Кукусикиииииии• 04 ноября 2023

Добудовують мою квартиру, а в мене не має радості (

Ми з дочкою жили в Ірпені, будинок чоловіка ( не мій )
Але дочка там прописана.
З чоловіком не склалося давно, але він сам переїхав і сказав, що то буде будинок дочки - і живіть, скільки треба
В 2021 влітку я купую квартиру в Києві -7 хв пішки до метро, новий ЖК
Своє перше зароблене житло .. на етапі ще будівництва коробки.
Радості не було меж.
В 22 виїжджаємо за кордон по зрозумілих причинах
В нас все склалося, робота в мене є, дочка вчиться і готується до вступу ( ще 1,5 роки )
Має намір вчитися за кордоном
Я трохи розгублена, квартиру добудовують швидко.
Як тільки стане моя, то треба вже починати ремонт.. то повертатись, але в війну мені то зовсім не хочеться
Продавати ?
Що робити з тими грошима. Купляти за кордоном не маю наміру, мені житло забезпечує робота наполовину на вигідних умовах
Була мета свого житла - і наче вже воно все Ось- бери
А що робити з тим всим не знаю ..
Батьків в мене вже немає
Родичів теж, які б дали слушну пораду
Фото з чату покупців ..
але мені без радості (
Та_шо_ж_таке• 04 ноября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Ясно. Добре що боюсь високих поверхів
Тому до 5 розглядала
Але, точно не з причини війни
А я як раз тільки високий і хотіла.
І в нас навіть декілька пропозицій є, люди пропонують купити. Бо в нас дефіцитне планування через дуже красиві видові характеристики. А мені, як ото, мрію продавати)))
При чому, іншу квартиру, в якій ми жили - продавати не жалко.
Короче, до кінця війни, хай стоїть - а далі життя покаже.
Кнопкотиць• 04 ноября 2023
Ответ дляРедиска Я
Вы так налегке написали - сделайте ремонт. Ремонт сам себя не сделает, необходимо присутствие хозяина, как минимум, три месяца если все пойдет гладко и наличие авто. Автор написала, что не планирует сейчас возвращаться, так как есть работа жилье, дочь учится и выпасть из этого всего на такой длительный промежуток равно потерять это все
Выше отвечала далее.
очки_ннадо• 04 ноября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
185 дол це разом зі всім?
Ні, це сам ремонт. Повністю з меблями і технікою витратили 25000$, квартира 79 кв.м. з двома повноцінними санвузлами. Зараз в мене новий проект в іншій квартирі, то купую матеріали дешевші. Але поки зарано підбивати підсумок.
Идеальная оптимистка• 04 ноября 2023
В мене 11 років стоїть квартира без ремонту,їсти не просить.Захочу-продам,зможу-дітям зроблю,але ще маоі.
очки_ннадо• 04 ноября 2023
Ответ дляМиловидна леді
Если война и дальше будет продолжаться, или говорят уже типа про ато, вялотекущий конфликт, а так вчера наш чиновник говорил, границы закрыты, мужики по-прежнему просачиваются туда любыми способами, детей вывозят до 18, короче каждый день население убывает, не забывайте про поля с флагами, так кому нужны те квартиры, количество, естественно цены будут падать, сейчас многие на западной вложились и воаживаются в новострой, там активно строят.
Не можливо прорахувати життя наперед. Хтось виїде, а хтось залишиться. І в Києві при любих розкладах краще мати нерухомість, ніж не мати. Автор хоче повернутись.
Весёлая морковка• 04 ноября 2023
Ответ длязабиякина
По-перше, це буде лише коли здадуть в експлуатацію.
По-друге, подасте заявку в жек, що в квартирі ніхто не проживає, вам ніхто нічого нараховувати не буде. Опалення лише обов´язкову частку, бо ваше буде відключене.
Ой вы не знаете этого застройщика. Всё насчитают и еще в догонку отопление, которого не было.
Танго утрьох• 04 ноября 2023
Узнайте за теплосчетчики. Если стоят или есть возможность поставить, это уже 50 % еконлмии. Управ будинком будет 750-1500 грн мес.
