Ло Шарик• 04 ноября 2023
Нужен психотерапевт-мужчина до 1000грн/час
Желательно офлайн,Киев.
Володимир Мудрак• 04 ноября 2023
Бесплатный тренинг Павла Дмитриева пройдите, если дойдете до конца (бесплатной части), от большей части психотравм избавитесь
Володимир Мудрак• 04 ноября 2023
Мухоморы так же хорошая штука, но прежде чем их есть, нужно изучить эту тему и написать чуть ли докторскую дисертацию
Ло Шарик
• 04 ноября 2023
Ответ длявре_Динка
Є, але аж на лівому березі. На харківському шосе, в поліклініці він там психіатром працює, а психотерапевт в приватному порядку
Мені байдуже, де саме приймає. Напишіть, будь-ласка ,прізвище
Анчо Ус• 04 ноября 2023
Ответ длявре_Динка
Підкажіть будь ласка прізвище імʼя або контакт
Сама не знаю• 04 ноября 2023
Ответ длявре_Динка
Нема за що. Він мене вивів із сильного неврозу за 1 прийом. Він не з тих до кого поплакатися, він дає завдання які треба виконувати і в процесі стає краще, якщо виконувати те що скаже
Невроз не лечится разговорами,увы.Или у вас был совсем не невроз.И психиатры не работают в поликлиниках.
Ответ дляСама не знаю
Ну якраз і не розмовами я вийшла, а завдяки його завданням, які виконувала, а потім аналізувала, знайшла причину, і мені стало легше.
Ну не поліклініка, значить лікарня. Не приватний кабінет. А лікарня то чи поліклініка мені якось байдуже
Мене вивів із стану в якому я боялась вийти з дому, в якому я боялась зустрічного всього що рухається в моєму напрямку.
Подругу вивів зі стану загострення її іпохондрії, але тут уже не за один сеанс і не тільки завданнями, але і з рецептурними медикаментами. Але достатньо швидко
Туфли в чешуе• 04 ноября 2023
Ответ длявре_Динка
Очень знакомо и ипохондрия и невроз(
Вы не в курсе принимает ли этот врач онлайн?