Язикувата Хвеська• 02 ноября 2023

Що з джинсами в масмаркеті?

Нічого не сидить , просто жах якийсь. Раніше легче було підібрати, були якісь адекватні посадки.
А зараз просто жесть. Місяць тому взяла в колінс - вони деформувалися в колінах після першого прання, якість паршива.
Сьогодні обійшла: резервед, мохіто, вайкікі, де-факто, сінсей, Хаус і кроп.
Купила, як не дивно, в самому дешевому сінсей, хоч одні більш-менш сіли, хоч і не ідеально, просто в чомусь ходити треба.
Де ви купуєте джинси не за всі гроші ( Київ)? Максимум 1500, краще до 1200.
автор Язикувата Хвеська • 02 ноября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я все время бегала по этим сенсеям,зарам и прочим магазинам.
А тут подруга в очередной раз настояла и я сдалась. Поехала как скептик посмотреть на этот колхоз и что....я обалдела....все подобрали,все село и цены такие как и в магазинах . Теперь столько лет езжу на Троещина за джинсами)))))
Прийдеться мабуть і мені. Блін так не люблю, правда, як вони нав´язують. В магазині хоч в примірочній ніхто не дьоргає, а там стоїш на 1 нозі на картинці ( милі спогади дитинства, зажди там купували мені шкільну форму)
Сіточка• 02 ноября 2023
Автор, мені ніколи не подобались джинси Колінс, в них завжди якість була так собі і моделі на мене не сідали навіть коли я була на 10 кг менше.
Купую собі Levi’s, H&M, Mango on-line через байєра та нещодавно купила Reserved з приміркою.
Чучело-Мяучело• 02 ноября 2023
Фигура вообще ни при чем. Я уже 20 лет в одном и том же весе - 56 кг при росте 174. В последнее время модели джинсов дебильные и пошиты хрен знает на кого. Летом в Синсее купила, более менее на что-то похоже, и цена вообще супер. В вайкики не нашла ничего толкового, а на колинз даже деньги не хочу тратить, даже по скидкам - такое г..но стало...
Ответ дляВільнаНазавжди
Колинз ношу. Ничего у меня вытягивается после стирки, и это единственные джинсы, которые садятся на мою фигуру - у меня есть и попа и талия, поэтому штаны для подростков мне не подходят.
В мене раніше теж більшість була з колінс і було норм, але останні дуже розчарували
Заместитель Анонима• 02 ноября 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
На рынке бывают такие типа как магазинчики, там внутри примерочная с зеркалом, никто не дёргает. В таких можно покупать.
Ответ дляХристя в тiстi
Летом купила по скидке, резерверд, Хаус, кропп
Все джинсы были не дороже 500 грн. Какие-то даже 399.
Довольна на все 💯
Скіні, мабуть. Бо я по знижкам тільки таку модель бачила а я хочу вільні більш менш.
Фісташкова кава• 02 ноября 2023
На меня всегда джинсы остин просто идеально садились. Больше ничего на себя не могу найти, последние джинсы купила как раз перед войной, а потом они закрыли магазины. Теперь что не меряю все не садится, реально беда со штанами в масс маркетах((
Полюю на дрони• 02 ноября 2023
Ой блин я тоже джинсы выбирала недавно. Момы купила в синсей, хотела ещё какие-то там взять, но остальные джинсы того же 40 размера были то огромные, то хрен застегнешь. Как так у них получается, непонятно
Сіточка• 02 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Довольна на все 💯
Зараз в анонсі байєра бачила Зару по 700 чи 800 грн, нещодавно Манго по €5 були. Ледве тримаюсь, щоб не накупити 100500 пару
Ответ дляПліткарка
Синсей купила 4 пары довольна, аки слон
Balloon как то так вроде на бы
По 600 грн вообше зашибись
Теж міряла, не сіли. В них у мене здоровенна дупка. А ніжки ніби спичечки всередині
Ответ дляСіточка
Теж про це подумала. Більш ніж впевнена, що автор набрала кілограмів 5 мінімум і просто ще не звикла до своєї нової фігури
Ну набрала, але що тепер, голою ходити?
