Сама не знаю• 02 ноября 2023
Іграшкова коляска 3 в 1 потрібні відгуки
Розглядаю купівлю дитячої коляски для дівчинки 3в 1.По ціні в межах 1700-2000,але і відгуки не однозначні.Розглядаю зараз Melogo або Smoby.Хотіла б почути реальні відгуки
Пишу вірші, дорого• 02 ноября 2023
Трохи жорстковата, стабілізатів немає тому в поворити важко входити
Ручний пійом даху а не електричний, що дико в наш час
Немає камери заднього виду
Короче дєшовка
Немає камери заднього виду
Короче дєшовка
Сама не знаю
• 02 ноября 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Немає камери заднього виду
Короче дєшовка
Немає камери заднього виду
Короче дєшовка
так це ж іграшкова
Сама не знаю
• 02 ноября 2023
Про Смобі у відгуках пише дехто,що при складанні є проблеми,щось там потрібно пиляти,свердлити...
Винник• 02 ноября 2023
Смоби будет легкая, а вторая тяжелее, покупала смоби, но у нас давно была, серая с малиновым цветом, сейчас они чуть другие
Винник• 02 ноября 2023
Ответ дляdulenok
я прям вспомнила как за 2000 новую для ребенка покупала, не игрушечную...правда больше 10 лет назад
Мы комплект смоби брали за 2200 тоже 10 лет назад
Сама не знаю
• 02 ноября 2023
Ответ дляВинник
Как в пользовании,выносливая?
Винник• 02 ноября 2023
Ответ дляСама не знаю
Как в пользовании,выносливая?
У нас нормально, мы еще и продали потом свой набор, а племянница в первый день колесо отбила, если не будете в бордюры врезаться и прыгать с них, выживет