Кудесница_с_пургеном• 05 ноября 2023

Как вы помогаете военным нашим? я вот хочу внести свою лепту

Донатить через кого то в нашей коррупционной стране, это абсурд
хочу помочь напрямую. Конкретно нашим ребятам, только не пишите, что у них хорошая зарплата, меня это не касается.
Они отдают жизни и цена их жизни бесценна!
Смотрю на фб собирают одеяла, парафин, продукты, кто то носки вяжет и и д.
Какие ещё варианты?
РойЛеля• 05 ноября 2023
У нас в школі був організований збір постільної білизни для госпіталів. Був чудовий привід позбутися білизни, яку і викинуть шкода, а вона вже набридла, хоч і ціла. У всіх нас така є, правда?! Ще й на благо справа.
Ну і помагаєм на збори реальним знайомим
Повітруля• 05 ноября 2023
Ответ дляВолодимир Мудрак
Поделитесь плюсами, для здоровья?
Покращення імунітету, так як виробляється нові кров´яні тільця(не лише еритроцити, ще й лейкоцити), профілактика захворюваннь крові. При донації регулярний моніторинг аналізів, тобто загальний стан здоров´я відомий, включно експрес тести на гепатити , СНІД . Хіба це мало? Як каже допускаючий лікар: ви знову прийшли на сеанс омолодження. Кажу: так
Повітруля• 05 ноября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
С Вами спорить не буду, 25 человек недавно собирались в ресторане Киева почти без повода ( даже не день рождения), никто из них не воюет, всех лично знаю, всем одинаковое количество лет (ну Вы поняли кто собирался), танцы, пляски, выпивка, крутая еда и т.д. всем было весело и счастливо, Киев!
І що? Гіпотетично вони дали можливість з прибутку задонатити власничу чи працівнику.
PmB• 05 ноября 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я про інше
У вашому оточенні ніхто не воює?
Що аж на форумі шукаєте, кому допомогти?
Тоді відкрийтеся, накидаю вам перевірених контактів
Так откройтесь аы. Автор вам напишет.
Вы такая злобная. Вряд-ли помощь ваш конек.
Повітруля• 05 ноября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Чоловік мій теж постійно здає, я не можу бути донором, теж хотіла, але у мене тонкі вени, голка рве їх
То так ставлять. В мене теж бувають такі казуси, було на обидвох руках не вийшло, а було, що на одній голка стала так до стінки вени, що апарат сигналізував і зупиняв качати, не дав зробити донацію.але такі випадки в мене рідкісні, зазвичай все вдало .
Сундучок с каникулами• 05 ноября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
И правильно пишут, что Киев это как другая страна и войны тут нет. Вон по ресторанам сборища из танцующих-пьющих-жрущих-ржущих по 25 человек, и это не свадьбы! И рестораны не на отшибе
Может люди пытаются догулять, доесть, допить не выпитое в молодости/зрелом возрасте (каждый близкое ему для себя подчеркнет)…и.т.д…у каждого могут быть свои причины. Просто пытаются поймать момент, который может быть в любую минуты последним((( или сожалению о упущенных довоенных возможностях… ведь кто-то экономил ради какой-то своей цели и отказывал себе в «гулянках» и сейчас восполняет это…а, вдруг «загребут» и уже и не погуляешь, не выпьешь, не потанцуешь, не поешь нормально…вдруг завтра смерть? Я не осуждаю их, у всех наверное на это есть свои причины…
Повітруля• 05 ноября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Мені здається тема створена матрьошкою(не може бути такого, що от немає людина зовсім в своєму оточенні захисників, чи тих, хто з ними пов´язаний напряму і історія про те, що папік з´явився і тепер є з чого донатити якась дитяча), щоб потім показати десь у пабліку, що от українці втомилися, втратили снагу до перемоги, не дружні
Мадам Тю-лю-лю• 05 ноября 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Потому что вы в поселке, а автор в Киеве. С сел выгребли уже большинство молодежи, и вообще всех. У родителей хоронят привозят через день . А Киев так не трогают пока что
Це вам соловйов та таке розказує?
