите и все прочее. А свою квартиру защитить вы не можете... Почему? Составляете договор, в том числе указываете регулярные проверки - если что-то не так - или сразу деньги на ремонт берете, или вон на хер. Думаю, желающих снять немало при адекватной цене, так зачем каких-то свиней терпеть?
Свідок Перемоги• 02 ноября 2023
Если это не прикол, берете знакомых мужчин, вызываете службу вскрыть замки, заходите, меняете замок и все
Качка в тапцях• 02 ноября 2023
Ответ длявентиляторная
Незручно якось
перестати так примітивно тролити
Качка в тапцях• 02 ноября 2023
Ответ для100pudov
Тролем пахнет
то не пахне, то тхне непристойно
ГейТуда• 02 ноября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Подскажите, пжл, а договор обязательно у нотариуса оформлять или достаточно между собой подписать?
Свій варік• 02 ноября 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Окупасы
Так, схоже що історія відбувається у сонячній Іспанії😀
Комиссия50%• 02 ноября 2023
Ответ длявентиляторная
Кіт нелегал 😂😂😂
сдавала без животных но с детьми 3мя. Вот дети шкоду не наделали, а кот оказался сюрпризом)
Фрикаделька• 02 ноября 2023
Ответ для100pudov
Тролем пахнет
Оооо... То ви просто не знаєте, які бувають люди)))
Мені теж нещодавно заявили, що раз вони за квартиру заплатили, то це тепер їх квартира. Чесно!!!
Фрикаделька• 02 ноября 2023
Ответ длявентиляторная
В усній формі
Робіть письмовий договір обов´язково.
І краще платіть податок з орен6, щоб ’гарним людям’ не було вас чим лякати. Бо ще і не виселите, як буде потреба.
Мала недавно справу з такими ’нарваними’ орендарями, чим тільки нас не лякали. І податковою, і воєнкоматом...
Фрикаделька• 02 ноября 2023
Ответ дляГейТуда
Достатньо між собою
ХвостПистолетом• 02 ноября 2023
Ответ для1973
У вас в договоре или в устной форме была договоренность, что будете приходить? Я у своим не хожу. Встречаюсь на улице. Но от соседей знаю, что и как ... Все тихо, не воняет, спокойно...
не підказуйте тролю розвиток історії))
тільки почала читати, ще не в курсі, може квартиранти самі заселилися, а авториця і не в курсі була...
Фрикаделька• 02 ноября 2023
Ответ дляХвостПистолетом
не підказуйте тролю розвиток історії))
Запросто може бути не тріль.
Є такі дивні люди...
Аби сама не мала справу нещодавно, не спорила б))
Є такі дивні люди...
Ответ для100pudov
Тролем пахнет
что-то я такое в детстве читала:
жили-были лиса да заяц. у лисы была избушка ледяная, а у зайки лубяная. пришла весна, у лисицы избушка растаяла, а у зайки стоит по-старому. Попросилась лиса к зайчику погреться, да его из избушки и выгнала. Идёт зайчик и плачет...
Спілий баклажан• 02 ноября 2023
Ответ дляkatya-lucky
Самая первая сдача сквартиры была китайскому парнишке и девочке. Своевременно платили, все было в порядке. Потом он вернулся на родину, а в квартире остались жить ’его друзья’. Муж приходил за деньгами, дальше коридора его не пускали. Мол там кто-то спит, занимается, готовит и прочее. А потом они решили съехать и он попал в квартиру....Это был пиз***ц. Поэтому, при последующих сдачах он предупреждал и в договоре указывал,, что раз в месяц будет приходить и проверять квартиру. Ну или до свидания.
Ну це якийсь треш, кожного місяця приходити. Знімаю в Англії, так в договорі прописано, що власник може попросити мене прийняти її, але має попередити за добу. І я маю право відмовити. Це щось суто українське ходити туди сюди?
Там-тарарам• 02 ноября 2023
Ответ длявентиляторная
Незручно якось
Ну раз ,,незручно’ ,то що ж робити - не приходьте більше. Тепер то їхнє.
