Трахтибидох• 04 ноября 2023
Офтальмолог дитині Київ
Доброго вечора, була з дитиною 6р на прийомі у офтальмолога, визначили спазм акомодації і падіння зору, +0.5 . Призначили ірифрин і цикломед, але після прочитання інструкції і відгуків боюся капати їх дитині. Чи є сенс в цих краплх взагалі, може хто дітям капав, чи шукати іншого лікаря? Дякую
Метелики на душі• 04 ноября 2023
Зверніться на Срібнокільську,1
Там чудовий дитячий офтальмологічний центр
Трахтибидох
• 04 ноября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Зверніться на Срібнокільську,1
Дякую
Гостра на язик• 04 ноября 2023
О, моїй дитині сьогодні теж призначили ірифрин по схемі. А чого ви боїтесь? Я буду капати за признченням
Трахтибидох
• 04 ноября 2023
Ответ дляГостра на язик
Боюсь,що дуже пекучі краплі, що на наступний день буде погано бачити,а як тоді весь день бути в школі і на тренуваннях
Трахтибидох
• 04 ноября 2023
Ответ дляГостра на язик
А як вам призначили капати і який зір у вашої дитини
Гостра на язик• 04 ноября 2023
Ответ дляТрахтибидох
За ірифрин написано начебто 4-6 годин буде розширення, ну спробую, подивимось
Гостра на язик• 04 ноября 2023
Ответ дляТрахтибидох
У нас інша ситуація, короткозорості немає, без корекції було 0,7-0,8, а після Цикломеду стало 1 та 1, то діагностували просто втому очей, та призначили зарядку, режим та ті краплі. Ірифрин ми будемо капати через день на ніч, місяць. Потім повторний огляд.
п.с. після Цикломеду пройшло вже 9 годин, а зіниці все ще дуже великі, то буду Ірифрин капати десь о 21й мабуть.
Трахтибидох
• 04 ноября 2023
Ответ дляГостра на язик
Нам сказали цикломед 1-2р на тиждень і на вихідних краще,бо весь день може погано бачити. А скільки крапали цикломед? Як дитина його переносила,чи сильно пече?
Шкварочка• 04 ноября 2023
Ответ дляТрахтибидох
Я капала в серпнi ,7 рокiв,не жалiвся,що пекло
Трахтибидох
• 04 ноября 2023
Ответ дляШкварочка
Дякую Вам
Трахтибидох
• 04 ноября 2023
Моїй дитині коли капали каплі,щоб очне дно подивитися,вона верещала,як різана,ми двоє її тримали,це була жесть повна,тому не уявляю як крапати місяць ірифрин і цикломед
Гостра на язик• 05 ноября 2023
Ответ дляТрахтибидох
Одноразово закапали 1%, це саме щоб подивитись добре очки. Трошки попекло, але доволі швидко перестало. Шкода, що у вас така сильна на нього реація, то дійсно мабуть треба його замінити на щось інше, не мучати ж дитину.