ПробілНеПрацює• 05 ноября 2023

Біль у шийному відділі і ущільнення

Доброго ранку! Намацала в себе наче гулю якусь у верхньому шийному хребці. Болить, давить, і головний біль відчуваю від цього - така собі важкість( Так і хочеться розмасажувати все те, розімʼяти, але мені не можна. Нещодавно була операція на щитовидці.
До невролога мені? Що в такому разі призначають, крім масажу, хто стикався?
Дякую! 💐
Міняйловна• 05 ноября 2023
До невролога. Призначать нестероїдні протизапальні, щось для кровообігу та вітаміни для ЦНС. Самі нічого не масажуйте. Спочатку треба зняти запалення, потім масажі та лфк

автор ПробілНеПрацює • 05 ноября 2023
Ответ дляМіняйловна
Дякую!♥️ Записалася вже
БеллаДонна2014• 05 ноября 2023
Ответ дляМіняйловна
А какие витамины для цнс? И для кровообигу?
Міняйловна• 05 ноября 2023
Для ЦНС вітаміни групи В та амінокислоти, чомусь завжди в уколах. Для кровообігу різні варіанти флебодіа, цикло3форт, детралексу і таке подібне