Не прохожу мимо• 02 ноября 2023
Підкажіть хорошого алерголога для дорослого, Харків.
Доброго часу доби. Другий рік не можу вирішити проблему, була в різних спеціалістів (офтальмолог, дерматолог, алерголог, ендокринолог). Почалось все з зудіння та набряку слизових очей, часом буває чхання та нежить, схожа на алергічну, часом проявляється висип на ліктьових згинах, голові ( у волоссі) та вухах. Найбільш дошкуляє проблема з очима, та й зір став падати. Здавала алекс-тест, показав чутливість до устриць, але я з ними не контактувала жодного разу. Гірше почуваюсь з осені по весну. Ендокринолог знайшла гіпотиреоз, приймаю тироксин, рівень стабілізовано, але симптоми, на які скаржилась лишаються, гадаю з тим не пов´язані. Може, хто підкаже, до кого хоч звернутись? Антигістамінні препарати та гормональні мазі тимчасово ослаблюють симптоми, але ж...
Сначала снизьте уровень эндогенного гистамина.
Для этого прийдется поработать с кишечным микробиомом, простейшими и даже паразитами. Если эозинофилы не повышены, это не значит что паразитов нет (эти скрытные твари, умеют маскироваться).
В контексте аллергических ринитов и кожных проявлений это отлично работает, в отличие от гормональных мазей и антигистаминных
Не прохожу мимо
• 03 ноября 2023
Ответ дляМарина-22
Здати Ig E, якщо норм, то Алекс тест не показує, фадіотоп теж, нажаль. Якщо Іg E норм, то АСІТ не допоможе (на майбутнє) .Респіраторні-зараз пліснява. Харчові-тільки вести щоденник.
Добрий день, дякую за відповідь. Тобто спочатку треба здавати загальний IgE, а тоді вже приймати рішення про доцільність ALEXтеста? Гарно розводять в екомеді на 4к, до речі, саме Белоус🤦
Томатико• 11 ноября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Доброго дня. В мене була така сама ситуація. Здавала щоб підібрати АСІТ. Аналізи не показали. Також здавала фадіотоп. Теж все чисто. Алергія сильна. Зробили царапки — скарифікаціїний проби, Знайшли багато алергенів. Але сказали якщо Іg E в нормі , то терапія АСІТ буде не ефективна