Жинси на дитину• 03 ноября 2023
Чоловік дуже злиться, коли не прибрано
Почну спочатку
Ніколи не були чистюлями, так чисто, але не прям ідеально без пилинки.
З появою дітей в домі безлад і я вважаю , що іноді нехай то все лежить, ніж свої нерви на те все витрачати.
Дітям ще важко прибирати повністю, вони малі. Ну склали іграшки в кошики, чи в тумби. Але допомога їм потрібна. + молодша дитина не завжди взагалі хоче прибирати. Я б сказала , не розуміє як то все робити.
Так от проблема в чому. Приходить чоловік кожен день з роботи і починається у нас скандал на фоні тих розкиданих іграшок. Я вже просто боюся його. Перед його приїздом просто починається нервове прибирання.
Але ж діти ще граються , можна прибрати пізніше.
Коротше, мені це все так набридло((
Тільки зайшов, одразу крики на дітей((
Це як називається?
Мені морально від усього цього дуже погано.
На днях дійшло до того, що він зібрався викинути всі іграшки, сказала щоб навіть не думав. Він попротикав усі шари (був у дитини пару днів тому День народження). Поки він там ходив гарчав, все збирав щоб викинути, діти ревіли(( Забрала їх в іншу кімнату, щоб заспокоїлись.
Це якась поведінка домінування, чи аб´юз чи як воно називається???
Мені страшно від того, хочеться в ці моменти просто зібрати речі , дітей і пити
Коротше, мені це все так набридло((
Тільки зайшов, одразу крики на дітей((
Це як називається?
Десь так, але...• 03 ноября 2023
Ну смотря где они валяются, если по всей квартире на полу и пройти невозможно, то Вашего мужа понять можно.
Сколько детям лет ? Своя комната у них есть?
энциклопУдия• 03 ноября 2023
Дітей він не любить. Я б йому пальці поламала якби він дітей до такого довів,кульки протикати, іграшки викидати.
Холодная каша• 03 ноября 2023
А Вы молчите? Интересно увидеть эту картину папа псих и мама молчит
Домашня Зюзя• 03 ноября 2023
Ми вирішили це просто- іграшки лише в дитячій кімнаті,а там може бути безлад. Але чогось думаю з вашим чоловіком це не пройде...
Леопардові панчохи• 03 ноября 2023
А у детей есть своя комната? Я просто тоже терпеть не могу игрушки разбросанные , дети играли в своей комнате , их так легче собрать чем по всей квартире
Холодная каша• 03 ноября 2023
Ответ длябювет_в_обед
Капец мужики пошли 🤦🏻♀️ игрушки разбросаны- он орет
Так у любовницы тишина и нет игрушек
Танго утрьох• 03 ноября 2023
А дети могут играться только в своей комнате? Или отвести им эту зону для игр. И во сколько он приходит и какой возраст? Может он к 8 вечера только приходит и детям лет по 5-8
Жинси на дитину
• 03 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
5 і 4
бювет_в_обед• 03 ноября 2023
Ответ дляХолодная каша
Так у любовницы тишина и нет игрушек
Да кому он нужен
Леопардові панчохи• 03 ноября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
5 і 4
Так в этом возрасте дети прекрасно могут собирать за собой игрушки
Холодная каша• 03 ноября 2023
Ответ длябювет_в_обед
Да кому он нужен
Иначе невозможно объяснить агрессию
Десь так, але...• 03 ноября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
5 і 4
Своя комната у детей есть ?
Игрушки валяются по всей квартире ?
Я така бойова• 03 ноября 2023
Гуглянцы анонсировали умный моющий робот пылесос с камерами с которым можно говорить и командовать им, обходом всех предметов кошаков и детей, по предзаказу до конца года всего 1500$. Попросите с доработкой собирания вещей/игрушек)) Пусть купит и успокоится))
Жинси на дитину
• 03 ноября 2023
Ответ дляХолодная каша
Я не мовчу. Я висказала про все це. Про те що він ображає дітей, ображає мене.
Діти якщо не можуть прибрати, то я вважаю їм треба показати як це, а не орати , кидати все в смітник, і тим паче ламати
ДелиВерка• 03 ноября 2023
А насколько разбросаны, есть фото с инета чтоб оценить масштаб. Может и абьюз и неуважение а может и достал бардак. Вам виднее.
Он вам до декрета помогал убирать, были от идеально как в гостинице убрано? Получайте складывать игрушки как привычку, коллективно уборку все вместе и папа тоже по вых.
бювет_в_обед• 03 ноября 2023
Ответ дляХолодная каша
Иначе невозможно объяснить агрессию
Почему невозможно? Ну устает на работе человек, там его начальник крепит весь день, а домой он приходит и всех терроризирует
Королева краси• 03 ноября 2023
Скажімо так, відповіла б одразу і дуже жорстко. Прийшов і прибрав, патякало своє на дружину відкриває. Дітей йому в зуби і на вихідні до подруги чи мами відпочити і погуляти. Ти диви яке! Нехай покаже майстер-клас!
Жинси на дитину
• 03 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
Своя комната у детей есть ?
Игрушки валяются по всей квартире ?
Є свої кімнати в кожного
Іграшки в їх кімнаті і лежать