Сіточка• 04 ноября 2023
Я всю тему не читала, смотря сколтко м2
У меня соседи есть. Новострой. Вложились в трешку 105 м2 , а сами уехали.
А комуналка тянет по 1500 каждый месяц, даже если не живешь
Долги копятся, они в печали, а ремонт щас 105м2 даже боюсь представить сколько потянет.
На доске почета висит долг у них уже больше 20 тыс
Они в раздумьях тоже, продавать наверное будут
Мамзелькіна• 04 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Ой горе-горькое )
С мужем договоритесь, чтобы ремонт сделал. Не сам, конечно, просто за бригадой присмотрел, или чтобы толкового прораба нашёл. Большинство материалов закажете дистанционно на свой вкус, это вообще не проблема.
Ну и будете сдавать её спокойно.
Не слущна порада, кому зараз нада увалити гроші в ремонт біля 30 тис дол? Щоб здавати за 20 тис грн?
Нехай стоїть пуста. Їсти не просить. Потім продасть, і буде внесок дочці на кредит в європі. Чи й не проблема.
Из Виа-гры• 04 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Там вообще голые стены будут? Или хоть что то на подобии ремонта?
там не только голые стены,еще бетонный пол и отсутствие сантехники и т.д....или Вы с луны свалились?
Істеріомама• 04 ноября 2023
Ответ длязабиякина
Крім опалення ще квартплата, охорона(якщо буде) за воду/опалення/каналізацію абонплати. Газу мабуть там немає.
Істеріомама• 04 ноября 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Звідки такі ціни? Поштукатурить і пофарбувать білою снєжкою, це ну нехай 500-700грн. На пол ліноліум. Це теж не більше 1000грн
А електрика? А сантехніка? Це ще якщо стяжка підлоги від забудовника норм, бо часто- густо це жахіття. Двері, батареї.....
І штукатурка під фарбування значно дорожче. В санвузол як мінімум не дорогу але плитку треба - і пішов і пішов цінник ремонту вгору.
Українська Мрія• 04 ноября 2023
Ответ дляІстеріомама
Я нікого не переноную, сама зараз роблю ремонти, ціни знаю.
ЖенаАйтишнеГа• 04 ноября 2023
Ответ дляНе гоню
Я б продала
Або хоча б здавати.
А ремонт с нуля? Нет смысла только для аренды делать ремонт после строителей
бифидобактерияЖоржик• 04 ноября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Ремонт треба робити
Автор, не гневите Бога... у вас все отлично, а вы не видите в этом радости. Сейчас у всех жизнь перевернулась с ног на голову. У всех она не будет прежней и не войдет в старое русло. Я бы на вашем месте потихоньку делала ремонт. А потом было бы видно. Сейчас ничего нельзя прогнозировать даже на пару лет вперед. Но квартира в Киеве - это КРУТО! Поздравляю вас с почти окончанием стройки!!
ЖенаАйтишнеГа• 04 ноября 2023
Ответ дляКнопкотиць
Сделаете ремонт и сдавать, доход никому не мешает.
Вы давно ремонт делали с нуля? Какой доход? Там ремонт чтоб отбить надо будет ещё постараться
Лиса Патрикевна• 04 ноября 2023
Ответ дляРуда ліса
Комунікації, електрика,ванна кімната, , та хоча б унітаз встановити, кухня, підлога? Найдешевший лінолеум постелити, 15 Квадратів 5тис... І це просто ціна лінолеуму,а ще подложка, стяжка
Це так здається, що лиш пофарбувати стіни
Да, люди не шарят. Сантехника/электрика/кухня/столярка, вот что считать надо первым, а не штукатурку. Да еще мастеров хрен найдешь, либо в окопах, либо на дно залегли.
