Швидкоруч• 03 ноября 2023
Чи можна зберегти гроші, купуючи нерухомість?
Що вигідніше
Купити приміщення чи купити декілька квартир та здавати подобово
І взагалі як в перспективі? Якщо вкладаєш 200000$ то воно не впаде в ціні через 15 років?
Хитрушка-чекушка• 03 ноября 2023
Нерухомість не носить стабільний ціновий характер, але світова тенденція це постійне здорощання.
Швидкоруч
• 03 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви хоч уявляєте що таке здавати подобово?
Не уявляю
А що там складного?
Мой_ужин• 03 ноября 2023
В Україні це можуть бути гроші на вітер, бо від прольотів нихто не застрахований.
Love_Love_Love_• 03 ноября 2023
Ответ дляШвидкоруч
Не уявляю
А що там складного?
Дуже і дуже багато чого від роботи з людьми як з клієнтами так і з персоналом до регулярних поломок, а часто і серйозних крадіжок, а ще є робота з сайтами по їх дуже строгих правилах і міліон ньюансів. Наприклад, таких як завжди бути доступним для поселення в будь який час, тобто це коли кажуть що будуть в 14, а приїжають коли їм заманеться
Швидкоруч
• 03 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
можна лише якшо постійно здавати. Якшо стоятиме скопом то навряд
А якщо купити будинок в карпатах та здавати подобово в туристичному місці
Love_Love_Love_• 03 ноября 2023
Ответ дляШвидкоруч
Аналогічно як з квартирами подобово + адмін який коштує не мало і який 1000% буде вас найо…..
Моль Моллівна• 03 ноября 2023
Дівчата, що робити ?
Чи купувати дешеве житло в Одесі з метою ремонту і здачі.
Грошей обмаль (
Швидкоруч
• 03 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
ви готові цим займатись ПОДОБОВО? Якшо хочете найняти когось - діліть на 2
Тоді приміщення це кращий варіант?
Love_Love_Love_• 03 ноября 2023
Ответ дляШвидкоруч
Тоді приміщення це кращий варіант?
Ви порівнюєте зелене з твердим.
Моль Моллівна• 03 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
здається найкращий варіант - 8-10 квартир по 20-30к доларів довести до ладу і здавати
Це вибачте , дохеріща бабла .
І мало захищеності (
Бабка-ежика• 03 ноября 2023
Ответ дляШвидкоруч
Не уявляю
А що там складного?
Та надо постоянно вокруг них крутиться. Заехал- выехал- уборка, поиск новых, что то запачкалось- надо покрасить, потому что быстро превратиться в гадюшник
Бабка-ежика• 03 ноября 2023
Ответ дляШвидкоруч
Там сезон есть. Когда дожди и дорог нет, так себе бизнес