Нічна ненажера• 03 ноября 2023
Квартира 3 кімн голі стіни новобудова- скільки обійдеться економ ремонт?
Мовчу, але хочу• 03 ноября 2023
Яка площа?
В мене 71 кв (2к) в ремонт вкладено вже 20 тис і поки нічого не видно
Весела пiсенька• 03 ноября 2023
Приблизительно 300-400 $ кв.м без мебели, это если не самим делать.
Кофе в лобби• 03 ноября 2023
Где то слышала
Что на кухню и ванную - нужно закладывать по 10к и по 5 на комнаты
—-
То есть от 35к (без мебели, но с сантехникой и кухней)
—-
БеллаДонна• 03 ноября 2023
Ответ дляКофе в лобби
Где то слышала
—-
Питання про економваріант, а не куди витратити дурні гроші
Трохи злякана• 03 ноября 2023
Ск квадратов?
Перед войной эконом ремонт 80м2 обошелся в 25 тыс у.е с минимум мебели
Сейчас не знаю с такими ценами..
Кофе в лобби• 03 ноября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Так это и есть - минимальная планка в квартире в которой голые стены
Вы разве не слышали что цена ремонта это полквартиры
Новостройка из 3х комнат, это от 120к
В гости звали?• 03 ноября 2023
Мінімум 1/3 вартості дешевше не вийде.це економ варіант і деякі роботи робити самостійно.
БеллаДонна• 03 ноября 2023
Ответ дляКофе в лобби
Новостройка из 3х комнат, это от 120к
Ну 10000$ на санвузол це не те що багато, а вчетверо дороще, ніж я зараз роблю. Так, я не чула, я просто в темі. Роблю ремонт в новобудові. І якщо питання про економ, то розрахунок до 300$/ кв.м по всій квартирі, це якщо трішки шикануть і до 200$ скромненько, але зі смаком.) Тому не лякайте людей захмарними цінниками. У всякому ділі потрібно мати здоровий глузд і не байдужий підхід, тоді при умовних 100кв.м можна і в 30000$ вкластися
Кофе в лобби• 03 ноября 2023
Ответ дляБеллаДонна
хотите сказать что за 2500 можно сделать ванную? Там только работа будет стоить
А стройматериалы, сантехника, коммуникации, техника(бойлер/стиралка)
ЖаннаНеАгузарова• 03 ноября 2023
Доробили на днях ремонт в 1 кімнатній 40 кв м. новобудова. За плечами вже не один ремонт від дуже економ до дорогого. Витратили 28 тис. дол. Все економ. Єдине, що дороге- це плитка, ми її купили недешеву. Робочі зараз взяли більше, ніж раніше, бо зараз тупо не могли найти, щоб погодились приїхати зі свого села.
ЖаннаНеАгузарова• 03 ноября 2023
Те, що я в шоці, то нічого не сказати. Все стало дорого. В 2018 році робили ремонт в 1-кімнатній 50 кв.м., то теж витратили 28тис. Але рівень використаних матеріалів тоді і зараз зовсім інший . Зараз купували все по суті саме дешевше, а в доларах вийшло так само, навіть більше, бо площа менша. Самі будівельники просто офігели, коли в Епіцентрі пішли купувати якийсь кабель
БеллаДонна• 03 ноября 2023
Ответ дляКофе в лобби
В мене зараз витрачено 71000 грн. Буквально вчора всі витрати підраховувала. Залишилось натягнути стелю зі світильником, встановити душеву колону і змішувач на умивальник. Додам до загалу ще 19000 грн, тому так, хочу сказати. Для розуміння виконаних робіт і матеріалів на цю вартість. Зроблені водяні теплі поли з виводом на рушникосушилку, ванна, душева кабіна, унітаз з інсталяцією, зеркальна навісна шафа, навісна тумба з умивальником. Вся сантехніка німецька. Плитка вітчизняна-опочно, інтеркерама, алоре груп. Душевий піддон зроблений з іспанського керамограніту, на підлозі керамограніт Керама Марацці. Скляна стінка в душовій Ravak. Плиточник тільки закінчив роботи. Бойлер під питанням, виводи для нього зроблені, але це на всяк випадок. Якби не економила на плитці, то десь в 100000 грн обійшлося би. Санвузол 5,5 кв.м. Це мій досвід сьогодення