Качественно сделаете будет 10 лет окупаться, а под себя переделывать - на снос и вывоз половина заработанного уйдет
Зупка_цем• 04 ноября 2023
я відмовилась у свій час від Авеню, тому що вони дуже довго в Феофанії не могли ввести свої будинки в експлуатацію, й років 5 люди платили ціни за опалення, електрику як для комерційних організацій і це було дуже дорого. Про управляючу компанію по будинку взагалі мовчу - тільки їхня, ціни дуже високі. Навіть заїхати на територію й розгрузитись викликало проблеми. А місце вважаю вдалим, особливо, якщо вікна виходять не на трасу. Ця інфа вам просто для роздумів. В Феофанії в їх буд. у нас жили знайомі.
Істеріомама• 04 ноября 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Таке враження, що ви все-все робите своїми руками і витрачаєте багато часу на пошук розпродажів залишку. Або десь трохи......
Навіть фарби та лінолеуму не вийде за вашою ціною. І та дешева сніжка, яку ви запропонували, підходи ь лише для стелі, хоч і написано стіни/стелі. Якщо нею пофарбувати стіни - то буде жах, як у старій хаті - сліди від фарби будуть залишатися ледь торкнувшись. Нікого не переконую, робіть як знаєте.
Кнопкотиць• 04 ноября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Этим летом делала. Посты почитайте.
Лиса Патрикевна• 04 ноября 2023
Ответ дляРуда ліса
Да, люди не шарят. Сантехника/электрика/кухня/столярка - вот что считать первым надо, штукатурка - то мелочи.
И мастеров сейчас найти трудно. Половина по окопам, половина - на дно легла.
Цены на стройматериалы выросли до неба даже по сравнению с осенью 2022.
Только не слушайте тех, кто говорит, что ремонт считать не надо. Это основы финансовой грамотности. Да, мы живем в такое время и в таком месте, что фиг поймешь, что окупится….Но считайте в моменте: сделаете фиговый - потом за демонтаж и вывоз платить, переделывая под себя. Сделаете дорогой - окупится лет за 10. Возможно, с финансовой точки зрения, закрыть и платить пару тысяч квартплаты будет экономически целесообразнее. Уточните, сколько это будет без коммунальных. Возможно, овчинка выделки не стоит.
Лиса Патрикевна• 04 ноября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Я навіть ціни на ремонти не знаю (
Тогда точно не ввязывайтесь.
Сейчас стонут даже те, кто с этого хлеб ест.
БоХатая• 04 ноября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Та буде десь 1000 грн
Автор, пусть пока стоит пустая. Вернётесь, тогда и будете думать про ремонт или продажу. Может врйна ещё 5 лет будет...
БоХатая• 04 ноября 2023
Ответ дляЗавжди мало
а ему оно надо, у него своя жизнь , чем вляпаться в ремонт
Ага, такие бестолковые советы дают)
БоХатая• 04 ноября 2023
Ответ для100pudov
С жиру беситесь
Зависть?😉
PANTERA_KET• 04 ноября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
В мене стоїть без ремонту десь 5 років,нічого страшного.Багато хто так купує для дітей або перепродажу
Осбб в нас 7 грн квадратний метр,у вас хай буде дорожче,але ж не 50 грн
20 реально
Не вмію заміряти• 04 ноября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Там 42 м.
Я сама заканчиваю ремонт в большей площади и мы втискиваемся в 10. Современный ремонт, керамогранит по кухне, коридору, санузлу, стены под покраску.... полностью с нуля после строителей. Даже на разводку отопления хватило, электрики, сантехники. + 3 на технику пойдёт и максимум 3 на мебель.

Можно и 30 потратить, конечно, и 50 , но если делать по уму - то в итоге очень даже выгодно получается, на сдачу.
Українська Мрія• 04 ноября 2023
Ответ дляІстеріомама
Та звісно, але не треба доказувати, що найдешевший ремонт 500дол за кв
Істеріомама• 04 ноября 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ну я не доказувала, і ціни тут були в середньому 300, свою ще не підраховувала, але однозначно не пару тисяч. І це ми частково робимо своїми руками, витрачаємо свій час щоб знайти де вигідніше, беремо персональні знижки де тільки можна випросити. У авторки все це 100% не вийде.
А оплата за підйом матеріалу....
Крихітка на всі• 04 ноября 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Следите за своим языком.