Мона_Лиса• 04 ноября 2023

Сколько стоит отправить новой почтой

Полный чемодан?
Примерно
Жирафовое варьенье• 04 ноября 2023
Смотря какой обьем. Думаю около 300-400 грн. В приложении можна посчитать
Янка-угомонись• 04 ноября 2023
Их калькулятор отлично считает, чтоб не гадать
ротцвеники• 04 ноября 2023
Ой, автор, лучше укрпочтой. Идёт дольше, но цена адекватнее. Мы всегда так делаем, когда едем отдыхать
Тётушка Лошадь• 04 ноября 2023
Ш*гл*довж / 4000
Отримаєте обʼємну вагу
Відповідно подивіться в калькуляторі нп
Плюс упакування, стрейч плівка ще гривень 20
Все буде Україна• 04 ноября 2023
Автор, рахують по більшій вазі.
Якщо більшою буде об´ємна, то рахують за формулою:
(Довжина*ширина*висота)/4000.
Тобто перемножте довжину, висоту, ширину чемодана і поділіть на 4000. І зважте, можливо на домашній вазі, наприклад окремо чемодан, окремо речі, щоб мати уявлення про фактичну вагу.
Потім на сайті НП по таблиці тарифів перегляньте приблизну вартість, плюс оціночну вартість додати.
Доль Чекомбана• 04 ноября 2023
https://novaposhta.ua/basic_tariffs