Трейдер кріпти• 02 ноября 2023
Подруга в шоці. Розлучення
Вони не дуже жили з чоловіком, а тут виявилося , що чоловік з нею розлучився без її відома ще в травні! Він їй сказав в чергововому скандалі. Як так? Вона в шоці , дзонить, плаче, в неї реально шок. Виходить він тишком нишком поцупив документи і подав на розлучення, а як їх розлучили, без неї, без її присутності, я взагалі не розумію. Короче він їй вже дав свідоцтво про розлучення. Ця скотина тайком розлучилась, а вже після купив машину. Вона не знає що взагалі їй тепер робити, як діяти. Я також не знаю що їй порадити , Є дитина дошкільного віку. Просто в шоці. Як так???
Ищу Аленя• 02 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Квартира куплена ним до шлюбу. Стояли кирпичні стіни. Ії батьки зробили ремонт та повністю облаштували.
Пусть идет к юристу обязательно, только хз что это даст.
Аноним с кешбеком• 02 ноября 2023
Дивіться, авторе
Це важко, але можливо
Якщо подруга має змогу, хай звернеться по консультацію до юриста
Це важко, але можливо
Мадам Подлинник• 02 ноября 2023
Ответ дляviter33
Брехня
Якщо неповнолітня дитина - розлучення лише через суд
І вже років 7 не видають ’свідоцтва’ при судовому рішенні про розірвання шлюбу
А что выдают?
Мадам Подлинник• 02 ноября 2023
Я не понимаю, чего она плачет, собственно?
Дело у них и так к этому шло, судя по всему, ей меньше проблем теперь.
Вот бы мой бывший так со мной развелся
ГонУрова дівка• 02 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
В суді. Є рішення суду. Подруга тут, нікуди не виїзжала. Вони живуть разом, ця істота продовжувала жити з нею, спати з нею …, використовувати в усіх сенсах. Напевно за бабки в суді розвели. Другого пояснення я не маю.
Моя подруга до війни без відома чоловіка із ним розвелася, із двома неповнолітніми, декілька разів не прийшов до суду і все розвели без особистої присутності, але там вони вже довго не жили разом, чоловік розводитися не хотів. Все цілком можливо, ніяких особистих бабок не давала, я , правда не знаю як вона зробила що повідомлення про виклик до суду чоловіку не надходили, можливо він не по прописці жив.
Птица Говоруша• 02 ноября 2023
Ответ дляКукарикуууууу
які документи він ’поцупив’?!
А що за свідоцтво про розлучення?)
Та не реву я• 02 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Боже. Дівки. Це пипець. Я не знала, що таке взагалі може бути. Без одного з поджоужжя розводять, тому і написала може хабар. А он воно що, так, виявляється, можна. Зараз мій всю цю ситуацію бачить і піде зі мною розлучатись тайком😄. Пішла я вечерю готувати. Я якщо серьезно, мій шок в шоці. Я не уявляю як ій((
у меня так знакомая с мужем развелась,но она с ним не жила уже несколько лет.
тоже он не знал,но ему кажись было фиолетово
повестки она сама получала,он их не видел,тоже двое детей было несовершеннолетних.Несколько заседаний и развели,это уже давно было больше 10 лет назад,уже всех моментов и не помню,но она с юристом советовалась.
Ответ дляМадам Подлинник
А что выдают?
Нічого не видають
Отримується на руки рішення суду про розірвання шлюбу
Такий же примірник суд відсилає в РАГС.
РАГС на підставі цього рішення вносить зміни в інф.про сімейний стан і на руки нікому нічого не видає
Документ, що свідчить про ’неодружений статус’ - рішення суду
Такий же примірник суд відсилає в РАГС.
Мадам Подлинник• 03 ноября 2023
Ответ дляviter33
Нічого не видають
Такий же примірник суд відсилає в РАГС.
А где-то есть общедоступный реестр, где можно увидеть решение суда и внесённые изменения?