Скользкая• Изменено сегодня в 14:39

Сусідська собака і діти

От що робить в такі ситуації?
Через 2 дома в приватному секторі в сусідки собака. Звичайна, але досить велика. Дуже агресивна. Особливо до дітей. Нікого не пропустить повз, щоб не гавкати. Кількох людей на моїх очах кусала. Не те щоб сильно, але штани рвала.
І як вона вже в´їлася, то відбитись важко.
Я вже її не боюсь, я одразу кричу на неї і жену. Але мої діти дуже боться. Вони перестали ще влітку їздити на велосипедах. Ходять в школу в різний час. Я мусила кинути роботу, щоб водить і зустрічать дітей через цю собаку. Безкінця сварюся з сусідкою. Вона ще дуже емоційна, кричить на все горло, що вона її закриває в дворі, а та пролазить, робить підкопи, по дереву піднімається по гілкам і зістрибує на вулицю. Типу, як вона бачить, що вискочила забирає, але часто її нема вдома.
Вольер вона не збирається ставить, чого вона має нести фінансові витрати, якщо вона і так врятувала з вулиці собаку і годує її.
На прив´яз садить жорстоко і не можна зараз каже.
Типу що ви від мене хочете. Я вже напряму в стресі сказала, що собака не адекватна, її треба усипить (ну ляпнула, буває, каюсь). Обідилась і тепер взагалі не реагує на мої слова, робить вигляд, що не чує.
Нема моїх сил. От що мені робити. Подруга вже каже кинь їй яд з ковбасою. Але важко брать такий гріх на душу
Дюйм оф о4ка• сегодня в 15:41
Ответ длязахідний_діалект
С ребёнком все ок, ни одна шавка не откроет на него свой поганый рот
То есть вы вообще не открываете рот на ребёнка?
ТаПрямТам• сегодня в 15:41
Ответ дляСкользкая
Там часто на углу стоїть поліція каву п´є, бо магазинчик якраз цієї пані і вони її добре знають, вона їм щп якісь відстібує бабки, що з під прилавку продає алкоголь. Я вже підходила казала. Вони посміялись і типу така невелика собака, не з´їсть нікого.
То не казати треба, а через 102 викликати, аби в клик був зафіксований, йти до дільничного і писати заяву. Оце ваше підійшла і сказала ні до чого не підшиєш
ТаПрямТам• сегодня в 15:44
Ответ дляСкользкая
Я ще переживаю, що вона нашого отруїть. Кине щось через забор. Він в нас виходить на повідку, в дворі вільно гуляє, є вольер, як люди в двір. НІМЕЦЬ. Але він і мухи не обідить, людей не те, що не кусає, навіть не навкає на них.
Може на кота гавкать, їжака, пташку. Так сусідку так дістали мої зауваження, що вона мені пртегзію якось виставила чи може мій собака вночі гавкать тихіше, бо їй спать заважає.
Але він рідко гавкає. Буває кіт дразнить чи їжак повзе (літом). Чи собака за забором якась прийде і суне нос під ворота
В жодній собаці не можна бути впевненим
Полонянка SexShop-а!• сегодня в 15:45
Нехай діти кожен день її підгодовують чимось , собака їх полюбит. В мене таке було як в школу ходила
автор Скользкая • сегодня в 15:46
Ответ дляАльдебаран
Вы серьезно бросили работу из-за этого? Не верю что такие люди бывают, или просто собака это повод)))
А що б робили ви? Коли діти раз, другий раз, третій вернулись додому з плачем, що не пройшли. Або дзвонить і плаче. Я чую розривається собака біля нього і він стоїть жде, поки хтось пройде чи проїде, щоб попросить і провели. Дитина зупиняла машину і просила допомоги. Або верталась на іншу вулицю і ждала, поик я приїду відпрошусь з роботи і проведу його.
Я не змогла цього видержать.
А_мій_самий_самий• сегодня в 15:47
Автор у вас вариант обратиться к участниковому , написать заявление, что вы не против собаки, но она должна быть безопасной
для детей .Я вам писала выше, что собака должна быть привита со справкой из ветклиники, прививку от бешенства делается раз в год и справка должна быть не липовая.Если этого нет, то собака опасная.Еще купите приборчик для отпугивает собак, он меньше мобильного телефона, он издаёт неслышимый нами ультрозвук, который отпугивает собак на определённом расстоянии
Это я всё узнала после уксуса собаки
А_мій_самий_самий• сегодня в 15:48
Ответ дляАльдебаран
Десятый комментарий по поводу работы! Вас больше ничего не заинтересовало в этой теме?
