Трейдер кріпти• 02 ноября 2023
Подруга в шоці. Розлучення
Вони не дуже жили з чоловіком, а тут виявилося , що чоловік з нею розлучився без її відома ще в травні! Він їй сказав в чергововому скандалі. Як так? Вона в шоці , дзонить, плаче, в неї реально шок. Виходить він тишком нишком поцупив документи і подав на розлучення, а як їх розлучили, без неї, без її присутності, я взагалі не розумію. Короче він їй вже дав свідоцтво про розлучення. Ця скотина тайком розлучилась, а вже після купив машину. Вона не знає що взагалі їй тепер робити, як діяти. Я також не знаю що їй порадити , Є дитина дошкільного віку. Просто в шоці. Як так???
Стефанія• 02 ноября 2023
Очень переживаю за вас и вашу подругу. Аж спать не могу. Так ей и передайте.
Тримбулька• 02 ноября 2023
Ответ для_Астрея_
А как их могли без суда развести? Это невозможно при наличии несовершеннолетнего ребенка.
Значить він отримував повістки за неї. Не являлась, от і розвели.
Трейдер кріпти
• 02 ноября 2023
Ответ для_Астрея_
В суді. Є рішення суду. Подруга тут, нікуди не виїзжала. Вони живуть разом, ця істота продовжувала жити з нею, спати з нею …, використовувати в усіх сенсах. Напевно за бабки в суді розвели. Другого пояснення я не маю.
Тримбулька• 02 ноября 2023
Ответ дляviter33
Брехня
Якщо неповнолітня дитина - розлучення лише через суд
І вже років 7 не видають ’свідоцтва’ при судовому рішенні про розірвання шлюбу
Їх і раніше в суді не видавали, треба було йти в РАГС з рішенням.
Бамбарбия! Кергуду.• 02 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Чому за бабки? Все можна зробити законно)
Трейдер кріпти
• 02 ноября 2023
Ответ дляviter33
Гіпотетично - він ’поцупив’ свідоцтво про одруження (треба здати оригінал в суді)
І викидав повістки, які їй надходили по пошті (якщо живуть разом)
Так. Це я маю на увазі.
Мию вікна у мороз• 02 ноября 2023
Ответ для_Астрея_
Можливо. Якщо відповідач декілька разів не з´являється в суд, то розведуть без неї
Трейдер кріпти
• 02 ноября 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
В рішенні суду написано , що відповідач не з‘явилась в якийсь там строк ….
дожену і ощасливлю• 02 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
он указал ее левый какой-то адрес.
я понимаю она в шоке, но по сути, если б она раньше узнала - что бы это принципиально изменило?
Тримбулька• 02 ноября 2023
Ответ дляviter33
Я про те, що вже з року 2017го РАГСи не видають ’свідоцтво’ на підставі ріш.суду
ріш.суду і є достатнім документом
Ну тоді може дав її копію рішення.
Престидижитатор• 02 ноября 2023
Автор, а яку ви хочете пораду?
Їх разом тримав ’штамп в паспорті’, тепер його нема. Вона вільна, хоче вона того чи ні.
Трейдер кріпти
• 02 ноября 2023
Ответ дляТримбулька
Ну тоді може дав її копію рішення.
Чи може копію рішення суду. Вона в шоковому стані може не так виразилась.
Хлопаю ресницами• 02 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Необязательно, просто она не получала повесток, так часто и бывает. Подруга совсем не подозревала, что живет с подонком? Где ее мозг?
Татьяна-cb91• 02 ноября 2023
Пусть скажет ему спасибо ✌🏻 сам все организовал и теперь она свободна
Престидижитатор• 02 ноября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Молодец мужик
А в чому молодець?
В тому, що не вистачило сміливості розлучитися відкрито?
Разгуляшка• 02 ноября 2023
Ответ дляviter33
не треба нічого здавати. оно валяється вдома
або викидав повістки, або відразу дав неправильну адресу
язззззь!!!• 02 ноября 2023
У Оксани Марченко і Медведчука цікава любовна історія, на Новий рік він їй подарував свідоцтво про розлучення з першим чоловіком
Разгуляшка• 02 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
господи, ну за які бабки?
не прийшла до суду - розвели без неї
написав її недомуж від її імені заяву ’прошу розглядати без моєї присутності...’ надіслав поштою до суду - розмели без неї
не прийшла до суду - розвели без неї
Шалена красуня• 02 ноября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Обоже, не згадуйте ще цих маньяків , будь ласка)