Трейдер кріпти• 02 ноября 2023
Подруга в шоці. Розлучення
Вони не дуже жили з чоловіком, а тут виявилося , що чоловік з нею розлучився без її відома ще в травні! Він їй сказав в чергововому скандалі. Як так? Вона в шоці , дзонить, плаче, в неї реально шок. Виходить він тишком нишком поцупив документи і подав на розлучення, а як їх розлучили, без неї, без її присутності, я взагалі не розумію. Короче він їй вже дав свідоцтво про розлучення. Ця скотина тайком розлучилась, а вже після купив машину. Вона не знає що взагалі їй тепер робити, як діяти. Я також не знаю що їй порадити , Є дитина дошкільного віку. Просто в шоці. Як так???
Разгуляшка• 02 ноября 2023
Ответ дляviter33
Неправильну адресу - не пройде. Суд перевіряє місце реєстрації.
Не у всіх документи ’валяються’ дома.
коли свідоцтво про одруження було документом - воно і в мене не валялось. не для всіх недійсний документ - цінність
Кукарикуууууу• 02 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
В суді. Є рішення суду. Подруга тут, нікуди не виїзжала. Вони живуть разом, ця істота продовжувала жити з нею, спати з нею …, використовувати в усіх сенсах. Напевно за бабки в суді розвели. Другого пояснення я не маю.
а без ’бабок’ тоже развели бы
Аноним с кешбеком• 02 ноября 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Можливо. Якщо відповідач декілька разів не з´являється в суд, то розведуть без неї
А відповідач може оскаржити таке рішення суду, аргументуючи тим, що не знав і не отримував сповіщень?
Кукарикуууууу• 02 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Так. Це я маю на увазі.
а свидетельство о браке принадлежит исключительно жене?
Мию вікна у мороз• 02 ноября 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
На апеляцію рішення суду теж відводиться певний час. Якщо її не прогавив, то так . Але для чого? Якщо чоловік не хоче жити з нею наприклад
Так а шо тут ’ діяти’? Вона хоче машину в нього забрати чи як? Не забере. Хіба що в якості боргу по аліентам,якщо такий буде. В документах справи зазначено, що вона отримувала повістки і ставила підпис за отримання? Ну то хай наймає адвокатів і притягаються його до відповідальності за підробку документів. Витратить купу часу і нервів і анулюють те розлучення,а йому адмінку впаяють( це я так розмірковую,я не юрист). Далі- то шо? Мужик же ж гімно,вибачте за прямоту
Кукарикуууууу• 02 ноября 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
теоретически может, ну и что дальше? принуждение к браку запрещено.
ПолБатона• 02 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Так. Це я маю на увазі.
и что она теперь планирует делать? пусть на алименты прямо сейчас подает! и пусть ее проконсультируют, как правильно подать заявление, от этого зависит величина алиментов
Аноним с кешбеком• 02 ноября 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Якби я була у такій ситуації, мені б хотілося покарати його за шахрайство.
Мені здається це не дкже правильно приймати такі рішення без відома людини.
Аноним с кешбеком• 02 ноября 2023
Ответ дляКукарикуууууу
До чого тут примушування до шлюбу?
Справа у шахрайстві.
75В• 02 ноября 2023
Ответ для_Астрея_
А как их могли без суда развести? Это невозможно при наличии несовершеннолетнего ребенка.
Возможно. Подруга развелась при наличии трёх детей. Муж не являлся на заседания
Мию вікна у мороз• 02 ноября 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Ну як ви докажете що він забирав повістки з поштової скриньки а не ви їх забирали? Ніяк а він скаже що не брав , не бачив,жінка пошту перевіряє
Кукарикуууууу• 02 ноября 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
До чого тут примушування до шлюбу?
Справа у шахрайстві.
мошенничество это неправомерное завладение чужим имуществом путем обмана или злоупотребления доверием. в каком месте бракоразводного процесса оно имеет место быть?
Аноним с кешбеком• 02 ноября 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Ось тому я і здивована, що такі речі можна провертати без відома людини. Це якась прогалина у законодавстві, якщо це так
Кукарикуууууу• 02 ноября 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
какие именно нормы гражданского процесса образуют пробел?
Ищу Аленя• 02 ноября 2023
Думаю, что ни фига она не докажет, срок апелляции уже тоже скорее всего прошел. Муж, скорее всего, не сам такое придумал, наверняка с юристами общался. Да, он полное г..но, что тут скажешь...
А что по имуществу? Его же делить как-то надо или она голая/босая?
Трейдер кріпти
• 02 ноября 2023
Боже. Дівки. Це пипець. Я не знала, що таке взагалі може бути. Без одного з поджоужжя розводять, тому і написала може хабар. А он воно що, так, виявляється, можна. Зараз мій всю цю ситуацію бачить і піде зі мною розлучатись тайком😄. Пішла я вечерю готувати. Я якщо серьезно, мій шок в шоці. Я не уявляю як ій((
Ліньки гуглить• 02 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Тогда бегом заявление в суд, о признании развода фиктивным, привести свидетелей, что они до сих пор живут вместе и о разводе она узнала только сейчас, случайно. Тогда купленная машина будет считаться приобретенной в браке. если проблема именно в покупке авто
Фляшка на трьох• 02 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Брак - дело добровольное. Если один из супругов подал иск, второй никак этому не помешает, разве что будет затягивать и переносить заседания. Главное, чтоб истец являлся в суд, а ответчик, если не явился, сам виноват.
Не прохожу мимо• 02 ноября 2023
Ответ для_Астрея_
Да был суд. Просто ее об этом не уведомили. И развели их без ее присутствия. Это возможно
Сільський ансамбль• 02 ноября 2023
Ответ дляРазгуляшка
господи, ну за які бабки?
не прийшла до суду - розвели без неї
написав її недомуж від її імені заяву ’прошу розглядати без моєї присутності...’ надіслав поштою до суду - розмели без неї
не прийшла до суду - розвели без неї
За підробку документів можна посадити. І цілком так на довго.
Кукарикуууууу• 02 ноября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
а кто какие документы подделал?
Разгуляшка• 02 ноября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
ну от хай подруга автора і розбереться, на яких підставах їх розвели.
Киев_Елена• 02 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
В рішенні суду написано , що відповідач не з‘явилась в якийсь там строк ….
Значит приходили повестки в суд и БМ их забирал из ящика
Кумася• 02 ноября 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Получается, если бы он ей не показал документ о расторжении брака, она так и продолжала жить в счастливом неведении. Спать с ним, кормить его, стирать его трусы.
Кукарикуууууу• 02 ноября 2023
Ответ дляКумася
я задала конкретный вопрос о пробелах в процессуальном законодательстве
Киев_Елена• 02 ноября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
А в чому молодець?
В тому, що не вистачило сміливості розлучитися відкрито?
Я так понимаю, что самая большая ’боль’ подруги автора в том что человек развелся тайно, а потом купил машину из общего бюджета чтоб не делить
Добротная• 02 ноября 2023
Дівчата, абсолютно все може бути. Я теж знаю такий випадок. І теж дитина була 15 років, чоловік дізнався постфактум. Листи приходять на пошту, чому видають іншим - то вже інше питання.
Трейдер кріпти
• 02 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Квартира куплена ним до шлюбу. Стояли кирпичні стіни. Ії батьки зробили ремонт та повністю облаштували.