автор Скользкая • сегодня в 15:48
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Вони вже її бояться. Вони себе не пересилять йти з їжею щоб вона на зустріч бігла.
Я знаю цей страх.
Я тоже в дитинстві дуже боялась собак після того, як накинулась сусідська і повалила мене на землю. Я аж до дорослого віку боялась
автор Скользкая • сегодня в 15:49
Ответ дляА_мій_самий_самий
Такий стьоб через цей момент. Мені діти важливіші
Полонянка SexShop-а!• сегодня в 15:52
Ответ дляСкользкая
Я знаю цей страх.
Я також боялась, тому кульок розкривала і кидала їжу та батон. Спробуйте, може вдасться і собака звикне до них
автор Скользкая • сегодня в 15:54
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Це якщо вона голодна. А як ні? Її ж годують вдома.
Не знаю навіть. А назад що тоже їсти зі школи нести?
Полонянка SexShop-а!• сегодня в 15:55
Ответ дляСкользкая
Я несла , бублики і соломку собака їла після школи
Карамбулкул• сегодня в 15:55
Заведите бультерьера. Уверяю, соседская собака больше не будет вас беспокоит.
автор Скользкая • сегодня в 15:55
Ответ дляА_мій_самий_самий
Это я всё узнала после уксуса собаки
Я сьогодні вчергове з нею посварилася і сказала, що завтра буду викликать поліцію.
Каже ну викликай, це якщо я вдома буду і вийду.
Папина дочка• сегодня в 15:56
Ответ дляАлина-1240
Изловить сачком затяжкой, одеть намордник и пристроить если породная, если дворняга вывезти.
А давайте Вас кто-то вывезет. Потому что Вы беспородная и тоже кому-то не нравитесь.
автор Скользкая • сегодня в 15:56
Ответ дляКарамбулкул
То чим він дітям поможе?
В мене вже є собака. Куди мені ще одну
Папина дочка• сегодня в 15:57
Ответ дляДюйм оф о4ка
Изолируйте своих деточек. Дайте собаке спокойно ЖИТЬ
Вы себя тоже изолировали?
Карамбулкул• сегодня в 15:57
Ответ дляСкользкая
То чим він дітям поможе?
В мене вже є собака. Куди мені ще одну
Тем, что надерет зад той собаке, что у нее больше не возникнет желания выходить за двор.
Алина-1240• сегодня в 15:57
Ответ дляПапина дочка
Вам давайте привезет. Вы полюбите . Автор, пишите адрес, вот вам желающая
Алина-1240• сегодня в 15:57
Ответ дляПапина дочка
Вы себя тоже изолировали?
То больной человек . Зачем вы тревожите
Папина дочка• сегодня в 15:58
Ответ дляАлина-1240
Так куда Вас отвезти? На дачи? Или просто возле дерева привязать?
Алина-1240• сегодня в 15:58
Ответ дляПапина дочка
Удалено администрацией...
Папина дочка• сегодня в 15:59
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
Алинка, куда Вас деть?
Дюйм оф о4ка• сегодня в 15:59
Ответ дляПапина дочка
Вы себя тоже изолировали?
Нет. Я не боюсь собак и не продумываю план их уничтожения.
Алина-1240• сегодня в 15:59
Ответ дляПапина дочка
Алинка, куда Вас деть?
Не спрыгивайте с темы.берете собачку?)
автор Скользкая • сегодня в 16:00
Ответ дляДюйм оф о4ка
Можете забрать собаку? Я адресу напишу
Карамбулкул• сегодня в 16:00
Ответ дляСкользкая
Полиция и др. службы до одного места. Если не сталкивались, можете уповать, но в реальности они вам ничем не помогут.

Вариантов несколько:
1. Пригрозить владелице отравить собаку

2. Нанять кого-то, кто бы ее вывез
3. Отравить (но лично я бы не стала это делать)
4. Завести бойцовскую собаку, которая сможет утихомирить соседскую.

Первый вариант - так себе решение. Вряд ли пустые угрозы, не подкрепленные действиями, возымеют эффект. Разве что можно поугрожать и бросить собаке слабительное/рвотное, чтобы испугать соседку.
Реальный выход - № 2.
Папина дочка• сегодня в 16:00
Ответ дляАлина-1240
Не спрыгивайте с темы.берете собачку?)
Так это Вы пытаетесь спрыгнуть, переводя стрелки на собачку.
Я не про собачку, а про Вас. Так куда Вас деть?
Дюйм оф о4ка• сегодня в 16:00
Ответ дляАлина-1240
Алина продолжает пробивать дно. Ей действительно не место среди людей.
Дюйм оф о4ка• сегодня в 16:03
Ответ дляСкользкая
Можете забрать собаку? Я адресу напишу
А, так вы здесь «спасителя» ищете. Нет уж милочка, если твой муженёк не может и не хочет тебя защитить, то давай, барахтайся сама😂