Надежда наш компас• 05 ноября 2023
Дочці 9 років, шампунь: дуже жирніє швидко голова
Вже незнаю що робити.
В неї довге світле волосся.
Останнім часом , дуже жирніє швидко волосся.
Кінці стали сухі
Підскажіть по догляду який можна спробувати?
В неї довге світле волосся.
Кінці стали сухі
Платье Длинное бальное• 05 ноября 2023
Автор, у вашої доньки вже гормональна перестройка організму. Скоро будуть місячні. Мийте їй голову по потребі будь-яким шампунем для жирного волосся. Посічені кінчики обріжте, воно краси точно не додають.
Привіт з ботойбіччя• 05 ноября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Ні, з миттям нема проблем.
Там все добре.
Я думаю треба підібрати правильно догляд.
Там все добре.
купуйте шапмунь по типу шкіри голови, а догляд по типу довжини.
Ермолайчик• 05 ноября 2023
Ответ дляОбстановщица
Так. В неї волосся нижче попи .
Ще після купила масло корейське якесь на кінці
А навіщо дитині таке довге волосся? От що в ньому красивого у 8 років???
Файно Замало• 05 ноября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Чого всі бережуть, ту довжину?
Особливо гарно, жирне волосся зібране в хвоста і кінці , як мишачий хвіст.
Надежда наш компас
• 05 ноября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я просто вже брала їй і дитячі різні, і проф.
І ніякий не підходить на 100%.
Думала може без сульфатні взагалі, чи якийсь скраб додатково.
Обрізати не дає.
Плаче
І ніякий не підходить на 100%.
Обрізати не дає.
Плаче
Летчица• 05 ноября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
це хороший шампунь?
Я теж так думала, але після онко мами сильно випало волосся. Не знала що робити. Ще й грошей не було - все пішло на лікування ще й борги лишились.
Купила цю серію, вона недорога була.
Через місяць почало відпочивати нове волосся, прямо якимось підшорстком. І волосся було гарним.
Але був мінус - довго ним не можна користуватись, бо волосся звикає мабуть і ефект пропадає. Але волосся тоді врятував.
Купила цю серію, вона недорога була.
Файно Замало• 05 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
І ще й жирне.
Мама Чели• 05 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Є діти, кому це подобається. Моя ходила з довгим. Влітку захотіла обрізати. А в чому проблема?
Ермолайчик• 05 ноября 2023
Ответ дляМама Чели
Дитині миють голову 1 раз на місяць? Для мене це не проблема, для мене це шок!
Мама Чели• 05 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
У мене в школі була подруга, вона мила своє волосся до попи раз на 2 неділі, так ми підлітки були, казала, що раніше вистачало раз на 3-4 неділі, але ж гормони, тому зараз так) Різне буває.
Зажуженная Жужжа• 05 ноября 2023
Кончики стричь , голову мыть по необходимости. Моей 10, моет раз в неделю, но реально надо раз в 5 дней.
язззззь!!!• 05 ноября 2023
У моєї з 7 років таке саме. Жовчний+печінка - проблеми від народження, трохи жирна шкіра голови. і ще міняємо частіше наволочку. миємо 2 рази в тиждень
Летчица• 05 ноября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
І,які лікар Вам рекомендувала?
Підібрати дитячий шампунь, як й підійде її волоссю. Ми до неї по іншому приводу ходили, з нігтями. Щодо волосся - просто спитала.
Вона пояснила, що підібрати засіб - це до трихолога, але дорослими не можна. Або лікувальними, які підбирає трихолог, або дитячими хоча б до початку стабільних місячних.
жижифреймут• 05 ноября 2023
Ответ дляОбстановщица
Я мию доньці раз у місяць
Маску роблю репейне кастррове обліпихове масла , і беру шампунь дитячий завжди
Hipp, джонсон самий кращий, бубхен
А волосся довго у доньки? Моїй усі ці не підходять, волосся стає питань дуже, миє вже дорослим з бальзамом.
Обстановщица• 05 ноября 2023
Ответ дляжижифреймут
Волосся нижче попи , доньці 8 років.
Ну ми завжди миємо дитячим поки що.
Треба підбирати.
Я користувалася все життя сульфатними потім перейшла на безсульфатні , тепер знов повернулась до шампунів з сульфатами .
