4есотка• 05 ноября 2023

Що готуєте на сніданок школярам?

Щось в мене проблема з креативом. Донька не хоче снідати, а в школі не годують, виходить цілий день буде голодна. Що ви готуєте діткам зранку?
Сама купляю квіти• 05 ноября 2023
Не готую
Є яйця, хліб, сир, ковбаса, сосиски, творог.
Молоко
Ну якось вже викрутитися.

Бутерброд з ікрою• 05 ноября 2023
Пластівці з молоком, йогурт , гранола, бутерброд, діти самі собі це готують. Не уявляю , щоб я зранку готувала і ще й креативила
Сегодня я не я• 05 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
Школьнику 16.
Ну тут еще могу понять. Организм уже не детский. Да и парню нужно кушать норм.
Like-995b• 05 ноября 2023
Ответ дляСегодня я не я
Ест как слоник)
Сегодня я не я• 05 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
Ест как слоник)
На здоровье 🍕
Love_Love_Love_• 05 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
В чем шок? Рис с мясом шок? )
Ковбаса на канапці, сир і сосиски краще
Царевна_несушка• 05 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Я просто не розкмію як дитячий шлунок це витримує, ми коли сюди приїхали днів 8 жили без кухні, думала все - він зупинеться і більше не запрацює, в чоловіка те саме.
Не уявляю як діти 🤷‍♀️
Я жила с ними месяц,
Утром хлопья шарики
Обед пицы с форы чи Сільпо
Вечером булки всякие тож покупные с чаем,и дрсвидос.
Ааааа,еще Мивина с сосисками, кетчуп мазик......
Молчавочка• 05 ноября 2023
Ответ для4есотка
Щасливі люди) моя не їсть ні яєць, ні риби ні фруктів. Овочі вибірково. Якби була її воля, то їла б одні макарони.
В мене хлопець. Почав їсти нормально в 10 років, зараз 11. Це була моя біль. ’ В нас борщ , а нема супа? М´ясо тільки мелене типу фрікаделька, котлета, куском ні. Овочі тільки морква, капуста, огірок))) молочку всю їв правда. Кефір та ряжанка любив з дитинства..
Зараз почав активно рости і хвала Богу, почав не перебирати харчами. А то окремо готувала часто. Всім харчо, а йому суп з фрикадельками.
Обнимашкина• 05 ноября 2023
Мои отказываются серьезно есть с утра. Могут чай с бутером или булочку, или пироженко из Сильпо с ягодами.

Like-995b• 05 ноября 2023
Ответ дляСегодня я не я
На здоровье 🍕
автор 4есотка • 05 ноября 2023
Ответ дляМолчавочка
Моїй 15, думаю вже не переросте( Готує правда собі інколи сама, але я якось почуваю себе винною.
Колгоспниця• 05 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Не по темі, сорі, але « балдію» від американської їжі для дітей, три річні діти: крекери, чіпси, різні снеки, трохи старшим макдональдс по 3 рази на день. На крайняк макарони які з жахливою сироподібною сумішшю засипані
Ніхто не париться, чесно, шок
Там є і смачна їжа . І помідори з огірками смачні як в Україні. Так що не треба казати що все погано... в мене подруга тиждень назад з Америки приїхала в неї там тітка живе. І до них приїжджає. Так тітка ще і готувати деякі страви навчила. Дуже смачні. У тітки навіть горд є і кабачки і помідори ростуть . Там різноманітна їжа. Ну я ж не знаю де ви живете. Америка не маленька
Молчавочка• 05 ноября 2023
Ответ для4есотка
Дівчинка))) Зараз у них мода бути худенькими, не дай Боже 100 грам лишніх. В мене і донька є, їй 28, то як була школярка молотила все , що дадуть. І не повна була ні трохи. Тенісом займалась, танцями. А як маленька була, насиплю борща миску, вона мовчки виїла до дна і кампот просить))) Чого так малий себе вів з їжею, хто зна. Давала всю їжу з дитинства. І перець їв болгарський і сир ( творог) з зеленю і сметанкой. А потім перестав.
Пилосмок працює• 05 ноября 2023
Ответ для4есотка
А гарячі бутери не варіант, ті, що з електро-бутербродниці? Вафлі (тісто можна з вечора робити). Дуже зручно, що вафлі можна з різним наповненням та і самі вафі можуть бути різними. Панкейки сирні ще.
Царевна_несушка• 05 ноября 2023
Ответ для4есотка
У меня спортсмен 13 лет,183 рост хрен что жрет,на мясо и рыбу вообще бы не смотрели,вечно стдят ковыряють ті тарелки вроде говна наложила,доця 17 лет,оба такие едаки что мама не горюй,готовлю только что едят, пытаюсь заставлять есть другую еду,но брщи,сало,печенку уже не предлагаю,я так по простому,гречку и каши прошу есть с мясом.
Бо тож,одна картоха и вермішель, могут просто пустую есть.
Колгоспниця• 05 ноября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Тю,у меня знакомая тож не парится по питанию детей,Киев.тож всякую фігню едят целый день.
Так отож. В Україні коли ми жили так діти на перерві за чіпсами , мівіною і сухариками і водою бігали в магазин. Казати що в Україні такого не має і не їдять це просто смішно. Може десь у селах менше такого
Телефон Рубика• 05 ноября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Я многих таких знаю,даже борщи едят дети с утра.сама в шоке
О, это моё 7-летнее чудо))) Свекольник-рассольник с утра - за милую душу!
Если нет супов, то котлета, рыба, запеканка.
Ну, у меня и старший только глаза протирал - кушать. Я по-другому даже не представляю))
Царевна_несушка• 05 ноября 2023
Ответ дляМолчавочка
Не правда по поводу быть худой,моя мечтает поправится,но при єтом такой едак что мама не горюй.
Love_Love_Love_• 05 ноября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Я десь написала що немає смачної їжі?
Звісно є, в США є все

