Госпожа_тамагочи• 04 ноября 2023

Подобрали котенка. Вормидекс и Фипронил норм препараты? Зайдите пожалуйста!

Подобрали котенка сегодня,где то 2 месяца. В ветаптеке( а она одна на весь городок) дали от блох ампулу Фипронил и от глистов Вормидекс( вес кота и дозировку рассчитаю). Это нормальные препараты для котенка? Хотела сегодня искупать его шампунем(Чистюля,он для собак но а аптеке сказали что можно и котам) и закапать на холку Фипронил. А потом в инструкции прочитала,что Фипронил можно животным от 2х килограмм,а котенок явно весит намного меньше. Давать/делать это всё,я не нанесу вреда котенку этим?
автор Госпожа_тамагочи • 04 ноября 2023
Салт• 04 ноября 2023
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0...
Zelenkа• 04 ноября 2023
Я блохи вивела за раз краплями Адвантедж, дозування беріть до 500 г тваринка. На холку. А глисти гляньте чи є Моксістоп для кошеняток.
Пушап Мі мі• 04 ноября 2023
Краплі на холку KRKA Selafort для собак та кішок до 2,5 кг
Это по своему опыту советую, адвантадж не помог(
Продавчиня кіз• 04 ноября 2023
Давайте фото этого счастливчика
Zelenkа• 04 ноября 2023
І да, автор, до сраки пардон, всі ті шампуньки. Тільки стрес тваринці, воно ж манюсіньке і так всього боїться!
Салт• 04 ноября 2023
Препарати від паразитів для собак небезпечно давати котам, вище посилання кинула
автор Госпожа_тамагочи • 04 ноября 2023
Девочки,у меня есть только то,что купила! В городке только одна аптека и ничего другого я не могу купить. Вопрос в том, можно ли это всё котенку или нет?
Обижулька• 04 ноября 2023
Сразу купать и капать на холку нельзя.
Продавчиня кіз• 04 ноября 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Можно, но не в один день.
автор Госпожа_тамагочи • 04 ноября 2023
Ответ дляСалт
А чем глистов выводить?
Салт• 04 ноября 2023
ЧОМУ КРАПЛІ ВІД БЛІХ ДЛЯ СОБАК НЕБЕЗПЕЧНІ ДЛЯ КОТІВ
АБО
СТЕРЕЖІТЬСЯ ПЕРМЕТРИНА!
Розповідає Юлія Гуріна, керівник ВРІТ Ветеринарная клиника ’Эксвет’

▲Перметрин - це речовина природного походження, що отримують з хризантем. Він входить до складу різноманітних протипаразитарних засобів, призначених для собак. Але для котів перметрин украй токсичний!
Він викликає неврологічні порушення, симптоми яких проявляються протягом 2-6 годин після потрапляння токсину на кота.
Найнебезпечніший наслідок - судоми, що призводять до кисневої недостатності мозку. В мозку утворюються ділянки ішемії, тканини, які не отримували кисень, починають відмирати та відбувається незворотне ушкодження тканини головного мозку. Це спричиняє порушення неврологічних функцій та може призвести до смерті.

▼Як краплі для собак потрапляють на котів?
Це найчастіше відбувається в таких ситуаціях:
• власники, у яких є і собака, і кіт, плутають препарати випадково;
• препарати можуть переплутати в зоомагазині,
• через необізнаність можна купити не той препарат, наприклад, в інтернеті,
• з економії одним препаратом, що куплений для собаки, обробляють і собаку, і кота.

Якщо краплі з перметрином потрапили на кота, але ви спохватилися швидко, перше, що потрібно зробити - відразу змити препарат повністю господарським милом. Якщо вже почалися судоми, терміново в клініку!

▲Що ми робимо у ВРІТ, коли надходять такі пацієнти.

1. Протисудомна терапія.
Потрібно помити тварину, щоб прибрати токсин. Якщо ж є судоми, їх потрібно лікувати чим раніше, тим краще. Тому пацієнту спочатку ми вводимо препарат,який зупиняє судоми - це зазвичай велика доза анестетиків, що викликає медикаментозний сон. Ми вводимо пацієнта в медикаментозний сон, миємо, та ще певний час (4-6-8 годин) тримаємо в стані медикаментозного сну.

2. Антидотна терапія.
При отруєнні перметрином добре працюють препарати жирів. Наприклад, ми використовуємо препарат ліпофундин - це жирова емульсія, препарат захоплює молекули перметрина та не дає їм працювати, дія перметрина в організмі припиняється. Жир потрібно вводити крапельно до тих пір, поки сироватка тварини не стане білого кольору. Для того, щоб визначити, чи достатньо жиру прокапали, ми кожні 4 години відбираємо кров на аналіз. Якщо сироватка ще прозора, значить, потрібно продовжувати, жиру недостатньо. Якщо сироватка стала білою, значить, жиру в організмі достатня кількість і можна припиняти інфузію ліпофундина. В цілому дія жирів вже накопичилося й тільки питання часу, коли припиниться дія перметрина.