Чумачечая_• 03 ноября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Плюсую
Кофе в лобби• 03 ноября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Вау! Спасибо что подробно расписали
А можете расписать - из 71к, сколько ушло на:
- материалы
- сантехнику
- мебель(тумба, шафа)
- работу
- материалы
- сантехнику
- мебель(тумба, шафа)
- работу
БеллаДонна• 03 ноября 2023
Ответ дляКофе в лобби
Вау! Спасибо что подробно расписали
- материалы
- сантехнику
- мебель(тумба, шафа)
- работу
- материалы
- сантехнику
- мебель(тумба, шафа)
- работу
Завтра зможу, в мене все на компі в екселівській табличці
ЖаннаНеАгузарова• 04 ноября 2023
Ответ дляЧумачечая_
Плюсую
Без обстановки так і виходить. У нас меблі потягнули на 10 тис + техніка десь 2-2.5 тис. Якщо відняти від 28 тис, то як раз і вийде приблизно 16 тис. на 40 кв.м. , що становить 400 дол. за квадрат
ЖаннаНеАгузарова• 04 ноября 2023
Ответ дляКофе в лобби
Вау! Спасибо что подробно расписали
- материалы
- сантехнику
- мебель(тумба, шафа)
- работу
- материалы
- сантехнику
- мебель(тумба, шафа)
- работу
Дешевий санвузол, ви же розумієте, не показник. Можна вибрати саму дешеву вітчизняну плитку, мебель в Епіку та сантехніку в інеті , не купувати всякі біде з душиками, ван дорогих, навіть навісний унітаз можно взяти дешевше ( купила пару тижнів назад за 6 тис., може є і дешевше, не знаю) Якщо будете брати іспанську плитку, гарні змішувачі, мебель під замовлення, двері в санвузол хоча б Папа карло, полотенцосушитель, розводку робити як зараз роблять з розеткою біля унітазу😁, то вийде інша сума. Кабінку скляну я, наприклад, купила за 10 тис. грн, можна взагалі дешевше. Я в 2017 році робила 2 таких дешевих санвузла, правда вани купувала, суму не збивала окремо, але тоді кап. ремонт санвузла+ кухня+косметика в кімнаті коштувало 5 тис. дол. Плитку тоді браоа нашу по 95 грн за квадрат: вона нормально виглядає і все нове, але я робила для оренди. Для себе не купувала таке звісно
БеллаДонна• 04 ноября 2023
Ответ дляКофе в лобби
Вау! Спасибо что подробно расписали
- материалы
- сантехнику
- мебель(тумба, шафа)
- работу
- материалы
- сантехнику
- мебель(тумба, шафа)
- работу
Пишу, що обіцяла. Тільки цінник піднявся з 71000, до 72800)). Чоловік зранку віддав жовтневий чек. Ну не суть.
Робота 27800
Матеріали 27500
Сантехніка 13145
Меблі 4366
Додам що сантехніку і меблі купувала на олх і на уцінці на розетці, тобто шукала і виловлювала привабливі пропозиції.
Робота 27800
Матеріали 27500
Сантехніка 13145
Меблі 4366
Лиса Патрикевна• 04 ноября 2023
Зараз робимо ремонт. Теж трешка новобудова біля 74 кв. м. , Київ
Мої підрахунки, вкл. роботу та матеріали:
стіни (від почату до шпалер) 166 875 грн
элетктрика 82 860 грн
плитка 129 725 грн
Підлогу та стелю ще не робили
элетктрика 82 860 грн
плитка 129 725 грн
Підлогу та стелю ще не робили
БеллаДонна• 04 ноября 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
элетктрика 82 860 грн
плитка 129 725 грн
Підлогу та стелю ще не робили
элетктрика 82 860 грн
плитка 129 725 грн
Підлогу та стелю ще не робили
Ну досить не погано. Наразі витрачено 380000. Додамо ще стелю і підлогу 1500х74=111000. Це витрати 13000$ на 74 кв.м. спокійно вписуєтесь в бюджет 200$/ кв.м.