Кошка Мурка• 05 ноября 2023

Почему нет радости от своего Дня рожденья?

Раньше ж было радостно или это уже все возраст виновник?
Незламна• 05 ноября 2023
Стареете
Нехай щастить• 05 ноября 2023
Голубой вертолет с волшебником не прилетел...
Муркошечка• 05 ноября 2023
А чему радоваться?
Мне 42 стукнуло,+ єта дообаная война,от которой радости ноль.
Мама Карло• 05 ноября 2023
Я їжджу в подорожі на день народження, в різні країни і по Україні. Радості хоч відбавляй
З горіха зерня• 05 ноября 2023
А какая может быть радость, когда годы идут? Это только детям в радость
А_мій_самий_самий• 05 ноября 2023
А чему радоваться ? Годы летят (((
Лупаю цю скелю• 05 ноября 2023
У меня последняя радость от своего ДР была в 17 лет.
пАлАвинкА• 05 ноября 2023
Ще одна скорпіониха. Вітаю, вас автор, з днем народження. В мене 7 листопада, 46, чому радіти?
Грабля• 05 ноября 2023
Ето от безденежья
Любви вам!• 05 ноября 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Це точно. Мені теж на днях 46. Сумно
А_я_ЛОЖУ!• 05 ноября 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Свои, скорпы! У меня был 27 октября, 49 уже. Какая радость..
Лупаю цю скелю• 05 ноября 2023
Ответ дляГрабля
Ето от безденежья
Вы думаете, что деньги могут отменить старость?
Садова гойдалка• 05 ноября 2023
У мене ніколи не було радості від мого дня народження. Мені 38. В дитинстві ніколи не було свята та подарунків. У нас з мамою через день. То зазвичай на її з´їжджалися всі родичі і мені банально не було місця в домі. В дорослому віці якось також не дуже. Чоловік постійно на ці дні влаштовував скандали. Хоч потім дарував дорогий подарунок, відчуття було так собі. З гостей були його брат з дружиною, яких я терпіти не могла. Вже коли розлучилася то на моє день народження майже завжди купа проблем, діти хворіють. Пам´ятаю як на одне попросила аванс , мені сказали грошей нема. А в день народження написала директор -власник як вони мене цінують і ТД і тп. ’ як святкуєш?)’ , а я сиджу вдома без грошей. В прямому сенсі.
Тільки минулого року я провела його як хотіла. Взяла сестру, наших дітей, поїхали на прогулянку в інше місто, кораблики, гарний день. Гавкнула на всих , що сьогодні всі посміхаються і то їх проблеми, якщо не подобається.
Тому, не знаю у кого як, а у мене день народження має стійку асоціацію з чимось поганим, що трапляється в цей день.
Садова гойдалка• 05 ноября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Гроші можуть зробити її більш комфортною
Лупаю цю скелю• 05 ноября 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Так себе утешение
Вподобайден• 05 ноября 2023
У меня 14 ноября, нет радости, старее и старее
Miss_Olga-ae17• 05 ноября 2023
23 года исполнилось)У меня сегодня день рождения)
Садова гойдалка• 05 ноября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Так себе утешение
Можливо й так. Знаєте, коли бачиш в Європі, Америці літніх людей на кабріолетах, що приїхали з подружкою на каву , або на екскурсіях, то так боляче за більшість наших, які в атб купують по знижках 3 цукерки до чаю. І плачуть в аптеках, бо не вистачає на необхідні ліки. Добре, коли діти є і вони можуть допомогти. А якщо при цьому й діти по тих же копійках згрібають.
Садова гойдалка• 05 ноября 2023
Ответ дляMiss_Olga-ae17
З днем народження 🎁
Бажаю таке насичене приємними подіями життя, щоб не було бажання заходи т на порадницю .
Miss_Olga-ae17• 05 ноября 2023
Ответ дляСадова гойдалка
З днем народження 🎁
Спасибо большое
Чорнобаївка• 05 ноября 2023
В мене теж сьогодні день народження!
Святкую свої 44!
Так що Автор, вітаю і Вас з цим святом!
Бажаю бути щасливою, здоровою та натхненною! І памʼятати, що ми самі є творцями свого щастя!
чаревна• 05 ноября 2023
Порадуйте себя сами чем то, купите то о чем мечтали или долго хотели. Сходите в кафе, проведите хорошо время. Иногда просто кусок торта, чашка кофе и близкий человек, приносит больше радости и приятных воспоминаний.
И не просиживайте свой день на форуме
Обнимашкина• 05 ноября 2023
Ответ длячаревна
И не просиживайте свой день на форуме
Тем более погода такая хорошая. Выходной. Прогулка на улице уже удовольствие
тянитолкайка• 05 ноября 2023
Ответ дляГрабля
Ето от безденежья
і бездуховності
hrystia• 05 ноября 2023
Ответ дляВподобайден
І у мене 14-го) Завжди любила свій день народження. Цього року зовсім настрою немає.
Вподобайден• 05 ноября 2023
Ответ дляhrystia
Чудово що день народження, але хочу нашу перемогу і куртку собі
Проня_Прокоповна• 05 ноября 2023
Скорпион и радость))? Насмешили!))
ЛісАпетная• 05 ноября 2023
Ответ дляhrystia
Надо завалиться в салон красоты (если деньги позволяют)
автор Кошка Мурка • 05 ноября 2023
Уже успели днюху мне испортить.Пригласила людей,а они мне военной тематикой все испортили.Настроения 0
Муркошечка• 05 ноября 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Мои 42 ,29 октября прошло, вообще ничего не делала, обычный день.