СКИБИДЫШь• 03 ноября 2023

Вас бесит когда заходят в маршрутку с ребенком, и занимают два места?

Приходят с ребенком, платят только за себя и занимают два места! А могли бы на руки взять или постоять. Жутко раздражают такие люди, получается я заплатила, и стою. А чужой ребенок уселся за бесплатно, еще и орет на всю маршрутку. А раз вообще зашла мама с ребенком, мест не было, то ребенок спросил во весь голос: а кто мне уступит место. Невиданное хамство, что из таких вырастает?!
ТАЗератти• 03 ноября 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
От до прикладу, моїй мамі 62 роки, я ніяк її бабкою назвати не можу. І дійсно, іноді здається, що в неї енергії більше, ніж в мене. Зараз жінки 60+ зовсім інші, це не бабки точно. Можливо, тут мається на увазі більш старших жінок… От бабусі, яка зайшла з паличкою, або взагалі ледве зайшла я думаю будь-хто уступить, так само, як і мамі з маленькою дитиною.
Поддерживаю вас. Потому и спросила автора поста, сколько ее маме лет. Вряд ли бы она назвала свою маму в 60 лет словом ’бабка’

ТАЗератти• 03 ноября 2023
Ответ длячерная мамба
Так, дитина важливіше старого. Старі вже свій вік віджили.
Вы и маме , папе своим так говорите?
черная мамба• 03 ноября 2023
Ответ дляТАЗератти
Вы и маме , папе своим так говорите?
Так, для мене дитина важливіша за батьків.
Попразендовна• 03 ноября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Фу, вам має бути соромно! Старим треба допомагати, дітям ітак всі в попу дують більше ніж треба!
Не думаю, що багато хто страждає альтруїзмом, щоб от так просто всім стороннім допомагати, хоч малим, хоч старим.
автор СКИБИДЫШь • 03 ноября 2023
Ответ дляПопразендовна
Я пенсіонерам поступаюсь, бо їм важко. А допомагати дітям не бачу потреби, бо потім нагліють! І взагалі, діти мене бісять.
черная мамба• 03 ноября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Зовсім не соромно.
Бабусі років в 70 місце уступлю. Але жінка років в 60 хай стоїть.
І, взагалі, дратують старі «баби», які ведуть себе так, ніби їм всі щось винні.
Попразендовна• 03 ноября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Діти може потім і нагліють, але пенсіонери в транспорті нагліють вже. Таким не поступаюся і байдуже, наскільки їм важко, ввічливо попросити, якщо тебе одразу не помітили, сил не забирає. Наглим мамам із дітьми також не поступлюся.
автор СКИБИДЫШь • 03 ноября 2023
Ответ длячерная мамба
Зовсім не соромно.
То і діти років з 4-5 можуть спокійно стояти, а менші нехай вдома сидять
-Ань-• 04 ноября 2023
Ответ дляКапитошечка
Почему вы решили, что дебелой бабке стоять в 60 тяжелее, чем 4-летке, который при резком торможении полетит дальше, чем видит?
Ще й бабка зверху на дитину упаде.

-Ань-• 04 ноября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Бабушкам тяжело стоять, да и из уважения можно же пропустить. А 4-х летка пусть привыкает к взрослой жизни! Ниче с ней не случится.
А чому ви не поважаєте 4-річних людей?
автор СКИБИДЫШь • 04 ноября 2023
Ответ для-Ань-
Ще й бабка зверху на дитину упаде.
😂
автор СКИБИДЫШь • 04 ноября 2023
Ответ для-Ань-
А чому ви не поважаєте 4-річних людей?
Бо вони ще не принесли ніякої користі в цей світ, лише настрій псують.
-Ань-• 04 ноября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
А про бабку ви впевнені, що вона приносила користь? Може вона тільки шкодила.
А дитина точно ще не встигла принести шкоди в цей світ.
-Ань-• 04 ноября 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
так справа в тому, що дитина не має права їхати безкоштовно займаючи при цьому сидяче місце. інвалід має. голову включіть і почитайте правила, і закони, що значить я ділю когось на касти?)
Ви правила прирівнюєте до законів? Якщо прочитати Конституцію України:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
Заборонена дискримінація (за будь-якою ознакою). А в вашому пості дискримінація за віком і дискримінація за станом здоров´я.