Колгоспниця• 05 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Я десь написала що немає смачної їжі?
Звісно є, в США є все
Ну так а до чого ваш коментар не по темі? Різні люди і різну їжу їдять .
Love_Love_Love_• 05 ноября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Я вам писала якийсь коментарій?
Ваш по темі?
Колгоспниця• 05 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Я вам писала якийсь коментарій?
Ваш по темі?
Я вам відповіла по вашій темі. Не треба писати не правду коли ви там навіть не живете
Царевна_несушка• 05 ноября 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Так я ж не против,но была удивлена что борш с утра едят,мои правда вообще бы тех борщей и супов никогда бы в жизни не ели,ни утром ни вечером и никогда.
У всех привыкли по разному,я бутрики в школу даю, поєтому с утра бутрики отпадают,
А так молочные каши, сырники,блины с джемом,сметаной,медом,просто творог с чем небуть тоже,слойки с вечера пеку,
Хотя могут и пицу с утра поесть,ту что вечером делала и сосиски в тесте,вот.
Love_Love_Love_• 05 ноября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Що ще не треба робити?))
Бачу_майбутнє• 05 ноября 2023
Ответ дляСегодня я не я
Плов на завтрак школьнику? Вареники и пельмени? Вы серьезно?
Я також своїй даю таке. А що не так?
Молчавочка• 05 ноября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Чому не правда?) Бо ваша хоче поправитися?) Я не мала на увазі анорексичні, але щоб товстими не бути. Я ходжу на роботу в той час , коли діти йдуть до школи, то не повних а саме товстих дівчат багатенько. Звісно струнких ще більше, але навряд чи вони хочуть стати більші ніж є.
Я не Тролль• 05 ноября 2023
Ответ дляСегодня я не я
Ну пища тяжелая это с утра для маленького организма) хотя смотря какой школьник. Да не, даже для взрослого утром это пипец
Тут вопрос спорный,лучше жирненького для выброса желчи,чем углеводы для сахара.Никто не знает как правильно,даю что едят,старшая кашу,меньшая бутерброд
ПоЗиТиВнАя• 05 ноября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Мои подростки начитались что єта акса,кашы с пакетиков херня, теперь перестала есть, сказали варить нормальную овсянку,а потом уже туда тулят фрукты ягоды,мед и тд
Маркетинг страшна сила. Нічого кримінально в складі окрім цукру немає
Ваші підлітки не душить гумку, не пʼють газовані напої, не їдять чіпси?
Колгоспниця• 05 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Що ще не треба робити?))
Мабуть ви не так довго живете, бо такого б не писали....
Love_Love_Love_• 05 ноября 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Що таке - душить гумку?