Дверной_Проем• 02 ноября 2023

Тарологи, допоможіть з трактуванням, будь ласка

Дівчатка, які розбираються в ТАРО, буду вдячна за допомогу.
Впала така трійка - Жриця, Імператор, Жрець. Всі прямі.
Як би ви трактували цю трійку у відносинах? Питання було про відносини з мужчиною, як вони будуть розвиватися далі.
Це про любовний трикутник чи як?
Дякую!
Ждун с Нибиру• 02 ноября 2023
Что за жрец? Иерофант?

автор Дверной_Проем • 02 ноября 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Что за жрец? Иерофант?
Так
Ждун с Нибиру• 02 ноября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Так
Женщина в этих отношениях играет ведущую роль
Маю рацію• 02 ноября 2023
Жрица закрывает информацию , или у партнёра есть другие отношения , женат
Рулит отношениями женщина
автор Дверной_Проем • 02 ноября 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Тобто він більше орієнтується на неї? Чекає від неї ініціативи?
автор Дверной_Проем • 02 ноября 2023
Ответ дляМаю рацію
Рулит отношениями женщина
Точно не жонатий, але можливо хтось інший є...
rebecca-f305• 02 ноября 2023
Жінка використовує чоловіка як матеріал. Як людина він нецікавий.
автор Дверной_Проем • 02 ноября 2023
Як уточнення витягнула Імператрицю... Аааа
Красавица писяная• 02 ноября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Обратитесь к профессиональному тарологу. Ваш расклад — это как выстрел самой себе в коленную чашечку.

Ждун с Нибиру• 02 ноября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Надо две карты вытягивать для уточнения
your style• 02 ноября 2023
тут немає трикутника. Ви ж питали, як будуть розвиватись відносини між двома людьми? Відповідно , карти дають відповідь безпосередньо на двох людей. Відношення будуть малоемоційні, більш прохолодні, але при цьому стабільні, надійні. Керувать буде чоловік. Можуть носити такі відносини більш духовний характер, або привести до шлюбу
автор Дверной_Проем • 02 ноября 2023
Ответ дляyour style
Дякую вам!
А що означає Імператриця, як уточнення?
your style• 02 ноября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Дякую вам!
А що означає Імператриця, як уточнення?
Будь ласка:) До якої карти ви витягнули імператрицю?
автор Дверной_Проем • 02 ноября 2023
Ответ дляyour style
До Жриці
your style• 02 ноября 2023
Ответ дляДверной_Проем
До Жриці
Якщо до жриці, то відношень буде хотіти не тільки чоловік, а й жінка. Тобто працювати і розвивати будуть разом
автор Дверной_Проем • 03 ноября 2023
Ответ дляyour style
Дякую!
your style• 03 ноября 2023
Бандитка Сью• 08 ноября 2023
Ответ дляyour style
Добрий вечір.
Підкажіть будь ласка, можна у вас запитати стосовно здоров´я?
your style• 08 ноября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Добрий вечір.
добрий вечір:) Питайте

Бандитка Сью• 09 ноября 2023
Ответ дляyour style
добрий вечір:) Питайте
Доброго ранку.
Чи зможу я одужати протягом трьох місяців? Чи підтримають мене близькі люди, чи так і будуть байдуже відноситься?
Дякую вам.
your style• 09 ноября 2023
Доброго і вам ранку. Так, ви зможете одужати. Відсоток одужання на картах показує 100%. Вам будуть робити операцію? Ваші страхи -пройдуть. Підтримкм не буде . Скоріше за все, віднесуться так: ой, ми переживаємо за тебе, але розбирайся сама.
Бандитка Сью• 09 ноября 2023
Ответ дляyour style
Ще точно не знаю.
Я просто думала, що хоч якась буде підтримка. Їм і зараз все одно.

Просто прикро.
Дякую вам. 🌸
your style• 09 ноября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Ще точно не знаю.

Просто прикро.
Дякую вам. 🌸
Бажаю вам здоров’я від всього серця!