ОдинРазНадетое• 06 ноября 2023

2 скринінг пріска 2

Я здаю генетичні ризикив в Ділі , так рекомендує мій лікар. Маю вже 17 тижнів і треба здавати ще раз.
Хто з вас здавав ? Він правда вартує лише 75 грн. ? УЗД назначено на 20 тиждень.
Всех в сад• 06 ноября 2023
Не робила жодного, була на узі в підченко, по узі все ок, сказав кров здавати не потрібно
Захекалася читать• 06 ноября 2023
Це розрахунок. Тобто робота в програмі, до якої вносять дані аналізу крові та УЗД. Вам треба знайти в них на сайті сам скринінг, з забором крові, бо тепер воно чомусь окремим пунктом
Захекалася читать• 06 ноября 2023
https://dila.ua/rus/program/20629_kompleks-244-pre...

Ось знайшла - забір крові, аналіз і розрахунок разом
автор ОдинРазНадетое • 06 ноября 2023
Ответ дляЗахекалася читать

О,дякую )) це вже більше схоже на те ,що треба )
Захекалася читать• 06 ноября 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Погортала їхній сайт. Якесь все дивне стало, деякі дослідження ніби неактивні, не можна замовити. Перепитайте в лікаря про всяк випадок і в самій лабораторії, чи проводять все як раніше. Можливо, Вам треба не всі показники, а окремо якісь
So_so• 06 ноября 2023
А Вы не из Киева?
автор ОдинРазНадетое • 07 ноября 2023
Ответ дляSo_so
А Вы не из Киева?
Ні, Кропивницький
Мольфарочка• 07 ноября 2023
У Сінево подивіться пріску. У мене подруга в Сінево все робила, була задоволена. Там ще давали набірчик для вагітних. Зараз не знаю чи є
Ужгород• 07 ноября 2023
Цікаво, ваш лікар щось має з того, що відправляє вас в ділу?
автор ОдинРазНадетое • 08 ноября 2023
Ответ дляУжгород
Так ) Має. У них спеціальний код там ) кругом на тобі мають )
Ужгород• 08 ноября 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Це пічально. Бо через те що такі як ця ж діла раздають лікарям свої коди - він вже може призначати і те що треба і не треба.. Аби грошиків побіше.. І тут вже сподіватися тільки на його добропорядність
автор ОдинРазНадетое • 08 ноября 2023
Ответ дляУжгород
Нажаль , але ви праві сто відсотків