Пишу каліграфічно• 03 ноября 2023
Чиї дітки займаються з англ.мови з репетитором?
Цікавить початковий рівень знань. Скільки Ви платите за урок репетитору і скільки триває урок?
Девальвация• 03 ноября 2023
60 хв 400 грн, 3 клас. Але рівень вищий 3 класу, займався на гарних курсах 3 роки
Пишу каліграфічно
• 03 ноября 2023
Ответ дляДевальвация
А які це були курси? Місцеві чи онлайн? Буду дуже вдячна за пораду
Ответ дляПишу каліграфічно
Спочатку були офлайн, потім лише онлайн залишилися (( Але дуже ефективно, викладачі - супер, діти в захваті. Вимушені були піти, бо спорт у ті дні і ніяк не виходило продовжувати ( Якщо цікавить, скину посилання - пишіть. Я зняла аноніма
Organic• 03 ноября 2023
Ответ дляdulenok
150 грн- 1 час...группа 2-3 человека
Дайте контакти, будь ласка, шукаю хлопцям 12 років
Organic• 03 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
150 грн 50 минут индивидуально онлайн
Дайте, будь ласка, контакти
Джинци на Флісі• 03 ноября 2023
Ответ дляТишком нишком
200 грн за 60 хв, столиця
Якщо онлайн, поділіться будь ласка контактами.
Маруська Му• 03 ноября 2023
200 грн за 45 хв, цікаві інтерактивні заняття. Результатом більш ніж задоволена