Але в мене більше повʼязано з гормонами. Було таке що мила голову , висушую а волосся жирне 🤷♀️
Постійно собі беру різні шампуні в мене їх видів 5 . Звичайно круті шампуні це Японія Бразилія але і ціна 😱
Ну ми завжди миємо дитячим поки що.
Треба підбирати.
жижифреймут• 05 ноября 2023
Ответ дляОбстановщица
Волосся нижче попи , доньці 8 років.
Ну ми завжди миємо дитячим поки що.
Треба підбирати.
Ну ми завжди миємо дитячим поки що.
Треба підбирати.
Добре, що не жирніє. В моєї були довгі дуже, ще й густі. Такі не так швидко жирніють. Підстригла собі каре і тепер миє частіше, бо на таких одразу видно. Тепер раз на тиждень точно потрібно. Але дитячі вже давно не підходять їй (((
А взагалі 8 і 9-10 - це велика різниця . Тут вже у багатьох гормони підключаються.
Тоска в носках• 05 ноября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
І ніякий не підходить на 100%.
Обрізати не дає.
Плаче
І ніякий не підходить на 100%.
Обрізати не дає.
Плаче
У нас такая же ситуация с волосами. Шампунь вот такой работает пока что.
И да, пошли месячные неделю назад
Файно Замало• 05 ноября 2023
Ответ дляЛетчица
Ви справді думаєте, що дитячі шампуні так кардинально відрізняються від дорослих?
Стабільні місячні ? Вони можуть бути тільки після 16 років або і пізніше. Мити дитячим до 16 років. А маски, бальзами, можна?
Обстановщица• 05 ноября 2023
Спробуйте.
Явно не дитячий. Я на собі тестую постійно корейську. Є таке що і не підходить. Ось цей мені подобається. 2-3 дня я можу походити зі свіжим волоссям.Ви можете підібрати для доньки саме для її волосся цієї фірми.
жижифреймут• 05 ноября 2023
Ответ дляФайно Замало
Насправді я б теж дитині купляла дитячі, чому ні? Просто моїй не підходять. Не бачу нічого поганого ))
Поумничка• 05 ноября 2023
Ответ дляpersonality
А без обрізання не можна мити?
Написано, що кінці сухі. Якщо це комусь гарно і зручно, то можна і без обрізання
Силиконочка• 05 ноября 2023
Ответ дляОбстановщица
Я мию доньці раз у місяць
Hipp, джонсон самий кращий, бубхен
Боже, бідні діти :(((
Обстановщица• 05 ноября 2023
Ответ дляжижифреймут
Влітку мили частіше волосся.А так волосся не жирніє так швидко . Ну можливо ще і структура волосся і колір й такий 🤷♀️
Летчица• 05 ноября 2023
Ответ дляФайно Замало
Чого всі бережуть, ту довжину?
Тому що волосся різне
У доньки золотистого кольору, не руде, а саме золотисте, злегка в´ється локонами. І воно їй подобається. Не хоче обрізати.
До того ж на виступи потрібна певна зачіска - колоски, гулька, дві гульки, ріжки, локони - з довгого простіше зробити, ніж з короткого.
Поумничка• 05 ноября 2023
Ответ дляОбстановщица
Так. В неї волосся нижче попи .
От про обрізання такого волосся я і писала вище. Який сенс мати ті довгі патли, якщо їх важко мити?
Ніби батьки так компенсують свої комплекси з приводу поганого волосся
Летчица• 05 ноября 2023
Ответ дляФайно Замало
Місячні у дівчат тепер в 10-11 років.
Стабільні - не з першого циклу, а декілька. Тобто років до 11-12.
І так, відрізняються. Я собі не можу дитячими мити. Вони інші.
Ви дерматолог? Я написала думку лікаря. Непоганого як на мене.
Маю натхнення• 05 ноября 2023
Ответ дляОбстановщица
Так. В неї волосся нижче попи .
Удалено администрацией...
жижифреймут• 05 ноября 2023
Ответ дляОбстановщица
Звичайно. В мере є знайома парикмахер, яка миє голову раз на тиждень. Це доросла людина і в неї дуже довге волосся з рижуватим віддінком. В неї суха кожа голови і волосся навіть на 5 день виглядає чистим. Коли моє вже наступного дня потрібно мити.