Жинси на дитину• 03 ноября 2023

Чоловік дуже злиться, коли не прибрано

Почну спочатку
Ніколи не були чистюлями, так чисто, але не прям ідеально без пилинки.
З появою дітей в домі безлад і я вважаю , що іноді нехай то все лежить, ніж свої нерви на те все витрачати.
Дітям ще важко прибирати повністю, вони малі. Ну склали іграшки в кошики, чи в тумби. Але допомога їм потрібна. + молодша дитина не завжди взагалі хоче прибирати. Я б сказала , не розуміє як то все робити.
Так от проблема в чому. Приходить чоловік кожен день з роботи і починається у нас скандал на фоні тих розкиданих іграшок. Я вже просто боюся його. Перед його приїздом просто починається нервове прибирання.
Але ж діти ще граються , можна прибрати пізніше.
Коротше, мені це все так набридло((
Тільки зайшов, одразу крики на дітей((
Це як називається?
Мені морально від усього цього дуже погано.
На днях дійшло до того, що він зібрався викинути всі іграшки, сказала щоб навіть не думав. Він попротикав усі шари (був у дитини пару днів тому День народження). Поки він там ходив гарчав, все збирав щоб викинути, діти ревіли(( Забрала їх в іншу кімнату, щоб заспокоїлись.

Це якась поведінка домінування, чи аб´юз чи як воно називається???
Мені страшно від того, хочеться в ці моменти просто зібрати речі , дітей і пити
Борисфенка• 03 ноября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Дякую!
Не хоче тато гратися з дітьми((((
Також качалка в поміч. Не хоче - захоче.
Пенек Возмездия• 03 ноября 2023
Ну шо??
Мої хлопці отримують на горіхи від мене, бо труси/носки не в корзині, ліжко не застелене!

У кожного свої обов´язки мають бути.
Я шалунья• 03 ноября 2023
Бывший тоже хотел, чтобы жилье было как с картинки или отельный номер. Но, начнем с того что за 10 лет ремонт ни в одной комнате доделать он не смог, кухня то вообще строительный ремонт. Еще мало мебели (ждали пока доделаем ремонт когда то и купим) . А так вещи могли иногда лежать не на местах, я постоянно убирала, сама люблю когда аккуратно, но когда в квартире движняк то не возможно сделать ’как будто только зашёл в отельный номер’.
Борисфенка• 03 ноября 2023
Щось мене зачепила ваша тема.
Спитайте у чоловіка, звідки він взяв таке дебільне правило, що до його приходу діти мають сховати всі іграшки і стояти по стійці ’струнко’?
автор Жинси на дитину • 04 ноября 2023
Ответ дляЯ шалунья
О, Ви прям в точку описали!
За ремонт і меблі взагалі мовчу
автор Жинси на дитину • 04 ноября 2023
Ответ дляБорисфенка
Щось мене зачепила ваша тема.
Спитаю
автор Жинси на дитину • 04 ноября 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Ну шо??

У кожного свої обов´язки мають бути.
Вашим хлопцям по скільки років? Судячи з Ваших слів вони вже підлітки.
Я шалунья• 04 ноября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
О, Ви прям в точку описали!
За ремонт і меблі взагалі мовчу
Знаете, и это ’клеймо’ так ко мне прицепилось, типа у меня бардак, плохая хозяйка. И чувство вины, что я не такая
автор Жинси на дитину • 04 ноября 2023
Ответ дляЯ шалунья
Саме так. Постійне відчуття напруги, відчуття що я щось не так зробила.
Але ж я в себе вдома, що хочу те і роблю! Якщо нічого не хочу, то не роблю! Ну так же має бути!
Немає відчуття ’дому’ (((
Пенек Возмездия• 04 ноября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
14 і 42.
І вони знають, що я їм не прибиральниця.
А ваш чоловік про це знає?