Рятівник Малібу• 02 ноября 2023

Дівчата, доможіть. Все болить, куда біжати, до кого

Є проблеми з нирками, щитовидкою, гінекологія, шлунок
Треба зробити мрт, узд. Потрібні хороші лікарі.
До кого звернутися в Києві? В яку лікарню?
Знаю тільки добробут , але то дуже дорого.
Буду вдячна за порали! Всім здоров‘я!
Без образів• 02 ноября 2023
Что значит всё?
автор Рятівник Малібу • 02 ноября 2023
І може хто знає, у сімейного лікаря можно якось отримати направлення на мрт чи то нереально?
Укр_жіночка• 02 ноября 2023
Ви сама себе на Мрт відправляєте?
Все буде• 02 ноября 2023
Хороші лікарі в одному місці не тусуються , хоча останнього разу хороших як раз в добробуту і нашла, але так дорого.
5cmhybyna• 02 ноября 2023
вам не лікарі потрібні, а бігати шодня. Всьо атрофувалось через відсутність навантажень
автор Рятівник Малібу • 02 ноября 2023
Ответ дляБез образів
Что значит всё?
Та от такий стан, болить нирка. В мене розширена лоханка, падаю в обмороки.
Відчуття що болить все, слабкість.
Груди болять, пролактин зашкалює
автор Рятівник Малібу • 02 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Ні, я дуже багато ходжу пішки.
5cmhybyna• 02 ноября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Ні, я дуже багато ходжу пішки.
пішки не дає достатнього навантаження. Треба 30 хвилин всі системи на день стресанути.
автор Рятівник Малібу • 02 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
У мене є певні урологічні проблеми, біг не допоможе тут
автор Рятівник Малібу • 02 ноября 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Ви сама себе на Мрт відправляєте?
Так. Хочу досконально провірити нирки і з тим до лікаря
Дайте вподобайок• 02 ноября 2023
Начните с семейного терапевта
Г@Л@В@ломка• 02 ноября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
на безкоштовне нереально
Сірничок• 02 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Не лізьте в кожну тему зі своїми дебільними порадами, бо це якась манія вже.
Миззери• 02 ноября 2023
Главное аппарат узд хороший
Мне так чуть операцию ненужную
Не сделали да и вообще не могли понять в чем дело и кучу денег на врачей потратила
На нормальном аппарате показало совсем другое
автор Рятівник Малібу • 02 ноября 2023
Ответ дляМиззери
Главное аппарат узд хороший
Мне так чуть операцию ненужную
Я у Львові спостерігалась завжди. В Києві не знаю куди звернутися((
Безлім на все• 02 ноября 2023
Якщо Оболонь норм, то рекомендую Лобас ’Віта Медікал ’, тільки її УЗД довіряю, вона ще й гастроентеролог
автор Рятівник Малібу • 02 ноября 2023
Ответ дляБезлім на все
Дякую. Все одно локація, доїду.
Тоскующая• 02 ноября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Направление на мрт даёт узкий специалист. До конца года в Киеве нет мест на бесплатное мрт. Запись на следующий год в декабре
автор Рятівник Малібу • 02 ноября 2023
Ответ дляТоскующая
Дякую, не знала.
Лукава Кішка• 02 ноября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Можно, но очередь ждать месяцев 6. Вроде только в одном месте в Киеве делают.
Лукава Кішка• 02 ноября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Дякую, не знала.
Если денег на частную нет, возьмите направления в гос и сходите в Чернобыльскую. Там были хорошие врачи (в любом случае, до войны)
ничевока• 02 ноября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Відчуття що болить все, слабкість.
Груди болять, пролактин зашкалює
У вас давно вона розширена? Знайшли причину розширення?
автор Рятівник Малібу • 02 ноября 2023
Ответ дляничевока
Так, більше 3 років. Не знайшли, тілтки очі закатують на узд кожен раз.
Як починаю пити чай, каву - все приступи
Флюорография гуся• 02 ноября 2023
Раджу клініку Гармонія здоров´я.
Це мережа.
Я раджу на вул.Пчілки 2,бо зверталась сама.
Грамотні лікарі і апарат УЗД,грамотна лікар-узист.
Ціни середні,УЗД повне(нирки,печінка,жовчний,підшлункова)-650 грн
автор Рятівник Малібу • 02 ноября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Раджу клініку Гармонія здоров´я.
Це мережа.
Дуже вам дякую.
Флюорография гуся• 02 ноября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Дуже вам дякую.
І Вам здоров´я!
Шалена невинність• 02 ноября 2023
Ответ дляБезлім на все
Доречі найкращий мій гастроентеролог теж у цій клініці - Хрущ
ничевока• 02 ноября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Мені теж цього року на узд такий діагноз поставили. Але наскільки сильне розширення не сказали. Маю пісок, вже майже дрібні камінці в нирках. Питала невролога про причину, кажуть що і пієлонефрит і сечокамяна хвороба може бути причиною, та ще багато причин, навіть здавання іншим органом, це ж поганий відтік сечі врешті-решт… Але діагноз невтішний. Тут деякі сміються за МРТ, але воно може дати пояснення в такому діагнозі.
Вся така шо куди там• 02 ноября 2023
Желудок от почки т.к кишечная палочка из желудка дает на почки,пробиотик надо.
Кишечная палочка пробиотика боится,чуть облегчите пока состояние или скорую вызывайте.Вернее наоборот от желудка почка.
Гинекология тоже может отсюда из за инфекции желудка.Если еще и застой желчи.

Взаимосвязь желчного пузыря и репродуктивных органов. Желчь как натуральный антибиотик.
Гинеколог, Нутрициолог - Гузель Курманова

В чем связь? Желчный пузырь и гинекология. Влияние ЖКТ. Гинеколог Екатерина Волкова.
автор Рятівник Малібу • 02 ноября 2023
Ответ дляничевока
Так, буду обов’язково мрт, бо ніхто нічого внятного не каже, бо погано ходжу в туалет, теж періодично камінці в нирках.
Один уролог сказав тільки дієта, відмова від кофеїну і солі, і при приступах стояти на ліктях, щоб відтік з нирки відійшов
Бо якщо погіршеться , це операція