Кукусикиииииии• 04 ноября 2023

Добудовують мою квартиру, а в мене не має радості (

Ми з дочкою жили в Ірпені, будинок чоловіка ( не мій )
Але дочка там прописана.
З чоловіком не склалося давно, але він сам переїхав і сказав, що то буде будинок дочки - і живіть, скільки треба
В 2021 влітку я купую квартиру в Києві -7 хв пішки до метро, новий ЖК
Своє перше зароблене житло .. на етапі ще будівництва коробки.
Радості не було меж.
В 22 виїжджаємо за кордон по зрозумілих причинах
В нас все склалося, робота в мене є, дочка вчиться і готується до вступу ( ще 1,5 роки )
Має намір вчитися за кордоном
Я трохи розгублена, квартиру добудовують швидко.
Як тільки стане моя, то треба вже починати ремонт.. то повертатись, але в війну мені то зовсім не хочеться
Продавати ?
Що робити з тими грошима. Купляти за кордоном не маю наміру, мені житло забезпечує робота наполовину на вигідних умовах
Була мета свого житла - і наче вже воно все Ось- бери
А що робити з тим всим не знаю ..
Батьків в мене вже немає
Родичів теж, які б дали слушну пораду
Фото з чату покупців ..
але мені без радості (
Манкоголік• 04 ноября 2023
Ответ дляЗолота орда
Какой это ЖК?До метро вряд ли 7 минут.
мабуть їхати 7 хвилин якщо без пробок))) знаємо ми ці 7 хвилин до метро)))
Водійка хімарса• 04 ноября 2023
Ото проблемы у вас
Водійка хімарса• 04 ноября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Не планую- у війну
А далі - планую
Тю, ну так делайте ремонт, война не вечная
Баба_Воля• 04 ноября 2023
Я продала этим летом оба новостроя (Днепр, хорошие районы), которые покупала под сдачу, один достроенный, второй в процессе, посчитала сколько денег надо на ремонт и почем сдавать и выставила на продажу, теперь это все уже не окупится, зачем заниматься ерундой. Продала без потерь.
автор Кукусикиииииии • 04 ноября 2023
Ответ дляА ось і я
Если получите вытяг о праве собственночти и будете продавать,будет большой налог с продажи.Лучше подождать 3 года и потом продавать.Или сделать сейчас продать (оформить как переуступку )и тогда без налога.Так до войны было,врядли что то поменялось. Если у вас не критично с деньгами,то оставтьте и ждите.
Переуступка не дозволена
автор Кукусикиииииии • 04 ноября 2023
Ответ дляЧервона ікорка
15хв по гугл карті. Ну, і Київ - це з натяжкою. до кордону х областю ближче, ніж до метро
Це проспект Глушкова
І я не питаю Київ то, чи ні
І нікого не вмовляю
Мені очевидно
А ось і я• 04 ноября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Переуступка не дозволена
Cтранно..а чего?
автор Кукусикиииииии • 04 ноября 2023
Ответ дляНі грама
Авторе,якщо Ви ще тут.Пишу для Вс-дисклокація не погана,навіть дуже..Ремонт 300 у.е квадрат.Оренда від 300 у
Е. Я не теоретик,Ваша сусідка.
Дякую
автор Кукусикиииииии • 04 ноября 2023
Ответ дляА ось і я
Cтранно..а чего?
Таке правило забудовника
А ось і я• 04 ноября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Таке правило забудовника
А что за компания строит?
автор Кукусикиииииии • 04 ноября 2023
Ответ дляМанкоголік
Їхати там довше, ніж йти
Але, то не проблема абсолютно
Добрый Йиннот• 04 ноября 2023
Порадійте хоча б з того факту, що ви розумниця: купили квартиру, матимете свій простір.
Здавайте квартирантам, якщо не плануєте там жити. Так ви уникатимете ’проїдання’ квартирою коштів за комунальні послуги.
автор Кукусикиииииии • 04 ноября 2023
Ответ дляА ось і я
А что за компания строит?
KSM груп
Патриоточка• 04 ноября 2023
Автор,в каком году вы инвестировали в этот жк?Сколько обошлись 42м?Сейчас не особо высокие цены даже у застройщика.Главное достроили и это сейчас огромный +.Я бы не продавала.
Белочкой зови• 04 ноября 2023
я була там, ніби і біля метро, але місце ну дуже на любителя.... краще нехай стоїть, обживеться людьми, а потім можна продати дорожче. мені не подобається те захолустя без життя
Істеріомама• 04 ноября 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Я під Києвом з травня 23 взагалі не можу знайти плиточника- всі зайняті, кого обдзвонила. На Кабанчику- глухо, в чаті села - тиша. Не знаю,хто і де вам клав по 170, мені зараз кладе родич - філолог)
І не кажіть, я хоч і не в Києві, але з ремонтниками та ж фігня. До кого не кинься: у всіх черга розписана на місяць - два і цін по 170 плитку, я знаю тільки одного (точніше, в нього навіть було дорожче). Мля співробітниця так з´економила, зробила ремонт у санвузлі перед війною. Через рік все демонтувала і найняли плиточника за 450 грн, тобто прислів´я ’скупий платить двічі’ виявилось правдою життя. Ремонт робили ’на очах’ в житловій квартирі, через рік де відвалилася, де лопнула, де ще косяки стиків...... І це не новобудова. Авторка того допису або нафантазувала, або дуже не вибаглива до якості робіт.
Котики-муркотики• 04 ноября 2023
Сдайте как есть под склад ,кладовку.Коммунальные хоть покроете
автор Кукусикиииииии • 04 ноября 2023
Ответ дляБелочкой зови
Мене те місце цілком влаштовувало
За сімейними обставинами, локацією від роботи тощо
Людьми обживеться, бо будують далі і будуть будувати
Марафетчица• 04 ноября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Так, по суті ще нічого не маю
Але форум знаю добре, тому не здивована
Але вище є нормальні поради
Впевнена, що є люди в схожих ситуаціях
У меня подобная ситуация. Новый ЖК, Киев. Ремонт не делаем. Плачу коммуналку. Около 1000. Останется ли дом целым до конца войны? Зачем вкладываться в ремонт, если квартиру могут просто разбомбить. После войны решим.
автор Кукусикиииииии • 04 ноября 2023
Ответ дляПатриоточка
Зараз то ж ціни інші ( зміна курсу )
В гривнях вже зовсім інші ціни
Я платила в грн
Я купляла влітку 2021
Лапка• 04 ноября 2023
Ой как заметно что вы не в Украине
Капец
автор Кукусикиииииии • 04 ноября 2023
Ответ дляЛапка
Ой как заметно что вы не в Украине
Капец
Чим саме ? ))
Невидимка• 04 ноября 2023
Та зробіть мінімальний простий ремонт і здавайте
КоКоКоКоКоКо...• 04 ноября 2023
Ответ дляочки_ннадо
Дякую, досить мило. Ви молодці. Але у вас ще був демонтаж, це теж тягне певну сумму. В новобудах трішки по іншому, можна сказати проще в деяких моментах.
Дякую,демонтажа якраз ніякого не було. Там були просто пофарбована половина стіни в туалеті, ванній та кухні як здавався будинок 25 років тому. Хоч на цьому зекономили