Я ж не зовсім танк, на який нічого не шиють.
Сіточка• 02 ноября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Залежить від посадки. Якщо талія висока, а у вас вона не виражена, то буде здаватися, що модель маломірить
Крошечка-хаврошечка• 02 ноября 2023
Дівчата підкажіть і мені схудла 61/87 а купила в зарі 34 широкі з високою посадкою і норм, раніше 32 був норм з тими ж параметрами
Ответ дляЗаместитель Анонима
В таких так, ще нормально.
Ответ дляПолюю на дрони
Так з розмірами незрозуміло. Я сьогодні міряла одну модель, одного розміру, просто в різних кольорах - сині і темно сірі.
Так от сірі нормально, а сині я ледь до стегон дотягнула.
Полюю на дрони• 02 ноября 2023
Ответ дляСіточка
Та не, там как будто бирки перепутали прямо, настолько малы. А выбора уже не было, разгребли смежные размеры, только эти момы мне и достались)
ИНЬэтовамниЯНЬ• 02 ноября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Вы не поверите...
На троещинском рынке.
Там все садиться,много моделей на любой вкус. Только беру хорошие и качественные турецкие.
Цена?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 02 ноября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
беру в люксе в секонде, новые с бирками, левисы и т.д
Трендовые ещё скажите
Моторошні троянди• 02 ноября 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Трендовые ещё скажите
вполне)
Сіточка• 02 ноября 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ну набрала, але що тепер, голою ходити?
Я ж не кажу що ви танк та треба голою ходити. Я чітко написала, що просто ви ще не звикли до своїх нових обʼємів, не подобається картинка у дзеркалі. Це очікувано. Ну не могло такого статися, що у всіх ТМ всі моделі в один рік стали погані та ніякі не підходять. Вони підходять, просто не так як ви звикли виглядають
Не кую, не мелю• 02 ноября 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Колинс нормально сидят и всё. Резервд в ногах хорошо, в талии широкие.
У меня бедра есть и талия, колинс ни одна пара не села. Все торчат на пояснице и затягивают зад. После колинса просто в депрессии ушла 😔 раньше спокойно брала через инет без примерки и норм, а тут пол магазина в примерочную и ни одна пара не села
Заместитель Анонима• 02 ноября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Сейчас ещё модели такие дурацкие, что сложно подобрать
Блондинка в Шоколаде• 02 ноября 2023
Чекаю відкриття H&M в листопаді, бо там можна на мою фігуру підібрати. Ще добре сідали деякі моделі з Бершки і Пулл´н´беар. Інші як правило широкі в талії.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 02 ноября 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Мой муж тоже на рынке купил классные джинсы. Мы обошли с ним все масс маркеты, ничего не смогли подобрать. А на рынке супер сели и вид классный! Носятся отлично!
Мы тоже мужу можем подобрать только на Троещине,но это потому что он фукает на модные)
Заместитель Анонима• 02 ноября 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
И мой тоже фукает )) только классика.
В сінсеї такі взяла, на мені в ногах трошки вільніше сидять, як прямі. І довжина на мене як раз довга, не підстрелені. По фото на сайті не взяла б.
Винник• 02 ноября 2023
На мене сідають ідеально тільки джинси Desigual. Вони не дешеві і на любителя. Але я їх дуже люблю
Пліткарка• 02 ноября 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ну вот видите, а у меня большой перепад талия бедра, а ноги толстые.
И получается где в талии норм, в штанину не влажу, где в штанины владу- талия хвост торчит.
БАллуны вообще отлично сели. Я случайно, Уже мерила везде и все, бо мои уже на стадии издыхания были, в ногах вверху протираются..
А раньше Маркс Спенсер по скидке Бойфренды брала, но ушли они с рынка, а заказывать дорого((
Перша леді колгоспу• 02 ноября 2023
Джордж, якість норм і тут багато посередників, без акцій в районі 10 ф, новомодні моделі по 20ф.
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ні, без примірки не ризикну. Шанс що підійдуть мізерний.