lilul990• 24 июня в 00:12

Про шо я жалію у свому житті

Шо кинула файного хлопака, який ставився до мене добре, планував спільну дитину і одруження, давав гроші, не скупий, подарунки. Але мені здавалося, що немає тої самої іскри. Вже би дитині могло бути 6 років. Прийшов переломний вік жаліти за втраченими шансами.

Є сильне вигоряння в плані почуттів через роботу, через спілкування з людьми з птср, у мене птср, плюс діагностоване прл. На якісь відносини немає ресурсу. Ви сильно жалієте за чимось?
Застряла• 24 июня в 02:19
Ответ дляЗліпок ступні
Удалено администрацией...
Могло быть и хуже, Афганистан например.

Мальдивирую• 24 июня в 02:39
Жалею, что не поступила в мед институт, что всего боялась, ничему не научилась в жизни. Не попутешествовала.
Стопясят раз обсуждала• 24 июня в 06:00
Ни о чем не жалею,ибо все от Бога! Бог дал,Бог забрал.Просто надо осмысленно подходить к тому,что нам дается,но мы глупы и не видим этого,а когда увидели,то уже поздно.
Mary_40• 24 июня в 06:23
Ответ дляЗліпок ступні
Удалено администрацией...
,так можно умереть в росси всегдп
Mary_40• 24 июня в 06:23
Ответ дляВ танке
Удалено администрацией...
Это из серии чего Яне родилась в семье миллионера
Mary_40• 24 июня в 06:24
Ответ дляlilul990
Ні, він реально був нормальний. Скучно нормальний. Надійний, рибалку любив і руками багато чого вмів робити
Так вам бы нужно скучно было бы и грызло внутри что упустили возможность любви со страстями, а этого не было, а всем хочется
Чудо в декрете• 24 июня в 06:45
Ответ дляЗліпок ступні
Удалено администрацией...
какой ассортИмент реакций. ни разу такого не видела
Простецкая• 24 июня в 07:18
Ответ дляЗліпок ступні
Удалено администрацией...
Оце у вас дупа, якщо туди стіко синіх баб та злих морд влізе!
Стигла полуниця• 24 июня в 10:20
Ответ дляЗліпок ступні
Удалено администрацией...
Лучше было бы в мусульманской стране или в африканском племени?

Печенюшка• 24 июня в 11:15
Ответ дляlilul990
А в який хотіли?
В мед. Але всі навколо казали, що це складно. А мені не можна такого казати)