Кукусикиииииии• 04 ноября 2023

Добудовують мою квартиру, а в мене не має радості (

Ми з дочкою жили в Ірпені, будинок чоловіка ( не мій )
Але дочка там прописана.
З чоловіком не склалося давно, але він сам переїхав і сказав, що то буде будинок дочки - і живіть, скільки треба
В 2021 влітку я купую квартиру в Києві -7 хв пішки до метро, новий ЖК
Своє перше зароблене житло .. на етапі ще будівництва коробки.
Радості не було меж.
В 22 виїжджаємо за кордон по зрозумілих причинах
В нас все склалося, робота в мене є, дочка вчиться і готується до вступу ( ще 1,5 роки )
Має намір вчитися за кордоном
Я трохи розгублена, квартиру добудовують швидко.
Як тільки стане моя, то треба вже починати ремонт.. то повертатись, але в війну мені то зовсім не хочеться
Продавати ?
Що робити з тими грошима. Купляти за кордоном не маю наміру, мені житло забезпечує робота наполовину на вигідних умовах
Була мета свого житла - і наче вже воно все Ось- бери
А що робити з тим всим не знаю ..
Батьків в мене вже немає
Родичів теж, які б дали слушну пораду
Фото з чату покупців ..
але мені без радості (
Ждушечка• 05 ноября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Меблі на кухні та в кімнаті не готові, а під замовлення були, в Віярі брали по особистим кресленням.

Ну Вам з чоловіком прорабом ’гріх’ багато витратити на ремонт)
А по вашому ремонту я писала, що в 2016- 2017 р. схожий на такий ремонт нам обійшовся в одній квартирі в 5тис., а в іншій 7 тис. , санвузол прям дуже схожий але кухню ми брали з фабрики в Білій церкві. Як зараз пам´ятаю, що її ціна була тоді приблизно 5 тис. грн ( аж самій смішно) , плитка в санвузлі така на рощпродажу в Леруа Мерлен коштувала 85-95 грн., унітаз такий коштував якісь копійки. Все інше вже не пам´ятаю, треба дивитися
Ручки-Крючки• 05 ноября 2023
Ответ дляВсе буде
І скільки ви в місяць платите? А за опалення сходинкової площадки і охорону ви не платите ?
ні,тільки осбб.7 грн за квадрат
Дивне створіння• 05 ноября 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
А Столица групп вас не достраивает разве?
конечно нет. дома что на метро Ипподром...коммуникации не подведены. Даже нет смысла создавать кооператив ,дорого
Ума Палата• 08 ноября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Треба буде сплачувати комунальні платежі
А ще не знаю суму .. але комфорт клас ( не економ )
То мабуть не 500 грн
Продайте мені під є оселю) Я практично серйозно, я теж закордоном, але хочу повертатися, а нічого немає, я з гарячої точки.
Буду щось шукати, але нічого не знаю, всього боюся...