Миллениалка• 02 ноября 2023

Пенсія

Дівчата 35 років мені, стажу офіційного певно є 1-2 роки.
Працюю неофіційно.
Скажіть що мені світить з пенсії, на що розраховувати в майбутньому ?
Дуже маю багато таких знайомих і багато всіх так само , то ми ніхто не будемо мати пенсії і майбутньому ?
Поумничка• 02 ноября 2023
Социальное пособие в размере около 2000 в 63 года, при условии, что вас некому содержать.
Наизнанку• 02 ноября 2023
Нічого,а вас цікавить та мінімальна,на яку б розраховували,вона не допоможе.
Мейк-ап форева• 02 ноября 2023
Розраховувати у майбутньому?
Ви зараз зі знайомими, які податки в державу сплачуєте?
Попа как у Кардашьян• 02 ноября 2023
Відразу у голові мем - surprise, surpriiiise!
Прокачую сідниці• 02 ноября 2023
Ви ж самі цей шлях обрали. Заощаджуйте на власну пенсію.

Освіта хіба не входить в стаж трудовий?
Ло Шарик• 02 ноября 2023
На себе розраховуйте. Мені 51, раніше враховували в стаж навчання в вузі, якщо до навчання працював і ще щось, було близько 20 років. А потім якось перерахували, що стало 13. Ну і фіг з ним. Багато працювала, щоб накопичити кошти собі на старість. Не розраховую на пенсію взагалі.
Мейк-ап форева• 02 ноября 2023
Ответ дляПрокачую сідниці

Освіта хіба не входить в стаж трудовий?
Ії віку вже, ні
5cmhybyna• 02 ноября 2023
купити 2 квартири і здавати по 300$, 600 доларів пенсії вистачить
автор Миллениалка • 02 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Маю квартиру, може що назбираю на одну, обо продам свою велику на дві менші , одну собі, іншу здам. Тоже про це думала
Да будет так• 02 ноября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Розраховувати у майбутньому?
А сама держава не хоче щоб їй податки сплачували?
5cmhybyna• 02 ноября 2023
Ответ дляМиллениалка
інакше ніяк, має бути 3 квартири. В одній сама, 2 інші здавати.
автор Миллениалка • 02 ноября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Розраховувати у майбутньому?
А держава що дає тим що сплачують, була фопом два роки і закрилась, зараз нереально працювати, як не податкова то інша структура і всім всі щось винні. Більше взяток ніж заробітків.
Дадосвидания• 02 ноября 2023
Ответ дляПоумничка
А как же минимальный стаж 15лет?
Анютины ласки• 02 ноября 2023
Ответ дляМиллениалка
Ну от якраз пенсію потім і дає
Где тут 0?• 02 ноября 2023
Ответ дляПрокачую сідниці

Освіта хіба не входить в стаж трудовий?
Там прям там самостійно обрали. Люди цього віку (і я тако ж) починали свій трудовий стаж у 2000-2005 року, і тоді офіційне офомлення було тільки в гос секторі . Чи памʼятаєте ви обʼяви про роботу , де був пункт що пропонує компанія - «офіційне оформлення». Наче це великий плюс, а не те що обовʼязково має бути
П.С. Податки все ж такі якісь сплачуються , наприклад НДС 😁
автор Миллениалка • 02 ноября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Та ні, я лише 2007 закінчила школу, але все одно пам´ятаю той час, батьки працювали в держ установі, зарплати небуло зовсім. Зате зараз пенсію мають. А я зараз працюю заробляю, але неофіційно, але відкласти на пенсію точно нема з чого. Блін
Бентливуман• 02 ноября 2023
У меня 25 лет стажа по прогнозу пенсионного, если доработаю еще к 35 стажа, будет 5000 грн пенсии. Не особо разгонишься, надо на себя расчитывать
Где тут 0?• 02 ноября 2023
Ответ дляМиллениалка
У мене мама працювала все життя вчителем , 40 років педагогічного стажу, а пенсію нарахували 6 тис. От не знаю, чи варто воно того
Где тут 0?• 02 ноября 2023
Ответ дляМиллениалка
У мене стажу років 5 може бути. Мені 38 років
В планах працювати до останнього, а потім швиденько померти. Тим більше, що постійно підвищують пенсійний вік, то ж думаю мені доведеться працювати років до 67.
Зважаючи на те, що вся молодь буде виїжджати, думаю якісь робочі місця будуть і для літніх
автор Миллениалка • 02 ноября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Ага,будем прибирати як не магазин то стоматологічні кабінети, може хоч зуби полікують зі знижкою
Мейк-ап форева• 02 ноября 2023
Ответ дляМиллениалка
А скільки ви заяв написали зі скаргами про хабарі?
Баба на горошині• 02 ноября 2023
Лучше откладывайте, покупайте жилье, чтобы не обесценились. По статистике, в пенсионный фонд отдают больше, чем потом получают.
автор Миллениалка • 02 ноября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
А ви така розумна? Коли працювали? Пробували робити все офіційно? Де один закон суперечить іншому.
Я не кажу про великі фірми, я кажу про одно фопа без найманих?
Мейк-ап форева• 02 ноября 2023
Ответ дляМиллениалка
Ви теж розумна, хіба, ні?
Тантрический кекс• 02 ноября 2023
Ответ дляМиллениалка
ви пізно в школу пішли? я в 2007 теж закінчила, але мені зараз 33 виповнилось) По вашому питанню: відкладати собі на старість, не буде в нас пенсії
автор Миллениалка • 02 ноября 2023
Ответ дляТантрический кекс
Ну мені 34, на початку року буде 35. Буду відкладати , дякую . Легкої всім старості
chancee• 02 ноября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Какая разница « начинали» или продолжали работать 2000 и далее. Кто хотел, оформляли ФОП и платили податки и в пенс фонд. Кто не хотел « собирали на квартиры» , и смеялись над плательщиками
Где тут 0?• 02 ноября 2023
Ответ дляchancee
А в итоге встретимся у одного мусорного бака 😁
А я нівроку• 02 ноября 2023
Ответ дляПрокачую сідниці

Освіта хіба не входить в стаж трудовий?
Учёба в ПТУ, колледже, вузе входит в стаж при условии, что было дневное отделение и до 01.01.2004 года. Всё, что после 01.01.2004 г - в страховой стаж засчитано не будет.
А я нівроку• 02 ноября 2023
Ответ дляЛо Шарик
Не фиг с ним, а заходите в свой кабинет ПФУ и смотрите свой стаж. Добавляйте цветные сканы дипломов и додаткив (бакалавр, специалист, магистр, что у вас есть) и высылайте на обработку. Погуглите, как правильно это сделать. Пусть добавляют эти годы в стаж. Учёба до 01.01.2004 добавляется в страховой стаж.