Трейдер кріпти• 02 ноября 2023

Подруга в шоці. Розлучення

Вони не дуже жили з чоловіком, а тут виявилося , що чоловік з нею розлучився без її відома ще в травні! Він їй сказав в чергововому скандалі. Як так? Вона в шоці , дзонить, плаче, в неї реально шок. Виходить він тишком нишком поцупив документи і подав на розлучення, а як їх розлучили, без неї, без її присутності, я взагалі не розумію. Короче він їй вже дав свідоцтво про розлучення. Ця скотина тайком розлучилась, а вже після купив машину. Вона не знає що взагалі їй тепер робити, як діяти. Я також не знаю що їй порадити , Є дитина дошкільного віку. Просто в шоці. Як так???
Кукарикуууууу• 02 ноября 2023
які документи він ’поцупив’?!
дожену і ощасливлю• 02 ноября 2023
подруга за границей?
_Астрея_• 02 ноября 2023
А как их могли без суда развести? Это невозможно при наличии несовершеннолетнего ребенка.
Стефанія• 02 ноября 2023
Очень переживаю за вас и вашу подругу. Аж спать не могу. Так ей и передайте.
viter33• 02 ноября 2023
Брехня
Якщо неповнолітня дитина - розлучення лише через суд
І вже років 7 не видають ’свідоцтва’ при судовому рішенні про розірвання шлюбу
Тримбулька• 02 ноября 2023
Ответ для_Астрея_
Значить він отримував повістки за неї. Не являлась, от і розвели.
viter33• 02 ноября 2023
Ответ для_Астрея_
Гіпотетично - він ’поцупив’ свідоцтво про одруження (треба здати оригінал в суді)
І викидав повістки, які їй надходили по пошті (якщо живуть разом)
автор Трейдер кріпти • 02 ноября 2023
Ответ для_Астрея_
В суді. Є рішення суду. Подруга тут, нікуди не виїзжала. Вони живуть разом, ця істота продовжувала жити з нею, спати з нею …, використовувати в усіх сенсах. Напевно за бабки в суді розвели. Другого пояснення я не маю.
Тримбулька• 02 ноября 2023
Ответ дляviter33
Брехня
Їх і раніше в суді не видавали, треба було йти в РАГС з рішенням.
Бамбарбия! Кергуду.• 02 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Чому за бабки? Все можна зробити законно)
автор Трейдер кріпти • 02 ноября 2023
Ответ дляviter33
Так. Це я маю на увазі.
дожену і ощасливлю• 02 ноября 2023
да что делать, пусть подает на алименты
viter33• 02 ноября 2023
Ответ дляТримбулька
Я про те, що вже з року 2017го РАГСи не видають ’свідоцтво’ на підставі ріш.суду
ріш.суду і є достатнім документом
Мию вікна у мороз• 02 ноября 2023
Ответ для_Астрея_
Можливо. Якщо відповідач декілька разів не з´являється в суд, то розведуть без неї
автор Трейдер кріпти • 02 ноября 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
В рішенні суду написано , що відповідач не з‘явилась в якийсь там строк ….
viter33• 02 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Так. Це я маю на увазі.
Якщо ’жили не дуже’ - то він лише спростив їй справу
Тепер лише подавати на аліменти
дожену і ощасливлю• 02 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
он указал ее левый какой-то адрес.
я понимаю она в шоке, но по сути, если б она раньше узнала - что бы это принципиально изменило?
Тримбулька• 02 ноября 2023
Ответ дляviter33
ріш.суду і є достатнім документом
Ну тоді може дав її копію рішення.
Престидижитатор• 02 ноября 2023
Автор, а яку ви хочете пораду?
Їх разом тримав ’штамп в паспорті’, тепер його нема. Вона вільна, хоче вона того чи ні.
автор Трейдер кріпти • 02 ноября 2023
Ответ дляТримбулька
Ну тоді може дав її копію рішення.
Чи може копію рішення суду. Вона в шоковому стані може не так виразилась.
Хлопаю ресницами• 02 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Необязательно, просто она не получала повесток, так часто и бывает. Подруга совсем не подозревала, что живет с подонком? Где ее мозг?
Татьяна-cb91• 02 ноября 2023
Пусть скажет ему спасибо ✌🏻 сам все организовал и теперь она свободна
Ліплю вареники• 02 ноября 2023
Молодец мужик
Престидижитатор• 02 ноября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Молодец мужик
А в чому молодець?
В тому, що не вистачило сміливості розлучитися відкрито?
Разгуляшка• 02 ноября 2023
Ответ дляviter33
не треба нічого здавати. оно валяється вдома
або викидав повістки, або відразу дав неправильну адресу
5cmhybyna• 02 ноября 2023
як він розлучився без ТЦК?
язззззь!!!• 02 ноября 2023
У Оксани Марченко і Медведчука цікава любовна історія, на Новий рік він їй подарував свідоцтво про розлучення з першим чоловіком
viter33• 02 ноября 2023
Ответ дляРазгуляшка
Неправильну адресу - не пройде. Суд перевіряє місце реєстрації.
Не у всіх документи ’валяються’ дома.
Разгуляшка• 02 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
господи, ну за які бабки?
не прийшла до суду - розвели без неї

написав її недомуж від її імені заяву ’прошу розглядати без моєї присутності...’ надіслав поштою до суду - розмели без неї
Шалена красуня• 02 ноября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Обоже, не згадуйте ще цих маньяків , будь ласка)