Ацетилсалициловая кислота• 03 ноября 2023
Робота онлайн, без досвіду! Реально?
Ну хоть щось, хоть з мінімальним доходом, взагалі десь існує? Кому пощастило? Звичайно, про сайти знайомств, мови нема!
Дверной_Проем• 03 ноября 2023
Я уже готова и на сайтах знакомств работать
Но не знаю где искать такую работу
Copy-Paste• 03 ноября 2023
Реально.
Але мені, щоб влаштуватись, довелось трошки покрапати рекрутеру на мізки.
ТАЗератти• 03 ноября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Но не знаю где искать такую работу
я пробовала
там мужики уже прохаванные и просят сразу контакты, потому что знают, что второе сообщение уже платное.
ГЛЮкоза• 03 ноября 2023
Я искала долго, не нашла ничего. Либо развод на бабки, либо брачные агенства. Ну или колцентры, если такое вас устроит.
Copy-Paste• 03 ноября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Но не знаю где искать такую работу
Я хочу на сайтах знакомств поразводить мужчин на подарки - собственно, в этом вся работа и заключается. Но это безперспективняк.
ГЛЮкоза• 03 ноября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Но не знаю где искать такую работу
Вы там ничего не заработаете, только время потратите.
Байрактарна• 03 ноября 2023
Ну каким-то помощником в магазин в инсте - заказы принимать, почему нет. Я 15 лет онлайн, но у меня сильно замороченная работа
Краля-Галя• 03 ноября 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Так, знайшла. HR, рекрутер. Є варіанти для новачків бл 10 тис грн
А чим займатись?
Для новачків з 0?
ВільнаНазавжди• 03 ноября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Но не знаю где искать такую работу
На ворке
Перша скрипка• 03 ноября 2023
Ответ дляБайрактарна
А какая зп у таких помощников в инсте?
Хвильоватиша• 03 ноября 2023
Невже жодного досвіду немає? Зі школи і до 40 років (сорі, дівчата біля 40) ніде не працювали?
Ацетилсалициловая кислота
• 03 ноября 2023
Ответ дляХвильоватиша
Ого, щось ви мені закинули! Ви думаєте тут всім по 40?
Хвильоватиша• 03 ноября 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Більше?
Ацетилсалициловая кислота
• 03 ноября 2023
Ответ дляХвильоватиша
Більше?
Звичайно, а як інакше
Хвильоватиша• 03 ноября 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Звичайно, а як інакше
Тоді шансів немає
Перша скрипка• 03 ноября 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Звичайно, а як інакше
Если меньше - онлифанс само то))
Ацетилсалициловая кислота
• 03 ноября 2023
Ответ дляХвильоватиша
Цікаво, якщо людина працєвала поваром, то як їй допоможе, це в пошуках онлайн роботи??? Може ви трішки б читали питання
Хвильоватиша• 03 ноября 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Кумедна ви)) у мене в штаті історик. А сфера - обладнання. Бажання було у нього, а не ниття і гонор
Ацетилсалициловая кислота
• 03 ноября 2023
Ответ дляХвильоватиша
Ага👍
...аяприкольная• 03 ноября 2023
Ответ дляХвильоватиша
От мені наприклад трохи менше ніж 40-все життя,з 16 років працювала продавцем- спочатку на чужих людей,потім на себе. От ким мені можна знайти роботу онлайн? Я теж наприклад не уявляю, я не інженер,не айті,не перекладач.
Хвильоватиша• 03 ноября 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ага👍
Агакайте скільки влізе. При цьому у нього робота і гарна оплата є, а ви тут недолугі питання задаєте
Хвильоватиша• 03 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
Зайдіть на Лінкедін. Пошукайте. Здивуєтеся
...аяприкольная• 03 ноября 2023
Ответ дляХвильоватиша
Та вже пробувала,але щось мені не щастить з тим
Хвильоватиша• 03 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
Трохи заплатити за консультацію готові? Зверніться на Кабанчик (найпростіший варіант) і попросіть скласти резюме для цієї платформи. І преміум акаунт проплатіть. Ефект буде
...аяприкольная• 03 ноября 2023
Ответ дляХвильоватиша
Ооо,дякую за пораду
Хвильоватиша• 03 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
Ооо,дякую за пораду
Від щирого серця бажаю удачі
Байрактарна• 03 ноября 2023
Ответ дляПерша скрипка
А какая зп у таких помощников в инсте?
Без понятия. Просто эта работа точно существует
Директор Пляжу• 03 ноября 2023
Робота в офісі, без досвіду! Реально? Ну хоть щось, хоть з мінімальним доходом, взагалі десь існує? Кому пощастило?
Коли вже нарешті люди зрозуміють, що немає ’роботи онлайн’, ’роботи в інтернеті’ і тому подібного. Що вмієте, що знаєте, ну хоч якісь натяки!
Ну а якщо взагалі повний нуль у всьому, то шансів теж десь так близько нуля.
Директор Пляжу• 03 ноября 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Допоможе, звісно.
Ось, за 5 хв знайшла, просто ввівши ’повар’, галочка не тільки у заголовку, та тицьнула ’Дистанційно’.