Шопингмонстр• 02 ноября 2023
Ответ длявентиляторная
Незручно якось
Виганяйте нахер! Їх буде тоді коли куплять своє.
Кнопус• 02 ноября 2023
Взагалі треба людей попереджати про свій візит, я завжди робила так. А зараз взагалі гроші на картку скидують і я захожу тільки за квитанціями.
Я на хвилинку• 02 ноября 2023
Ответ для100pudov
Тролем пахнет
Не знаю, чи троль.. Може не так зрозуміла..
Був випадок. Просрочка 3 дні. Власниця прийшла, поки мене не було, і винесла мою побутову техніку (легку) і забрала ноутбук...
Але ж є телефон...Навіщо було так робити?
Домовенок Кузя• 02 ноября 2023
знайомий здав квартиру дівчатам двом, студенткам, приходив за грошима, або щось приносив ще на початку. Чує щось смердть дуже, хоча ніби чисто. Відкрив балкон, а там купа сміття, вони замість того, щою втносити сміття складали його в пакетах на балкон. пів балкону заклали. Він був у шоці.... так що всяке буває.
Шкварочка• 02 ноября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
о, це у нас було трохи схоже
2005 рік десь, зняли квартиру. хозяйка жила у пригороді десь, телефону мобільного у неї не було. вона нам від сусідів телефонувала постійно у разі потреби. а так у нас була домовленість при заселенні, що в зазначений день вона приїжджає за грошима. прийшов цей деньХ, я взяла вихідний на роботі. прочекала цілий день - не має нікого. ну ок, не змогла значить. якось дасть про себе знати.
на наступний день ближче до вечора у мене починає трезвонити телефон. спочтаку рієлтор, з питанням що у нас трапилось, чого та репетує що ми їй гроші не платимо. потім подруга дзвонить, каже ’мені звонила баба якась тільки що на домашній, каже хозяйка квартири, розшукує тебе.
виявилось, телефон мій вона десь загубила, прихати не змогла вчасно, просто запхалась у квартиру, побачила мій блокнот з телефонами, розшукала перший попавшийся міський номер і на нього позвонила.
ще через пару тижнів був ще приїзд ’я тут випадково затрималась в києві, додому добратися вже не має на чому, я тут переночую сьогодні’
а потім дуже дивувалась, чого я через місяць з´їхала
цікаво, чи автор не з таких ’хозяйок’
Девальвация• 02 ноября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Так вы предупредить должны были, что не можете / не хотите вовремя заплатить.
katya-lucky• 02 ноября 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Мы не в Англии, и не в Чехии, и вообще не в ЕС...где арендодатель более защищен, есть минимальный ремонт, нет мебели, и случись что - залог покроет все расходы.
Когда у тебя украдена или уничтожена бытовая техника, купленная под сдачу, когда линолеум на полу прилипает к ногам и его нужно просто выбросить, когда разбиты окна на балконах лоджии... короче, когда ущерба нанесено на минимум 3 залога, то ты потом будешь поступать так, чтобы ситуация не повторилась.
И да, муж же не приходил незваным гостем без звонка. Он созванивался и договаривался о конкретном времени визита. Более того, никого насильно не заставляли соглашаться на эти условия.
Я на хвилинку• 02 ноября 2023
Ответ дляДевальвация
Она всё знала. У меня зарплата была и есть по определённым дням.
Но ей это надоело. Вернулась - ну наскребла, пошла оплатила и своё забрала. Там сынок, такой вредный, вечно обкуреный, что-то пытался вставить, но у меня уши заложило) Забрала своё и через месяц съехала)
Спілий баклажан• 03 ноября 2023
Ответ дляkatya-lucky
То треба здавати по договору. Ми свою в Києві здаємо, і це квартира не з леноліумом на підлозі і технікою для здачі, а квартира з дорогим дизайнерсьм ремонтом, і відповідною ціною. Але ходити перевіряти мені і на думку не спадає