Магиня• 04 ноября 2023

яка вартість вашої валізи? не можу зрозуміти я ніщеброТ чи то справді дорого

маленька 55*39*20 по акції за 2 550грн!
велика 76*51*31 - 5 000грн!
це половина вартості моєї подорожі на вихідні...а скласти речі нема в що, треба купувати валізу ще...
Чарівна патика• 04 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Я не знаю, як так можна подорожувати) у нас у всіх рюкзаки) і цього достатньо)
А что Вы берете обычно с собой? Просто фен, выравниватель, мини шампунь, мини кондиционер, мини крем, косметика, одна пара обуви - уже не влезет в рюкзак. И это без вещей

Муркамурковна• 04 ноября 2023
Ответ дляВсе і одразу
Що на тиждень їдеш, що на 2 дні - речей приблизно однаково. Я не люблю пхати в рюкзак, мені краще напівпорожня валіза
Кожному своє)) мені проще рюкзак, і руки вільні
Я вся ваша• 04 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
А там нема фенів?) наче ж є у закладах де є вода фени)))) чи ви дайсоном похизуватись?))
не по темі,вибачте,а у дайсона акуумулятор чи він провідний?
автор Магиня • 04 ноября 2023
Ответ дляПапина дочка
Там будуть фени
а агент сказала свій брати..не знаю...на закарпаття, в село. сказала навіть що по меню не можна їжу замовити на вибір , а заздалегідь оплачувати сніданки і вечері, аби вони на весь тур готували і знали на скільки чоловік...капецььь
Я вся ваша• 04 ноября 2023
Ответ дляЧарівна патика
ну это еще смотря какой рюкзак,у меня сейчас на 35 л много чего влазит,но это так для спорта...еще думала брать больше или нет...
автор Магиня • 04 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
так а в рюкзаку що у вас? дві кофти і документи?
Самая СоветЧиваЯ• 04 ноября 2023
в эпике сейчас акция, по 1200 вроде бы
автор Магиня • 04 ноября 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
в эпике сейчас акция, по 1200 вроде бы
це епіцентр?
Самая СоветЧиваЯ• 04 ноября 2023
Ответ дляМагиня
це епіцентр?
да

Муркамурковна• 04 ноября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Фен я не беру) обично вони є візде) набір косметики міні, змінну обув, по сезону футболку, шорти, чи плаття, труси,кофту, купальники, все, мені достатньо) я не знаю, що у впс за рюкзак) може рюкзачок по типу діти в школу ходять) в мене більший, але менший ніж багажний, з багатьма карманами
Все влазить
автор Магиня • 04 ноября 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
да
дякую)
Самая СоветЧиваЯ• 04 ноября 2023
Ответ дляМагиня
це епіцентр?
https://epicentrk.ua/ua/shop/valiza-49-l-chervonyi...
Муркамурковна• 04 ноября 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Не знаю) в мене нема) мене б жаба задавила фен за штуку купувати)
Чарівна патика• 04 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Все влазить
Я вспомнила, как я отправила бабушке видео( на фото скрин с видео), как мы едем на неделю отдыхать . Бабушка подумала, что меня муж выгнал из дома и я переезжаю 😂😂😂 брату моему сказала, что меня выгнали 😅
Муркамурковна• 04 ноября 2023
Ответ дляЧарівна патика
От шо там?)) реально?) ро факту ж усього того одягнули 2-3 речі остальне просто так повезли і привезли)
автор Магиня • 04 ноября 2023
Ответ дляЧарівна патика
купальники та парео везли?
Чарівна патика• 04 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Я всем пользуюсь, мне все надо 🤦‍♀️😂 фен, выравниватель, уголовная косметика, обычная, расчески, штук пять пар обуви, шмотки, сумки. Ну и у мужа так же много обуви, пару сумок, костюм и тд
автор Магиня • 04 ноября 2023
Ответ дляЧарівна патика
так якщо в теплу країну то 1 в’єтнамки на пляж і кеди в місто...цього достатньо, тим паче для чоловіка
Чарівна патика• 04 ноября 2023
Ответ дляМагиня
купальники та парео везли?
Немножко 😊

Муркамурковна• 04 ноября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Не ну модніки)))
Чарівна патика• 04 ноября 2023
Ответ дляМагиня
Нам не достаточно. В ресторан костюм, или брюки и рубашка. В одних кроссовках каждый день муж не будет ходить. Ну и я соответственно тоже каждый день в ресторан в одном и том же не пойду. Как-то так. Это не зависит теплая страна, или нет. Мой муж меня приучил что куда бы мы не ехали у меня долго быть минимум два комплекта вещей на выход, потому что он не любит просто сидеть на пляже пиво пить. Всегда куда-то ходим
Чарівна патика• 04 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Не ну модніки)))
Це точно 😅
Пффф 100%• 04 ноября 2023
За 350 грн купила бу, большой.
Невловимий Джо• 04 ноября 2023
Смотря кто это все будет носить.Я чемодан купила прямо на отдыхе)) Ездили на три дня ,мне тот рюкзак показался тонной весом. Назад ехали с чемоданами ,отлично))
Снежнакомка• 04 ноября 2023
За полторы тыс весной купила
Туфли в чешуе• 04 ноября 2023
Пару тисяч,самі повинні розуміти,що купувати річ ,яка має прослужити на багато років задешево не вийде
Снежнакомка• 04 ноября 2023
https://epicentrk.ua/ua/shop/mplc-valiza-milano-ba...
Такой примерно у нас. Лёгкий подвижный
Мадам Подлинник• 04 ноября 2023
я за 6000 купила (гривен) комплект вингс по акции. 3 чемодана
Мадам Подлинник• 04 ноября 2023
Ответ дляВсе і одразу
Так це ж такі самі ціни як автор написала. Ну трохи дешевше може, на 400 грн
https://www.wittchen.ua/product/33178/valiza-ruchn...
а кто-то реально их покупал?
я почитала условия оплаты, отзывы, и подумала - нунах
пошла в магазин и купила в оффлайне.
ты деньги - тебе товар. который можно посмотреть, потрогать.
Мадам Подлинник• 04 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Все влазить
у меня только обуви три пары с собой, минимум.
какой рюкзак?