автор Кудесница_с_пургеном • 05 ноября 2023
Ответ дляПовітруля
Молись, якщо здається!
PmB• 05 ноября 2023
Ответ дляКопуша
Заскриню эти два комментария. И буду показывать в каждой теме тем, кто пишет до последнего украинца, всех мужиков выгребли, скоро женщин на фронт, инвалидов гребут, тцк за каждым углом ловит и т. п.
С какой целью вы это собрались делать ?
Удалено администрацией...
Совбез• 05 ноября 2023
Йшов другий рік повномасштабного вторгнення, 10 й рік війни. ’ я оце вирішила допомагати’
Ответ дляСовбез
Да, появилось много денег, есть возможность и это здорово, я счастлива!!!
Совбез• 05 ноября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я просто хочу зрозуміти, ви десь в ізоляції жили? І тут вийшли в світ?. У всіх є близькі люди,ищо воюють, є знайомі яким довіряєте і які збирають саме для своїх.
Не розумію для чого зараз ціла тема на порадниці?
Редисочка• 05 ноября 2023
Доначу через друзів-волонтерів, з якими пройшли і вогонь і воду, знаємося більше 20 років, люди, у яких родичі/ друзі в ЗСУ і живі і полеглі. Всі звіти і по зборам і по витратам виставляють чітко.
Совбез• 05 ноября 2023
Ответ дляPmB
Так откройтесь аы. Автор вам напишет.
А що той коментатор не так написала? Вона задала цілком логічне питання
PmB• 05 ноября 2023
Сколько злобных . Фу просто.
PmB• 05 ноября 2023
Ответ дляСовбез
А я что не так написала ?
Совбез• 05 ноября 2023
Ответ дляПовітруля
Я вже давно про це думаю. Але, дуже боюся самої процедури. Я завжди свідомість втрачаю при таких процедурах.
Мадам Тю-лю-лю• 05 ноября 2023
Ответ дляПарасюха
Мене здивувало що для того щоб задоннатити треба цілу тему створити.
Може ще аукціон кому більше треба?
Це поки у адмінів вихідні, то тут усурійські матрьохи теми керують,а потім одна з одною спілкуються, нібито діляться інформацією.
Вище одна пише неправду, а авторці їй дякує. Анекдот..
Совбез• 05 ноября 2023
Ответ дляPmB
Сколько злобных . Фу просто.
Не злобних, а цілком справедливих. Бо місце з купою матрьошок, саме формулювання питання та через такий проміжок часу від початку - приводить до думки, що не для допомоги ця тема
Блакитна устриця• 05 ноября 2023
Бля, людина спитала кому можна допомогти..
Пам´ять сторінок срачу
Люди, шо з вами не так????
Совбез• 05 ноября 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
10000%
PmB• 05 ноября 2023
Ответ дляСовбез
Я ничего такого в этом не вижу.
Вот сейчас созрел человек помогать.
И?
Копуша• 05 ноября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Удалено администрацией...
А то вы не хотели этого срача?)
Совбез• 05 ноября 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Пам´ять сторінок срачу
Люди, шо з вами не так????
У людей є критичне мислення.
Совбез• 05 ноября 2023
Ответ дляPmB
Я ничего такого в этом не вижу.
Вот сейчас созрел человек помогать.
И?
Та нічого. Благе діло вирішив зробити
PmB• 05 ноября 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Пам´ять сторінок срачу
Люди, шо з вами не так????
Я очень сомневаюсь что эти кусающие сами помогают.
PmB• 05 ноября 2023
Ответ дляСовбез
Та нічого. Благе діло вирішив зробити
Вам ник подходит .Админы молодцы.
Совбез• 05 ноября 2023
Адмін, закрийте вже цю тему доброї саморитянки.