3. Підтримувальні крапельниці з електролітами для корекції електролітних порушень, що часто виникають у таких випадках.

4. Киснева терапія обов´язкова. Судоми, як ми вже говорили, можуть викликати набряк головного мозку та кисневу недостатність.

Якщо звернутися до клініки вчасно, прогноз, як правило, хороший. Такі пацієнти відновлюються в середньому за 1-2 дні. Якщо ж тварина в судомах не отримає кваліфіковану допомогу, її можна втратити.

Трапляється, що у кота немає судом, але спостерігаються посмикування, підвищене слиновиділення. Таке буває, коли потрапила невелика доза перметрина. В цьому разі все одно потрібно показатися лікарю. Як правило, це не потребує агресивних заходів подібно введення в медикаментозний сон, тремор припиниться сам приблизно через тиждень.

Ну і головна рекомендація власникам котиків: не обробляйте своїх вихованців препаратами для собак!
Пушап Мі мі• 04 ноября 2023
А от глистов
Мілпразон 4 мг (Milprazon) Антигельмінтик для кошенят і малих порід кішок
Zelenkа• 04 ноября 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А Розетка є у вас доставка? Я все там замовляю. Або НП на відділення.
автор Госпожа_тамагочи • 04 ноября 2023
Ответ дляОбижулька
Сразу купать и капать на холку нельзя.
А как? Мне сказали искупать с шампунем,потом когда высохнет накапать на холку
Zelenkа• 04 ноября 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А чем глистов выводить?
Моксістоп я даю від глистів
Пушап Мі мі• 04 ноября 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
минимум через 3 дня после купания или за 3 дня до купания, никакого сразу после
Обижулька• 04 ноября 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Не рекомендуют до капель за 3 дня купать и после капель 3 дня не купать. Вам дали самые простые и возможно дешёвые препараты. Я своих обрабатываю уже проверенными препаратами. Милпрозон от глистов, Стронгхолд плюс или Селафорт от блох. Очень внимательно прочтите инструкцию к препаратам. Если вес малыша мал, то лучше подождать и обработать позже. Чтобы не отравить его повышенной дозой.
Пушап Мі мі• 04 ноября 2023
автор, честно, подождите один день, закажите в инете нормальные препараты.
Капитошечка• 04 ноября 2023
От глистов есть хорошее средство мибельмакс для котят, берите сразу две таблетки, т.к. давать надо будет минимум дважды с интервалом. На холку я капала адвокат от блох для котят - блохи сразу пропали. До того купала дважды - а блохам все равно, они прям по морде лазили. Вы можете новой почтой заказать все это в интернете
Капитошечка• 04 ноября 2023
Ой, неправильно написала - не мибельмакс, а милпразон! Он есть именно для котят
Не прохожу мимо• 04 ноября 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Автор, сначала к вету! Вы не знаете, болеет ли котик, есть ли проблемы с почками/печенью, его можно запросто убить неправильным или опасным для маленьких животных препаратом.
Угги_в_горошек• 04 ноября 2023
Я б шампунем цим не мила, а якимось звичайним, на холку капала б по вазі, тобто не цілу ампулу, а 1/4, бо буде передоз.
Угги_в_горошек• 04 ноября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
А я давала кошенятам селафорт, то змивала, бо бачу що погано стало їм. Потім уже дорослим капала, то норм. Може на них є підробки, хтозна.
Пушап Мі мі• 04 ноября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
возможно. Или случайно не ту дозировку, всякое бывает.
Галя-краля• 04 ноября 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Можно если на вес животного можно пересчитать дозу лекарства
Галя-краля• 04 ноября 2023
Не купайте сегодня, только обработайте
Життє Бентежне• 04 ноября 2023
ваш ещё маленький для этого лекарства и ослаблен после улицы. Купите в понедельник нормальное для его возраста лекарство и обрабатывайте. Рекомендуют дать животному адаптироваться после улицы перед обработкой , вы ведь не знаете вдруг он болен. Может погибнуть.
Винник• 04 ноября 2023
Закажите по почте.
Я фипронилом отравила и щенка, и взрослую кошку, которая контактировала с обработанным щенком. Тоже вет продал. Позвонила своему (в другом городе были) - она сказала, фипронил малышам категорически нельзя.
Если будете купать, после купания 3 дня нельзя применять капли на холку.
Т к блохи переносят яйца глистов, то сначала травят блох, а через дней 3-5 - глистов. По поводу Вашего препарата не знаю. Взрослым даю милпразон. Кошку обрабатываю адвантейдж, считается одним из наименее токсичных, можно котятам с 8 недель, если не ошибаюсь.
Винник• 04 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
У адвантейджа 2 дозировки - до 4кг и 4-8(?)кг