ГонУрова дівка• 05 ноября 2023

Поранення, хірург, хто пройшов увесь шлях - відгукніться

Знайомий був поранений ще влітку, роздроблена плечова кістка правої руки. З передка направили на Житомир, оперували судини, кістка в розібраному стані на шурупах - це наступна операція. І остання - відновлення чутливості пальців, операція на нервових закінченнях. Оперували більше 2х міс назад, відправили додому. Є незаживлений участок, через нього не можна робити наступну операцію - збирати кістку. Хлопець без обезболюючих уколів не спить, схуд, ніхто нічого розумного не каже чому не заживає. Годинами сидить в черзі на перев´язки у себе в області. Він шокований. І я теж. Я з Києва. Ніколи не думала, що наші поранені бійці можуть отак валандатись нікому не потрібні без чіткого плану дій. Чи може він приїхати до Києва і зробити операцію тут? Де їх роблять пораненим? Госпіталі? Хірургічні відділення? Хтось щось знає з цього приводу?
Благаю, з усією повагою до будь-яких думок, буду рада порадам по ділу. Дякую!
автор ГонУрова дівка • 05 ноября 2023
Все що змогла дізнатись, що ці операції платні!! Безкоштовні, ніби, лиш в Інституті ортопедії.

МЧСница• 05 ноября 2023
Знайдіть волонтерів, вони бистренько розберуться з тими лікарями. Тих волонтерів, які при лікарнях. Якщо чесно, то це жах таке читати😢
Манка Я• 05 ноября 2023
Наверное нужно направление в Киев. Это кошмар
автор ГонУрова дівка • 05 ноября 2023
Ответ дляМЧСница
Списалась з волонтером, сказав, шо Інститут ортопедії безкоштовно
к.Буланова• 05 ноября 2023
Моя знайома вивезла свого пораненого чоловіка на лікування спочатку в Польщу, потім у Францію. Але там важке поранення з ампутацією.
к.Буланова• 05 ноября 2023
А взагалі його ж мабуть мали направити в госпіталь. В Харкові гарний військовий госпіталь. Думаю в Києві ще краще
Мая твая не панимать• 05 ноября 2023
А що каже лікар, до якого він на перев´язки ходить? Він мав би дати направлення.
А взагалі це жах, чому людина повинна шукати волонтерів, щоб її лікували як годиться?
Весотехник• 05 ноября 2023
Так і є. Нам сказали, давайте 70 тис все зробимо, спитала, а якщо в нас немає, тоді ідіть додом. А я ще й з пузіком 8 місяць... Плакала, але незбирали, все зробили ідеально, тільки не відчуває одного пальця на нозі.
Mamalia• 21 ноября 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Прохання, дайте будь ласка данні з яким волонтером ви списувались. У нас теж є знайомий з пораненням, зараз шукаємо шляхи, як йому допомогти. Будь ласка в особисті, дякую