Ось така краса. В мене багато фото до ремонту , а от пвсля щось нема
КоКоКоКоКоКо...• 04 ноября 2023
Ответ дляЖдушечка
В 2017 році робила 2 квартири по 28 кв.м. , але санвузол і кухня по суті схожі, а двері такі не брала тоді Взяла в Епіку дерево та пофарбувала, покрила лаком. Тоді витратила 5-7 тис. дол. Там, де 7 просто квартира була сильно вшатана. Робила для оренди. Зараз закінчую 41 квадрат, то вже вихожу на 25 тис. , а може більше. Але там вбудовані меблі, а не куплені готові, вмонтована побутова техніка, диван на кухні-студії, текстиль на замовлення, багато освітлення, декор-панелі, меблі в вану на замовлення, іспаньска плитка та керамограніт і т.д., Таке звісно коштує дорого. При цьому все купується на складах, бо в мене чоловік будівельник та має знижки 20-30% , він же і прораб
Меблі на кухні та в кімнаті не готові, а під замовлення були, в Віярі брали по особистим кресленням.

Ну Вам з чоловіком прорабом ’гріх’ багато витратити на ремонт)
Все буде• 05 ноября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
В мене стоїть без ремонту десь 5 років,нічого страшного.Багато хто так купує для дітей або перепродажу
Осбб в нас 7 грн квадратний метр,у вас хай буде дорожче,але ж не 50 грн
І скільки ви в місяць платите? А за опалення сходинкової площадки і охорону ви не платите ?
автор Кукусикиииииии • 05 ноября 2023
Ответ дляLevskaya
Подивилася на фото. Какие стремные человечники.
Звичайні
Таких - півміста
автор Кукусикиииииии • 05 ноября 2023
Ответ длядивчинка
ЖК СТРАШКО
Я Вас, як би, і не запрошую
І чи страшко, чи ні не питаю
Вся країна живе в гарних віллах ?
То будемо вважати, що мені пощастило трохи менше, ніж іншим українцям, в їх гарних будиночках
Патриоточка• 05 ноября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Зараз то ж ціни інші ( зміна курсу )
В гривнях вже зовсім інші ціни
Я платила в грн
Я купляла влітку 2021
Я теж платила в грн забудовнику,купила в жовтні 21((Але завжди рахую в долларах по курсу.Зараз можу купити таку ж на 10000$ дешевше.Тобто продавати мені ії тільки в мінус і то,дивлюсь,висять ці квартири в продажу.Нехай поки стоїть.Ситуація точно як у вас.Збудовано,введення в експлуатацію до кінця року...так,що не опалення,ні ком платежів ще не буде,а там видно буде.
Ждушечка• 05 ноября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...

Не виходить не витратити. Вже робимо 7-й ремонт. Ще обговорювали цю тему. Він каже можна, якщо купувати саме дешеве і робити самому, але у нас проект і там 10-15 к не виходить. Є 2 квартири у нас з ремонтами 5к та 7к, але то був 2016-2017 рік та самі ремонти робились по типу: мило та скромно. Зараз чекаю на прорахунок на Віярі вбудованих шкафів та кухні з викор Egger, але мені треба відправити це все на ЗУ ( доставка займе грошей) монтувати будемо самі. Ліжко (м´яке) з матрасом приблизно 30 тис., а ще пуф, тумба при вході, стилізовані стільці на кухні під колір пуфа та тумби, диван в колір кроваті ( знайшла на Мерксі за 20 тис. розпродаж щось схоже) , подушки та штори в колір пуфа. Зараз завдання якось викрутитися дешевше, бо в мене вже око смикається.